А за теб - бързо възстановяване, че като се сетя какво те чакаа...
А за теб - бързо възстановяване, че като се сетя какво те чакаа...



. И най-лошото е , че дрехите не ми стават
, но стига съм се оплаквала, сега поне времето е страхотно, само за разходки
.
Да ви е жива и здрава принцесата, много да ви радва и да е голяма късметлийка! На теб бързо възстановяване



Как роди ? Чакам снимки 
Аз си харесах обзавеждане от http://www.arredamentidiotti.it/soggiorni-moderni/schede-mobili. … -Side&id=1866
разгледай
има добри идеи 
бебчето расте ли
разбрахте ли какво е:)
как е Боби 
дано да му се размине на баткото че много ви се насъба 
Аз съм все още с пневмония, ходих на изследвания в белодробна, искаха да ме приемат за лечение, но няма кой да гледа Сани че и той е болен, а баща му е от сутрин до вечер на работа
Втори антибиотик вече пия дано да ми подейства, че вече страх ме хваща 

(гледа, че аз я държа и си мисли, че я стискам, за да излиза мляко
). Иска да целува 'малките краченца и ръчички', но нали е детскоградинец сополив

(гледа, че аз я държа и си мисли, че я стискам, за да излиза мляко
). Иска да целува 'малките краченца и ръчички', но нали е детскоградинец сополив
много мило ми стана както си го описала

Изписаха ли ви от болницата? Как роди? По лесно ли е втория път или не?
сега пия пак антибиотик дано да помогне 
аз гости приемам, че ми е сложно излизането с 2 деца
Препоръчани теми