Честито, Лени!!!

Да е жива и здрава малката кукла!!!

Аз минавам да почерпч за ровдения ми ден!!!
Днес ставам за 30

Заповчдайте:







Да си жива, здрава и мноооого щастлива! Весело изкарване на празника!
Пък за Ноли...нямам думи, много е мил, сладура
да ти помага така 
Хайде да се оправяте и ти и Сани вече


Смятам от утре да се водим на градина само да видим педиатърката какво ще каже днес 



Диди си е все същата сладурка
, но Сани ме впечатли страшно много, не само с това, че е мнооого порастнал, но е толкова добричък, ангелче
, дава си играчките/готов за бати/, играе си кротко детенце, за разлика от Николая 

абсолютно си права Мишонка 
пу-пу напоследък детенцето ми е много послушно
дано да си остане и така
аз пък ти връщам комплиментите и двете с Ники сте страшни красавици
надявам се сега времето като се пооправи да се срещаме по често 
ходиш ли на лекциите на 9 месеца? 
на всички
ходиш ли на лекциите на 9 месеца?



Много целувки и усмивки!!! Препоръчани теми