ОКТОМВРИйска дружина 2007

  • 73 229
  • 632
# 225
Честит празник момичета !   bouquet  bouquet  bouquet Желая ви много любов, бъдете желани и обичани!
Ние сме добре след като изкарахме Варицелата, сега чакам да видя дали и баткото се е заразил, че той не я е карал.
Гале, честита дъщеричка, да ти е жива и здрава   bouquet
Виодиди, и на теб да ти е жив и здрав малкия сладур   bouquet
На болничките бързо оздравяване  fingerscrossed
Виж целия пост
# 226
Честит празник момичета!!!
Бъдете здрави щастливи и обичани майки и жени:)

Аз в крайма сметка почнах антибиотика, дано да подейства скоро че положението никак не е добре:( Утре в градината на Сани ще ома тържество по случай 8матр но аз на дали ще мога да отида и ми е много криво:((( Явно доста усилено се подготвят защото вечер след градина Сани пее и танцува:) че и стихчето си казва но милия някои от думите не ги казва правилно:)голям е сладкиш и с песничките е майтап повтаря явно само неговта част:)

Весе - бърозо да озсравявате а дано операцията мине леко и безпроблемно. Иначе бебчето си рита от известно време и най - вече батко му като пее с цяло гърло:)Simple SmileSimple SmileSimple Smile Аз искам да съм в Шейново, че Диков който изроди Сани сега е там, днес гледах снимки, постегнали са я болницата, а на отворените врати ще я огледам по-добре.

Лени - какво става с вас. Мисля те от както разбрах че Галвто е родила:) Драсни един ред да кажеш как сте:)

Танче- гледах ти снимката във фейсбука:) Коремчето ти е много сладко:)
Виж целия пост
# 227
Извинете за правописните грешки, но от телефона май не налучквам правилните букви:(
Виж целия пост
# 228
Честит празник, мили момичета!!! Бъдете прекрасни и обичани всеки ден, а не само днес!Весело изкарване на празника !!!


Диди, бързо оздравяване  Hug
Веси, бързо да оздравява Калоян, а на Софи операцията да мине леко  Hug
Виж целия пост
# 229
Ех ама да знаете почвам да налагам глоби   Naughty
То бива ли така. Хайде по един ред драснете де да кажете как сте Crossing Arms

Аз съм малко по добре но кашлицата не минава, като дърта пушачка съм ooooh!
данес бях на ранна фетална морфология Simple SmileОказа се е номер 2 пак е мъъъъъъъжжжжж  Joy Joy Joy Joy аз си знаех че е момченце ама все си мислех че нещо може да съм сбъркала пък то - няма грашка Simple Smile Сега трябва да мислим име за момче че само за момиче имахме име Rolling Eyes

Хайде целувки и да се разпишете:)
Виж целия пост
# 230
Мпуле, на мъжко го подкарахте, а  Mr. Green да ви е живо и здраво малкото мъжленце и дано да нямаш проблеми до края  Hug
Ивон, стискам и аз палци за операцията да мине леко  Praynig

Добре сме за сега, точа се за хубаво време събота и неделя, дано успеем да се разходим  Sunglasses
Виж целия пост
# 231
Мързи ме да пиша!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 232
Ех ама да знаете почвам да налагам глоби   Naughty

Това е добра идея, давай!!! Hug

Ние сме добре, няма какво ново да напиша, затова и не пиша, но ви чета редовно!!!
Hug

.... аз си знаех че е момченце ама все си мислех че нещо може да съм сбъркала пък то - няма грашка Simple Smile Сега трябва да мислим име за момче че само за момиче имахме име Rolling Eyes

Ха-ха-хааа, знаех си аз, че майчиното предчувстие рядко бърка!!! Hug
Живо и здраво да ти е юначето!!!

За нас още няма потвърждение на пола, на ФМ като бях не се показа добре човечето и за сега сме в неведение, но пък имаме имена и за момиче, и за момче!!! Hug Голяма драма беше за мъжко име, но все пак стигнахме до консенсус с таткото Wink
каквото и да е важното е, че ни казаха, че всичко му е наред на бебето, живо и здраво е, а полът със сигурност ще се види скоро - към средата на юли месец Hug Joy

Весе, стискам палци да мне леко и безпроблемно операцията на Софи!!!

Болничките да оздравяват и никакви болести повече!!!

Толкова от мен за сега, целувки и прегръдки на всички!!!
Виж целия пост
# 233
Диди, честит рожден ден  bouquet  bouquet  bouquet Да си жива, здрава и мноооого обичана от любимите ти мъже! Весело да си изкараш празника!

Ние с Ники сме добре, баща и и той на оправяне върви, но определено изкара по-тежко от нас грипа.
 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 234
Честит рожден ден Диде! Бъди здрава и щастлива, винаги толкова усмихната и слънчева! Мнооого любов за теб от твоите любими мъже!

http://www.youtube.com/watch?v=blypORq3HMc
Виж целия пост
# 235
Диди, честит рожден ден! Пожелавам ти повече здраве, повече усмивки и много, много любов!
Виж целия пост
# 236
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ДИДЕ!!! ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА, ДА ТЕ СЛУШАТ МЪЖЕТЕ!!!!ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!!!

И аз да почерпя днеска 15 години откак се търпим с моя мъж офицялно Wink
 
Виж целия пост
# 237
Честит рожден ден Диди! Много здраве, любов и щастие в семейството! Весел празник!

Честита годишнина Мишонка! Да сте винаги влюбени и много щастливи!
Виж целия пост
# 238

Mила Диди,
честит рожден ден!!!
Бъди жива и здрава,
все така усмихната и позитивна!!!
Много щастлива и винаги обична -
живот и здраве на лято от трима мъже!!!

Весел празник и "Наздраве!"





Мишонка,
живи, здрави,
много щастливи и влюбени
още дълги, дълги години!!!
Виж целия пост
# 239
Честит рожден ден, Диде!
С пожелания за упоритост, за да следваш мечтите си;
 смелост - да ги осъществяваш;
 търпение, за да ги постигаш;
 и много любов, за да дава смисъл на всичко това!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия