Предучилищна - набор 2005

  • 38 096
  • 740
# 510
liliaaa, както вече писах в 5 у-ще е застъпена добре математиката. Всеки ден имат математика и е поднесена по много интересен и забавен начин. Имат подготвителна група.
къде е това училище? коий район
Виж целия пост
# 511
liliaaa, както вече писах в 5 у-ще е застъпена добре математиката. Всеки ден имат математика и е поднесена по много интересен и забавен начин. Имат подготвителна група.
къде е това училище? коий район

Павлово
Виж целия пост
# 512
liliaaa, както вече писах в 5 у-ще е застъпена добре математиката. Всеки ден имат математика и е поднесена по много интересен и забавен начин. Имат подготвителна група.
къде е това училище? коий район

Павлово

o на мен ми е адски далеч,но ще поразпитам и за другите
Виж целия пост
# 513
Да се запиша в темичката.
Моята дъщеря ще е предучилищна в ДГ, догодина ще я мисля по-сериозно за училище.
Виж целия пост
# 514
гале вие към кое сте се насочили?
Виж целия пост
# 515
Най-силно клоня към 142.
Виж целия пост
# 516
Записвам се и аз. Ние сме от Бургас. Каката ще бъде предучилищна в училище, досега не  е ходила на ДГ. Надявам се много да й хареса в училище, имам страхотни отзиви на завършилите при същата учителка тази година.
Виж целия пост
# 517
venividivince, здравей! Най-накрая още някой от Бургас. Синът ми ще остане в детската градина за предучилищна, много съм доволна и от градината и от госпожата. Би ли споделила твоята дъщеричка в кое училище ще е и при коя госпожа?
Виж целия пост
# 518
Момичета, някой да има отзиви за г-жа Пацовска , която води предучилищната в 30 СОУ?
Виж целия пост
# 519
... Би ли споделила твоята дъщеричка в кое училище ще е и при коя госпожа?
Ние сме в ОУ"Климент Охридски" - г-жа Тороманова.
Виж целия пост
# 520
Момичета, време е да се запиша при вас! Hug
Моята дъщеря ще е предучилищна в градината. Мнооого размисли бяха, че и семейни разправии Laughing
Ще видим след месец Wink
Виж целия пост
# 521
И моя големия син ще бъде предучилищна група в ДГ, ние изобщо не сме се и замисляли за ПГ в училище, т.к. няма кой да го прибира наобед. Аз съм много доволна от подготовката в ДГ, нашата госпожа е била дълги години преподавател на деца в ПГ, затова изцяло й се доверявам, а и детето си е ученолюбиво.. само с дисциплината имаме големи проблеми  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 522
venividivince, хубаво е, че тръгвате с позитивна настройка. Щом детенцето ти никога не е ходило на ДГ, не е изключено да не бъде възхитена първите дни. Само имай търпение и прид нея демонстрирай "близост" с учителките. Такива дечица имат нужда от повече внимание и близост от учителките в началото. Успех  bouquet За Бургас ли пишете за г-жа Тороманова???Или за София. Ако е съвпадение-е смешно, ако е за София-ТОВА Е ЧОВЕКА!
Виж целия пост
# 523
Момичета,знаете ли как сои въпроса с таксата в ДГ за предучилищна група?
Виж целия пост
# 524
Момичета,знаете ли как сои въпроса с таксата в ДГ за предучилищна група?

При нас се заплаща по 1,70 лв. на присъствен ден, за храна /размера на такса за храноден се определя от всяка община/. Друга такса няма. Учебните тетрадки са безплатни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия