Варненци, в кой ресторант ходите най-често и защо? - 3

  • 81 793
  • 736
# 105
Допълвам положителните мнения за "Ред канапе" с още едно.
Виж целия пост
# 106
Аз пак да питам  Blush Освен Маестро друго такова заведение с детски кът има ли във Варна  Flutter
Поправям се, след като прочетох темата - имало и в Класико, но след случката тук не вярвам да го посетим  Laughing
Виж целия пост
# 107
 Hug
Виж целия пост
# 108
поправям се, намерих си инфо в темите за ресторанта "Двете кули"  Peace
Виж целия пост
# 109
Аз пак да питам  Blush Освен Маестро друго такова заведение с детски кът има ли във Варна  Flutter
Поправям се, след като прочетох темата - имало и в Класико, но след случката тук не вярвам да го посетим  Laughing
На Почивка, в двора на Телевизията има един - Панамера, с детски кът извън ресторанта, а родителите на голям телевизор могат да си наблщдават децата, които са там с аниматор
Виж целия пост
# 110
Аз пак да питам  Blush Освен Маестро друго такова заведение с детски кът има ли във Варна  Flutter
И в пицария Шрек има детски кът.
Виж целия пост
# 111
някой ходил ли е скоро в Сириус на Дружба?
взех си един ваучер от ония сайтове с намаленията
та се чудя какво ще похапваме.
десертите хубави ли са?
Виж целия пост
# 112
Пропуснала съм новата тема!  bouquet
Виж целия пост
# 113
Мацки,утре ще празнувам с колежки 8-ми март в една механа с/у АГ-то,казаха ми Чинарите.Там е работата ,че звънях на две колежки и те не го знаят мястото.Кажете ми има ли механа с такова име / аз знам такава по пътя за Дружба/ или кои механи са около АГ.И къде точно се намира,ако тръгна с кола.
Виж целия пост
# 114
Мацки,утре ще празнувам с колежки 8-ми март в една механа с/у АГ-то,казаха ми Чинарите.Там е работата ,че звънях на две колежки и те не го знаят мястото.Кажете ми има ли механа с такова име / аз знам такава по пътя за Дружба/ или кои механи са около АГ.И къде точно се намира,ако тръгна с кола.


  Да не би да е Стария Чинар механата?
Виж целия пост
# 115
Ами сигурно Нес в млякото ,благодаря ти   bouquet.
Виж целия пост
# 116
Прего - цените са съвсем приемливи и е хубаво заведение. Задължително резервация! Празнували сме там РД, без резервация не става.
Виж целия пост
# 117
Мацки,утре ще празнувам с колежки 8-ми март в една механа с/у АГ-то,казаха ми Чинарите.Там е работата ,че звънях на две колежки и те не го знаят мястото.Кажете ми има ли механа с такова име / аз знам такава по пътя за Дружба/ или кои механи са около АГ.И къде точно се намира,ако тръгна с кола.


  Да не би да е Стария Чинар механата?

Би трябвало да говориш за ,,Стария чинар''.Сигурна съм ,че ще ти хареса.Готвят добре и е приятно местенце
Виж целия пост
# 118
Да похваля Косе.

За втори път бях там, харесва ми, макар и кухнята да е малко странна за моя вкус.
Много приятно място и най-хубавото- в заведението не се пуши. Сега, за да има и лъжичка катран в меда, трябва да кажа, че се пуши във фоайето и  при отваряне на вратата пак влиза цигарен дим, но е нищо в сравнение с това, да си в  задимено заведение.

Препоръчвам го.
Виж целия пост
# 119
Има ли турски ресторант около Варна?Хапва ми се в стил Ориент,но ресторанта до "направи се сам" не ми допада откъм вентилация.Подочух за заведение около Свободния,но не съм сигурна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия