Предучилищна - набор 2005

  • 38 096
  • 740
# 495
някакво училище с наблягане на математика има ли в София,ако знае някой?Синът ми е на 5,5г и може да събира с едно на ум и умножава по малките числа.Само числа са му в главата.
Виж целия пост
# 496
някакво училище с наблягане на математика има ли в София,ако знае някой?Синът ми е на 5,5г и може да събира с едно на ум и умножава по малките числа.Само числа са му в главата.

Не е едно. За Младост - 125-то има добра школа по математика. 119-то (ако не греша, срещу Плиска) май също има такава насоченост. Да не забравяме и 107-мо. Със сигурност пропускам, но това е на първо четене, което се сещам.
Виж целия пост
# 497
Здравейте мами от Пловдив,
имам проблем давайте едно рамо..
Записах сина ни в ПГ към НУ "Петко Славейков" / срещу Ескалибур/..Много ми похвалиха госпожата, дворът ми хареса, директорката ми каза,че при желание от страна на родителите срещу заплащане по 2 лв. на ден могат да наемат и госпожа и за следобеда,т.е. децата да са целодневно..
Питах я има ли вариант да няма група -понеже синът ми беше 13-тото записано дете.Тя ми отговори,че такъв вариант няма..
На края на юни взех отпусното на сина ми от градината , а през май му изтеглих и документите от ПГ в Душо Хаджидеков, където беше приет...
И сега шах и мат с пешката.. оказва се ,че 7 от децата,които са подали документи в училището са ги записали ПГ другаде и със 7 деца тя няма как да открие група..Обадила се е днес вкъщи и е казала на съпруга ми да си търсим др. вариант  #Crazy...
Не ми е вариант да го връщам в детската градина / поради основателни причини/, в Душото също не мога да го върна, понеже като знам какъв е напливът...сигурно на 15-тата минута след отказа ми са вредили друго дете..
МОЛБАТА МИ КЪМ ВАС Е-АКО ИМАТЕ ПОЗНАТИ,ЧИИТО ДЕЦА ИСКАТ ДА КАРАТ ПГ В УЧИЛИЩЕ,МОЛЯ НАСОЧВАЙТЕ ГИ КЪМ НУ  " ПЕТКО СЛАВЕЙКОВ", ЗА ДА СЕ СФОРМИРА ГРУПА.ТРЯБВАТ НИ ПОНЕ 7 ДЕЦА...
Виж целия пост
# 498
някакво училище с наблягане на математика има ли в София,ако знае някой?Синът ми е на 5,5г и може да събира с едно на ум и умножава по малките числа.Само числа са му в главата.

Частно или държавно? Защото и ПЧМГ от тази година имат начално училище - "Питагор".
Виж целия пост
# 499
някакво училище с наблягане на математика има ли в София,ако знае някой?Синът ми е на 5,5г и може да събира с едно на ум и умножава по малките числа.Само числа са му в главата.

Частно или държавно? Защото и ПЧМГ от тази година имат начално училище - "Питагор".

Това е много хубаво,но за съжаление е непосилно за моето семейство,ако има държавно подобно...
Е  накрая ще си го запиша догодина в кварталното,тамън ще му е по-лесно,въпреки че много ми се иска тази му способност да бъде развивана.
Виж целия пост
# 500
всички паралелки с математика са след 5 клас. в СМГ мисля че има курсове и от 3 -ти клас. но от 1 клас не съм чула да има нещо засилено по математика. освен това аритметиката не е математика, но това е друга тема Simple Smile ако на малкия му се решават задачи и в къщи може да започне  Peace
Виж целия пост
# 501
107-мо е държавно. Меко казано, наблягат на математиката доста. В школата по математика на 125-то май записват от втори клас, не съм сигурна. Има и други училища. Но започнете първо със задачките у дома, има време да прецените на къде да насочите детето.
Виж целия пост
# 502
Благодаря на всички за помощта, и отзивчивостта,на първо време не искам да го тормозя,той си е още  малък.Сега в момента имаме мания по часовниците,научихме часа много му беше интересно.
Виж целия пост
# 503
Здравейте! И аз се записвам да следя темата Simple Smile. Моята дъщеря ще си кара ПГ в детската градина. Лошото е, че още не сме се ориентирали към никое училище. Надявам се, че не сме закъснели-става въпрос за Пловдив. Обмисляме всички варианти, вкл и частно училище. Похвалиха ми у-ще Класик. Моля, ако някой има информация, да се включи Simple Smile

 Blushредактирам - тя е набор 2005 - ще тръгне на чилище 2012-2013
Виж целия пост
# 504
Здравейте,записвам се и аз да следя темата.Децата ми са  2006 и 2007 набори.Не видях да има постове от Варна.
Виж целия пост
# 505
Здравейте! И аз се записвам да следя темата Simple Smile. Моята дъщеря ще си кара ПГ в детската градина. Лошото е, че още не сме се ориентирали към никое училище. Надявам се, че не сме закъснели-става въпрос за Пловдив. Обмисляме всички варианти, вкл и частно училище. Похвалиха ми у-ще Класик. Моля, ако някой има информация, да се включи Simple Smile

 Blushредактирам - тя е набор 2005 - ще тръгне на чилище 2012-2013

Не сте закъснели, аз миналия октомври-ноември започнах изобщо да гледам кои училища са ни наблизо, по-сериозно ги разучавах януари-февруари... Сега ще сме в 1ви клас.
Виж целия пост
# 506
И моят син ще бъде в предучилищна група наесен. (Набор 2005 е.)
Изпитвам радост и облекчение, че приключихме с ДГ.  Grinning

Не съм купувала още раница, имаме 2 - една малка от ДГ и една по-голяма, спортна.
Какво се налага да си носи ежедневно? (Понеже, доколкото зная, раниците им  стоят в училище.)
Виж целия пост
# 507
Знаете ли какви за таксите за първи - четвърти клас в частно немско училище ВЕДА?
Виж целия пост
# 508
Мои познати предпочетоха да запишат децата си в училище за подготвителен клас. Много са доволни от г-жа Дора Стоименова - детска учителка е. Зачетох се случайно в темата и реших да споделя с вас. Дано да съм в полза. Може и вече да е коментирано 139 ОУ. ( Става въпрос за София и по-точно за Лозенец) Сетих се, че бяха доволни и от изучаването на чужд език.
Виж целия пост
# 509
liliaaa, както вече писах в 5 у-ще е застъпена добре математиката. Всеки ден имат математика и е поднесена по много интересен и забавен начин. Имат подготвителна група.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия