И на нас фаворит ни е Николай... всъщност още преди да заживеем заедно сме си говорили, че ако имаме момче и момиче ще са Бояна /сестрата на Слави/ и Николай /брат ми/...Сега, обаче не знам като момичето не е Бояна, момчето ще ли бъде Николай
Момичешки варианти по-нямаме... Рая и.. не помня още какво му харесвало на Слави.. на мен нищо женско не ми харесва.. Колкото и убедена да съм, че пак ще имаме момиче
Другия мъжки вариант още от преди е Ангел /бащата на Слави, който почина и не искахме първото дете да е кръстено на него пък и ако е момиче няма да е Ангелинка, я
/Ииии.. такива ми ти неща около моето бременеене... Утре следобяд се надявам на още една среща с човечето
Да не ни мине котка път! 
Джидж, моето мъж е Слав

Радвам се, че не пречим със споделянето си.. на мен ми е много приятно да продължавам да пиша за това тук.
Не искам да сърдя никого, само да споделя /да ми олекне един вид/, че само навиваниците за Марков ми дойдоха в повечко тия дни
Само да ви подсетя все пак да гледате и как се връзва с името на каката/ баткото, обикновено ще се изричат в комплект 
Тогава джи пи- то ми ме прати в един институт по вирусология (ако не се лъжа, намира се срещу затвора) , където ми взеха кръв и след няколко дни казаха, че имам антитела (боледувала съм). Казаха, че вероятно е протекла много леко и никой не е разбрал, че е варицела. 
Познати и непознати като разберат как се казва питат певица ли ще става, като певицата ли,..
виж за жените е друга работата, но ми е много трудно да кажа кои любими женски имена, наистина е важно звученето и в комбинация с другите две имена. Аз например харесвам Албена, но защото го свързвам с много Албени които познавам все хубави хора, да не ви казвам, че майка ми се казва Катюша, като го кажа на някой и всички ме гладат ей така
))