ОКТОМВРИйска дружина 2007

  • 73 229
  • 632
# 270
Привет!!!
Честито, Лени!!!  bouquet
Да е жива и здрава малката кукла!!!  bouquet

Аз минавам да почерпч за ровдения ми ден!!!
Днес ставам за 30 Flutter Hug
Заповчдайте:

Виж целия пост
# 271
Честит рожден ден Танче,да си жива и здрава. Много щастие и любов.
Виж целия пост
# 272
Танче, честит рожден ден   bouquet  bouquet  bouquet Да си жива, здрава и мноооого щастлива! Весело изкарване на празника!

Лени, много хубаво име на една  прекрасна госпожица Heart Eyes Пък за Ноли...нямам думи, много е мил, сладура Heart Eyes да ти помага така  Grinning
Диди, много ти благодаря за линка /ще те питам за още неща, но като се видим/  Hug Хайде да се оправяте и ти и Сани вече  Hug  Hug
На всички хубава вече от мен  Hug
Виж целия пост
# 273
Танче честит рожден ден! Много здраве, любов и щастие!

За среща - аз съм ОК, стига да сме във Варна.

Иначе нищо ново при нас.

Мпуле, оправяй се бързо  Hug
Виж целия пост
# 274
Честит рожден ден Танче(на патеричка)
Бъди здрава и много щастлива Simple Smile
И Юли една сладка малка бебка да те радва


Благодаря за почерпката потекоха ми лигите  Crazy

Аз вече съм по добре пу-пу сега само Сани остана да се дооправи и дано повече никакви болести да не ни хващат Praynig Смятам от утре да се водим на градина само да видим педиатърката какво ще каже днес Thinking
Виж целия пост
# 275
Танче, честит  рожден ден на патерички! Бъди обичана и обгрижвана и леко бременеене!

При нас нищо ново, ту сме със сополи - ту сме без. Ходим си на детската градина, където децата масово кашлат и подсмърчат. Като станат по-сериозни нещата си стоим вкъщи.
Виж целия пост
# 276
Здравейте и от мен, че пак се позагубих. )

Лени, честита госпожица, чудесно име и чудесни снимки. ) Да е жива и здрава и много щастие заедно. А Ноли е голям сладур. ))) Добре помага детето. )

Танче, честит рожден ден и на теб със закъснение. ) Успехи, щастие и любов!

Болните да оздравяват, че е отвратително. Аз вече месец и нещо се влача с една кашлица и хрема. Малко поспре, и после пак отначало. Инат съм тъп и упорит и не се лекувам (не с антибиотик).
Ходих малко на гости на майка ми и сестра ми в Германия, страхотна почивка, макар че графика ми беше супер натоварен. ) Но, няма как човек за седмица да види всичко. (((
Калина с баща си и свекърва ми се бяха огледали чудесно. ) А и ние се чувахме по 1-2пъти на скайп докато бях там.

Виж целия пост
# 277
Чак сега влизам и виждам но ви на newsm44
Лени, честита ти принцеса!!!
Да е здрава, умна и красива и много да се гордеете ! Чудесно име сте избрали. /
Много се развълнувах от разказа ти, как си описала и Ноли...Целувки и за двамата -Ноли и Зара(  любознателната везничка и изтънчената рибка...) Wink
А на теб бързо възстановяване!

Танче , Честит рожден ден и на теб със закъснение/   
Да ти се сбъднат всички мечти
 
   Hug bouquet
Виж целия пост
# 278
Ехоо,тука пак бомба падна  Rolling Eyes

Венерче къде се губиш ти?

Ние биваме, аз пак сополива,Мила и тя май нещо се разкисна.. Да видим до кога...

Инак е със страшен характер ,все по нейната да става,днес яде бой преди детската за едни обувки. А вчера не съм разбрала хич,че са сменили часа и закъсняхме за детска,за работа,ужас.

Айде от мен това,че трябва да бягам за работа и да оставям Мила на училище.
Пишете де... Naughty
Виж целия пост
# 279
Здравейте сладурки,
Ники е на градина, а аз на работа....скука...но
Миналата седмица се видях с Диди и Сани  Grinning Диди си е все същата сладурка  Heart Eyes, но Сани ме впечатли страшно много,  не само с това, че е мнооого порастнал, но е толкова добричък, ангелче  Heart Eyes, дава си играчките/готов за бати/, играе си кротко детенце, за разлика от Николая  Wink
На всички ви желая да сте здравички и само хубави емоции  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 280
Ехоо,тука пак бомба падна  Rolling Eyes
Crossing Arms абсолютно си права Мишонка Sad

Гери благодаря за комплиментите за Сани  Hug пу-пу напоследък детенцето ми е много послушно Simple Smile дано да си остане и така Praynig Praynig аз пък ти връщам комплиментите и двете с Ники сте страшни красавици Simple Smile надявам се сега времето като се пооправи да се срещаме по често Simple Smile

Танче - къде изчезна? как е бебчето ? разбрахте ли какво ще е Simple Smileходиш ли на лекциите на 9 месеца?
Виж целия пост
# 281
хайде и аз малко да побутна темата

Венерка, къде се загуби, пиши как сте  Hug

нищо ново покрай нас, Ники беше малко хремав и го оставихме цялата седмица вкъщи макар че още вчера беше ОК.
Аз имах доста работа тези дни, и не ми остава време за форум.
Отделно пък татко е в болница, но вече е доста по добре.

Дано времето да се оправи за почивните дни

много  Hug на всички
Виж целия пост
# 282
Танче - къде изчезна? как е бебчето ? разбрахте ли какво ще е Simple Smileходиш ли на лекциите на 9 месеца?

Тук съм си, чета редовно, но рядко пиша Hug
Да, на лекциите на "9 месеца" ходя от скоро - мисля утре пак да ходя, както и на 06.04 в "Бейбитория", в The Mall Hug
Полът на бебето още не го знаем, а и не са ме гледали от февруари, така че малкото покупки са в неутрални цветове и така!!!

Ти как си? Ако ходиш на лекциите, казвай да се видим Hug
Виж целия пост
# 283
Танче - ако успея утре да се замъкна на време и аз ще дойда на лекцията, че от 8 съм в Токуда за изследвания Rolling Eyes Иначе съм ок само дето мноооооооогоооооооооо ми се спиии Sad ooooh!
Виж целия пост
# 284
Пак на бързо надничам.
Все по-малко време остава за тук.
Напоследък доста задачки се заредиха. Иначе нищо ново при нас. Работа, болести...чакаме лятото.
В момента Велин не е на градина, защото лепна гадния вирус. Това му е второто по-сериозно заболяване /с антибиотик/ от както е на градина. Сега проблемът е, че почти нищо не иска да яде, а трябва да пие лекарства.  Аз обаче съм на работа/няма как Confused/ , а  бабите се занимават с децата. Да са ми живи , здрави Hug
За всички бремелинки и вече сдобили се с бебчета много се радвам.
Сега на бързо пускам глобата. Мисля, че има и още много за глоби. Така че да не се ослушват.
Първите 2 са сканирани от кртичките за 8 март от градината и  Крис   изненада от училище:

http://www.foto.bg/data/6375/medium/velin12.jpg Вили  Laughing
http://www.foto.bg/data/6375/medium/kris1.jpg Крис  Laughing
http://www.foto.bg/data/6375/medium/IMG_31682.jpg специален танц.. Joy
http://www.foto.bg/data/6375/medium/IMG_31982.jpg  битка

Това на бързо.
На всички  Hug Hug Hug  Много целувки и усмивки!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия