Предучилищна - набор 2005

  • 38 096
  • 740
# 525
Здравейте  Hug
Синът ми ще бъде за втора година предучилищна /в у-ще/. Запис да ви следя. Mr. Green
Виж целия пост
# 526
има ли такива които са записали децата си на предучилищна в 43-то и 3-то училище.Аз бях записала сина си в 43-то,но от там ми се се обадиха че предучилищна няма да има тази година,понеже не им достигали стаи.Веднага след това го записах в 3-то и 113-то у-ще.Преди 2 дни ми се обадиха и от 3-то у-ще,че там също нямало да има предучилищна понеже не им стигали деца.Сега стискам палци да не ми се обадят и от 113-то у-ще.Някой има ли отзиви за 113-то у-ще?
Виж целия пост
# 527
Къде беше това 113-то?
Виж целия пост
# 528

На картата ми излиза срещу Арена Запад. Да кажа че в 30 до Мола на Стамболийски има предучилища също, не ви е много далече!
Виж целия пост
# 529
Здравейте, аз също се интересувам имали мами записали децата си в 139 училище. Госпожата при която е предучилищната група моментално грабва както децата, така и родителите. Но днес се сблъскахме с проблемът - униформите!
Виж целия пост
# 530
fridadany , какво те притеснява в униформите Thinking
Има ли родители, ориентирали се към Дорис Тенеди?/за 1-ви клас/
Виж целия пост
# 531
на нас изрично ни казаха, че предучилищната ще е без униформи, а от първи клас вече са си с униформи... за 49-то става въпрос...

Виж целия пост
# 532
точно срещу арена запад се намира
Виж целия пост
# 533
Здравейте, аз също се интересувам имали мами записали децата си в 139 училище. Госпожата при която е предучилищната група моментално грабва както децата, така и родителите. Но днес се сблъскахме с проблемът - униформите!

Какво те притеснява за униформата?
В предучилищната децата носеха по един елемент от униформата, а пък в първи клас почти не ги носеха - само на празници и някакви поводи за снимки.
Виж целия пост
# 534
Униформата и мен ме притеснява. Или трябва да я има и да се носи редовно или да я няма, вместо задължително да се субсидира шефа на някоя фирма, дето ще се занимае с ушиването им. Най-често са с недобро качество и не са дефинирани като цвят, платове и кройки (както е редно), а като артикул номер на фирма "Някоя си".
Оглеждам училищата за първи клас, но липсата за униформи в критериите ми е веднага след намирането на добра класна.
Виж целия пост
# 535
Точно така ни казаха и в училището, само по един елемент от униформата. Но вчера мъжът ми ходи до фирмата за униформите и от там са му обяснили, че освен суичъра, който той е искал да вземе е задължен да закупи и още два елемента. Това лично мен много ме изненадва. Все пак говорим за бяла риза и син панталон!
Виж целия пост
# 536
fridadany , какво те притеснява в униформите Thinking
Има ли родители, ориентирали се към Дорис Тенеди?/за 1-ви клас/
За униформите съм твърдо ЗА,. Но съм против още от предучилищната, да се купува пълна униформа. Имайки предвид, че на пролет тя ще е неизползваема.
Виж целия пост
# 537
.... Оглеждам училищата за първи клас, но липсата за униформи в критериите ми е веднага след намирането на добра класна.
Никаква гаранция нямаш, че в средата на ноември няма да решат да въведат униформи.
Виж целия пост
# 538
За униформите съм твърдо ЗА,. Но съм против още от предучилищната, да се купува пълна униформа. Имайки предвид, че на пролет тя ще е неизползваема.
Не е много сигурно. Нашата ни е така голяма, че и другата година ще я ползваме.  Twisted Evil
Виж целия пост
# 539
За униформите съм твърдо ЗА,. Но съм против още от предучилищната, да се купува пълна униформа. Имайки предвид, че на пролет тя ще е неизползваема.
Не е много сигурно. Нашата ни е така голяма, че и другата година ще я ползваме.  Twisted Evil
eeeeeeeee, така не се прави!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия