ОКТОМВРИйска дружина 2007

  • 73 229
  • 632
# 255
Еееее, честито Ели!!! Да са ти живи и здрави дечицата, само щастие и късмет в живота им да има  Heart Eyes  bouquet  Hug А за теб - бързо възстановяване, че като се сетя какво те чакаа... Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 256
Eхаа ЛЕНИ ЧЕСТИТОООООООО - много те целуваме с Кари, да ти е жива и здрава принцесата - ама ако знаеш как се радвам..........
Виж целия пост
# 257
Лени, честитоооо, да ви е жива и здрава и много да ви радва   bouquet
Мпуле, ЧРД на патерици, много здраве и късмет, и лека бременност до края. Е сега поне баткото ще е много щастлив це ще има кой да му помага в белите  Laughing
Мишонка, честито и на вас, още много по 15 да сте щастливи заедно   bouquet
Кендис, сподели за калинката  baby_neutral
При нас всичко е наред. Христина се изчисти вече от пъпките и е на градина, а батко и още не е прихванал , така че най-вероятно няма да я изкара и този път. На мен тази зима ми се отрази много зле, доста съм напълняла и сега ми е гадно. Почнах да бягам през уикенда, но си чувствах краката като менгемета, така съм се обездвижила   Crossing Arms . И най-лошото е , че дрехите не ми стават  Sad , но стига съм се оплаквала, сега поне времето е страхотно, само за разходки  Sunglasses.
Момичета, какво става с колажа , може ли все още да кача снимка?
И може ли парола за албума ?
Виж целия пост
# 258
Ели, честито   bouquet Hug Да ви е жива и здрава принцесата, много да ви радва и да е голяма късметлийка! На теб бързо възстановяване  Hug   bouquet
Виж целия пост
# 259
Елиииииииииииииии Честитоооооооооооооооо
да ви е жива и здрава малката госпожица
Пожелавам и да е много щастлива и късмета да е винаги с нея




Целувки за теб и бързо възстановяване Simple Smile
Ноли сигурно е страшно щастлив  Wink

Виж целия пост
# 260
Ели и тук мила най-сърдечни пожелания за малката розова бебка!
Цветя за теб майчице
Виж целия пост
# 261
Елиии, честита госпожица,да ви е жива и здрава. Ноли радва ли се?
Айде третото ще е нормално раждане вече Wink
Виж целия пост
# 262
Лени, честита ви принцеса! Да расте здрава, усмихната и с много късмет!    Само радост да ви носят двамата с Ноли!

И моите юнаци бяха няколко дни без имена  Heart Eyes
Виж целия пост
# 263
ехоооооо има ли някой Simple Smile

Лени - кажи как си беба вече има ли си име Simple Smile Как роди ? Чакам снимки Simple Smile

Гери - оздравяхте ли Simple Smile Аз си харесах обзавеждане от http://www.arredamentidiotti.it/soggiorni-moderni/schede-mobili. … -Side&id=1866  Simple Smile разгледай Simple Smile има добри идеи Simple Smile

Танче - как сте  Simple Smile бебчето расте ли Simple Smile разбрахте ли какво е:)

Мечтание - верно разкажи за калинката  Wink как е Боби Simple Smile

erisii - радвам се че при вас всичко е ОК Simple Smile дано да му се размине на баткото че много ви се насъба ooooh!

Ние сме си в къщи още Sad Аз съм все още с пневмония, ходих на изследвания в белодробна, искаха да ме приемат за лечение, но няма кой да гледа Сани че и той е болен, а баща му е от сутрин до вечер на работа ooooh! Втори антибиотик вече пия дано да ми подейства, че вече страх ме хваща Rolling Eyes гинеколожката каза че уж антибиотика е безопасен за бебо но аз си имам едно на ум Cry
Хайде целувки от нас Simple Smile
Виж целия пост
# 264
Диди, ама доказа ли се пневмонията? Аз си мислех, че само се съмняват - горката, гушкам те  Hug Hug Hug

Много ви благодаря за пожеланията! Госпожицата (Зара) е много различна от Ноли и визуално и като 'характер', та ми е почти като първо дете  Rolling Eyes
Ноли е много нежен и внимателен, помага ми да я кърмя като ми стиска гърдата  Joy (гледа, че аз я държа и си мисли, че я стискам, за да излиза мляко  hahaha Joy). Иска да целува 'малките краченца и ръчички', но нали е детскоградинец сополив  Laughing и изтръпвам при всеки напор...
Виж целия пост
# 265
Диди, ама доказа ли се пневмонията? Аз си мислех, че само се съмняват - горката, гушкам те  Hug Hug Hug

Много ви благодаря за пожеланията! Госпожицата (Зара) е много различна от Ноли и визуално и като 'характер', та ми е почти като първо дете  Rolling Eyes
Ноли е много нежен и внимателен, помага ми да я кърмя като ми стиска гърдата  Joy (гледа, че аз я държа и си мисли, че я стискам, за да излиза мляко  hahaha Joy). Иска да целува 'малките краченца и ръчички', но нали е детскоградинец сополив  Laughing и изтръпвам при всеки напор...

Hug Hug Hug Hug
ОООО сладуркото той Simple Smile много мило ми стана както си го описала Simple Smile
Много хубаво име сте избрали на госпожицата  Hug
Лени много прегръдки ви пращаме със Сани Simple Smile Изписаха ли ви от болницата? Как роди? По лесно ли е втория път или не?

Иначе пневномията се доказа след сумати прегледи в белодробна болница ooooh! сега пия пак антибиотик дано да помогне Praynig


Виж целия пост
# 266
Еее, че хубаво име Ели. Да е жива и здрава Зара. А  Ноли все така да ти помага.

Мпулле
- еее,то бива бива,ама ти откъде баш сега с тази пневмония.Дано вече да ти минава. Ох милата,и от нас прегръдки, и Сани и той да оздравява.

Ние сме добре. Аз си идвам за Великден с Мила. Може някоя среща гореща из Варната,ама дано има кандидатки.
Виж целия пост
# 267
АЗ, АЗ  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 268
Ние сме добре. Аз си идвам за Великден с Мила. Може някоя среща гореща из Варната,ама дано има кандидатки.

 newsm53 аз гости приемам, че ми е сложно излизането с 2 деца  Wink
Виж целия пост
# 269
Ооо, непременно ще ви посетим Гале . Дай Боже само да сме здрави.

Меги и ти ,непременно ще ти звънна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия