Здравейте мами

Ние определено сме болни
Ива не можа да спи, снощи вдигна 39,3 температура, само мрънкаше и леко си прочистваше гърлото, будеше се през 20-30 минути. Днес не иска да яде, хапна само 1 киви и половин ябълка преди малко. Мен само ме боли леко гърлото.Radina - бързо да се оправяте, то нали май шарките се карат по-леко при по-малките.

Грация* - не се притеснявай, ще проходи. Знам, че е трудно даси търпелива. Ива започна да ходи за ръка на 9-10 месеца и то много стабилно. Всички ми казваха - тя сега ще проходи. Ама я беше страх и си откара 3 месеца така
Ще ти пиша ЛС къде сме, въпреки че следващите 2 седмици сме в Пловдив предимно. Иначе на 5 км източно от Старосел има едно село - Мътеница, сгушено е точно в склона на планината. Там зимата е страшно мека и хората си отглеждат нарове. Пък аз много ги обичам



, ама и бръмбарите бяха много малки де.



, но ей така да си споделя с вас..