Варненци, в кой ресторант ходите най-често и защо? - 3

  • 81 791
  • 736
# 90
БМ-Градината ми е любимо място и мислех там да организирам вечеря за 8-ми март, но щом не се пуши Rolling Eyes
Слушам тези дни реклами на Манджиамо и мислех и за него, но елексир май ме отказа.Други ако са го посетили моля да споделят Praynig
Ред канапе го хвалите, но става ли за подобен повод?

В "Ред канапе" също не се пуши, има вътрешен мини атриум,с високи маси и газови печки, който е кът за пушачите...но е без таван и в това време не е много уютен. Става за половин цигара набързо Simple Smile
Иначе е много добър избор за 8-ми март, кувертът е 25 лева, всъщност по-скоро е минимална консумация, а не куверт.
Виж целия пост
# 91
Здравейте.Бихте ли ми казали този ресторант Панамера на Почивка къде се намира?И също като ценови клас какк е, менюто какво е и дали е подходящ за семейно събиране за празнуване на 1 годинка?
А също някой ходил ли е на спирка Акациите бившето Островът?Казаха ми, че си е сменило собственика и името
Виж целия пост
# 92
Вчера вечеряхме в Рапонги - много сме доволни, обслужването не беше лошо, както бе споделил някой тук... цените бяха напълно приемливи, а храната - достатъчно вкусна Simple Smile доволни сме и смятаме да го посетим пак Peace
Виж целия пост
# 93
БМ-Градината ми е любимо място и мислех там да организирам вечеря за 8-ми март, но щом не се пуши Rolling Eyes
Слушам тези дни реклами на Манджиамо и мислех и за него, но елексир май ме отказа.Други ако са го посетили моля да споделят Praynig
Ред канапе го хвалите, но става ли за подобен повод?

В "Ред канапе" също не се пуши, има вътрешен мини атриум,с високи маси и газови печки, който е кът за пушачите...но е без таван и в това време не е много уютен. Става за половин цигара набързо Simple Smile
Иначе е много добър избор за 8-ми март, кувертът е 25 лева, всъщност по-скоро е минимална консумация, а не куверт.
Къде мога да го се информирам, на сайта има само телефон и адрес Thinking
Виж целия пост
# 94
Ако имаш Фейсбук, имат страница с подробности Peace
Виж целия пост
# 95
Ако имаш Фейсбук, имат страница с подробности Peace
Имам, благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 96
Елинор,за Манджиамо не искам да те подвеждам или отказвам,защото след като са сменили името все нещо и в предлагането ще са сменили,или самите наематели ще са нови,иначе за какво ще го преименуват?Макар че,за по-тъпо име не бих се сетила, ако си мъдрех името на ресторанта.Дори и да значи нещо на италиански,изговорено на български ми звучи много зле.
Иначе за предишния му вариант Долче вита съм изказвала мнение няколко пъти в темата,най-общо казано впечатленията ни бяха бедно меню,високи цени,префърцунени невкусни ястия  Sick.Лично на мен менюта с по 3-4 позиции в раздел не ми говорят добре за майстор-готвача или собствениците  Sick.Пък и това беше още,когато го отвориха,по-натам може и да е имало положително развитие,но при толкова много заведения няма причина да повторим място,което вече ни е разочаровало един път. Naughty

А,между другото като махнем настрани потресаващия правопис по повод защитата на ресторант Класико на Червения,трябва да отбележа,че кухнята им заслужава адмирации,всичко пробвано беше много вкусно.
Виж целия пост
# 97
Прекрасно обслужване в Di Wine, готвачът два пъти дойде лично до масата  да дава пояснения, а бяхме само двечки, и то с ваучери от групово пазаруване. Разгледах менюто, не ми се видя чак толкова скъпо, колкото бе споменато по-напред в темата. Салатите от типа шопска и селска бяха 4-5лв. Имаше и основни за по 10лв.
Виж целия пост
# 98
Прекрасно обслужване в Di Wine, готвачът два пъти дойде лично до масата  да дава пояснения, а бяхме само двечки, и то с ваучери от групово пазаруване. Разгледах менюто, не ми се видя чак толкова скъпо, колкото бе споменато по-напред в темата. Салатите от типа шопска и селска бяха 4-5лв. Имаше и основни за по 10лв.
Какви са тези ваучери? newsm78Благодаря!
Виж целия пост
# 99
Виж в тази тема има много информация.
Виж целия пост
# 100
Здравейте.Бихте ли ми казали този ресторант Панамера на Почивка къде се намира?И също като ценови клас какк е, менюто какво е и дали е подходящ за семейно събиране за празнуване на 1 годинка?
Караш към паметника, стигаш френската гимназия и завиваш надясно, все едно за химията, точно пред РТВЦ-центъра има табели. Ходила съм лятото, подходящо беше, много доволни бяхме от всичко, но детския кът е в отделна постройка и не знам как стои въпроса за зимата.
Виж целия пост
# 101
И аз да похваля "Ред канапе".Наистина сервиза е чудесен.Не мога да не направя паралел с "врътката"в Двете кули,където едва ли не се налага кърпа да развяваш,за да привлечеш вниманието,а тук следят,дали имаш вода или други нужди.И без фамилиарнечене сякаш сте си съседи и се знаете от години.Храната вкусна,а цените абсолютно нормални.Само онзи хайлазин,който драска ме стресна на влизане,но определено ще се  посещава отново.
Виж целия пост
# 102
За Ред Канапе налагат ли се резервации или може просто така да се иде и да има място? Ако не е 8 март, разбира се, на 9-ти примерно или след това?  Simple Smile
Също за Ди вайн става ли без резервации? Нали доста пълно било?
Виж целия пост
# 103
За Ред Канапе налагат ли се резервации или може просто така да се иде и да има място? Ако не е 8 март, разбира се, на 9-ти примерно или след това?  Simple Smile
Също за Ди вайн става ли без резервации? Нали доста пълно било?

по скромното ми мнение в Red canape може без резервазия, в Di Wine в петък, събота вечер, задължително с резервация.
Виж целия пост
# 104
Мерси!  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия