Миличка, само така, не знаех за проблемите ти, но пък си представям сега каква радост е и направо ви завиждам! Дано такова чудо се случи и на всички други, които искат още дечица. То и аз по принцип не съм против, но годините и малкото жилищна площ ме спиратРал, и моят бандит от Коледа насам върти глава и се брани с ръце като стане време за ядене. Според мен - давай й каквото иска, кюфтето и кашкавалът поне са калорични. Иначе и тримата ще луднете, но най-вече ти. Само да пие повечко течности и дано се окаже временно явление.
Миме, как мина при Драганов?
Гледам, че пишете разни стойности за БХС, но нали трябва да се сравни със статистическия риск за възрастовата група. Лично аз бях определено не бях доволна от обслужването - вече си бях видяла резултатите в и-нет, но отидох на крака с идеята някой да ми разясни все пак кое какво е, а дойде само някаква лелка да раздаде листовете. Докато ти вземат парите, са много услужливи, дори при мен БХС е трябвало да е по ЗК, ама карай.
ЮБ, Анди как се държи с котката?

На първа ФМ Врагалева ми беше казала за Влади, че ще е момиче.

, за теб са белите коси. 

Преди малко беше налапал батерия 
!
Стискам палци да се оправяте по-бързо. Много е трудно с 2 малки деца
,обикновенно си остава чистичък 
