
Да се запишем и ние.Не пиша често,но ви чета!
Марулкас,бързо да се оправяте!


и както се казва, със здравее да си я ползвате 

Бързо да спада цицината 
Дано не ви досадим
, но наистина ви чувствам много близки и снощи примерно като се върнах от доктор, нямах търпение да ви разкажа
Споменах, че хвърлям по едно око на бъдещите августинки, но там пишат по 20-тина страници на ден
и нямам време и възможност да ги изчета подробно, за да мога да се включа да споделям, отговарям и питам. Тук съм в свои води 
Както предния, на всеки две седмици ще имам среща с малкото човече
Снощи се засякохме и със Стеменов пред асансьора и при новина ни запрегръща и разцелува
Днес ходих да ми вземат кръв за изследвания и да си запиша часове за следващите седмици. Всички ме познаха и ми се радваха, водих и Стелла със себе си - да им покажа продукта
Въобще много положително се зареждам с всичките хора там!! А относно прегледите при Сигридов - действително всеки преглед е ФМ 
Може пък и на мъжът ти да му стане любимо 







.
.
). Първата беше януари, 2008 г. - четвъртата неуспешна беше април, 2008г., т.е. всеки месец пробвахме, но не се получи и така стигнахме до Ин-витро, май 2008г. се подготвих, юни беше първото неуспешно, юли ме подготвиха за второто през август (за кратко успешно), от което ми останаха ембриончета за фризера, септември пих лекарства и се подготвих за трансфер на 22.10, който вече знаете как завърши
. И така накратко - 10 месеца - 7 процедури, много инжекции, прегледи, сълзи, но също така и най-голямото щастие на Земята - нашето Мими
.
.
.
=
, но важното е, че имате Мими
. Дано ви се получи, но не го мисли. И според мен Мими ще проходи, но явно по-късно и няма място за притеснение щом прави всичко това
.
.
. До 3-тата годинка детето трябва да има 20 зъба в устата си-така е по учебник





Препоръчани теми