Забранена любов - тема 5

  • 35 243
  • 729
# 435
Сега гледах една серия, в която участвала Яна . Много селско ми говори  Crazy ... "ФичИ, моля те кажи на мамИ да тИе остави .. иШкала да свърши нещо .. "  Close
Виж целия пост
# 436
Благодаря за резюмено.  bouquet Имам чувството ,че последните десетина
епизоди са правени насила. Peace
Виж целия пост
# 437
Благодаря за резюмено.  bouquet Имам чувството ,че последните десетина
епизоди са правени насила. Peace

Мхм и на мен са ми скучни последните епизоди...Въобще сериала е на тласъци, ту в една серия станат 10 интересни неща и после 50 серии скукаааа и пак...  Wink
Виж целия пост
# 438
Този сериал не спира да излага Бг!!! Първо в един хубав магазин за бижута, където ходят богати хора продавача никога нема да ги посрещне така-ето ни новата колекция!! И извади всичко. Второ 1000 и колко взе Ана? Е това вече е простотия! За такива бижута 1000, дори 2000 лв е направо подигравка!!! Трето, този дебел уж богат джентълман-един истински човек от тази класа, за която го представят, никогта не би говорил така на дама! Че кой е той да и държи сметка! Пък и толкова невъзпитано! Или в Бг хората наистина са такива, или не знам...... Но наистина е напараво ужасно! После защо чужденците имат лошо мнение за Бг? Ами този сериал се излъчва в колко държави? Спирам, че се ядосах.......
Виж целия пост
# 439
И аз да кажа за бижутата на Ана - такъв пазарлък "на око" може да се случи примерно в заложна къща /всъщност никога не съм оставяла нещо в заложна къща, та само предполагам/, но съм си купувала бижу,като съм връщала старо - нещо разпространено за златото. Ако златото се продава за 32лв/г /примерно/ го изкупуват на 16лв/г. Това, което ти изкупуват трябва да се претегли, да се определи карати и т.н. не става с един поглед и някаква цифра - Ана за пореден път я изкарват тъпа и безпомощна  ooooh!
За разговора с господина в бижутерския магазин - ще си спестя коментари  ooooh!

Маги и Фичо защо бяха такива нахилени като зелки, да не би да се е случило нещо между тях, дето не ни го показаха  Twisted Evil

Тайничко се надявах /въпреки, че не ми се връзваше с никакъв сценарий/ Нора да си пише с братовчеда на Валери, дето го чакаме да се появи на бял кон  Flutter
Виж целия пост
# 440
За такива бижута 1000, дори 2000 лв е направо подигравка!!! Трето, този дебел уж богат джентълман-един истински човек от тази класа, за която го представят, никогта не би говорил така на дама! Че кой е той да и държи сметка! Пък и толкова невъзпитано! Или в Бг хората наистина са такива, или не знам...... Но наистина е напараво ужасно! После защо чужденците имат лошо мнение за Бг? Ами този сериал се излъчва в колко държави? Спирам, че се ядосах.......
Факт, че като ти откупуват бижутата се плаща само за грамажа, а не за изработката.
А бужутата на Ана бяха доста масивни и наистина щяха да излязат доста повече.
А и богаташ откога е равносилно на класа и възпитание, аз си мисля, че много точно са показали ВИП персоните в случая.
Ана много тъпо се оправда, всеки месец си продавала бижутата. Outta Joint
Виж целия пост
# 441
Факт, че като ти откупуват бижутата се плаща само за грамажа, а не за изработката.
А бужутата на Ана бяха доста масивни и наистина щяха да излязат доста повече.
А и богаташ откога е равносилно на класа и възпитание, аз си мисля, че много точно са показали ВИП персоните в случая.
Ана много тъпо се оправда, всеки месец си продавала бижутата. Outta Joint


Първо, бижутата не само ги мерят, а и проверяват материала и евентуално камъните. За изработка никой не говори, защото в повечето случаи те не се препродават, а ако позлволява материала(злато, платина) се претопяват, а камъните се използват за други бижута.

Права си за богаташа......

Колкото до оправданието на Ана, аз познавам хора, които го правят именно защото всеки сезон си кипиват новите колекции, а и не е прието да те видят с нещо повече от 2 пъти. Но си е до разбиране.
Виж целия пост
# 442
Пак никой не ми каза какъв беше диалога м/у Ева и Борис.Прекъсва ми звука тогава и не разбрах
Виж целия пост
# 443
 Интересно  как  ли  Ана смята  да плаща наема на  апартамента , който  нае  след  като  е без  доходи .  Ако съм разбрала  правилно  ,парите  които  взе  от  бижутата  са  1200 лв., и  това  било  половината от  наема  на  апартамента ?  Откъде   тя  ще  взима 2400лв.  всеки  месец .  Каза на  Крис  ,че  не  работи  и така  се  чувствува добре ?

 
Пак никой не ми каза какъв беше диалога м/у Ева и Борис.Прекъсва ми звука тогава и не разбрах

  Диалог  нямаше  - тя  го  питаше  как  е  ,  изглеждал  уморен и т.н. -  той  само  мълча  без  да  отговори нищо  .
Виж целия пост
# 444
а имахме очакване някакво богатство да излезе и от мама и
Виж целия пост
# 445
Сериалът тотално замря...

Никакво развитие.

Теглене на локуми...
Виж целия пост
# 446
Продължавам упорито да не схващам идеята на Явор за обирите.Не става ясно Крис откъде има толкова пари,че и на Ана да предложи.Интересно ми е как ще реагира Мартин,когато разбере за отношенията между Ева и баща му,каквито и да са били те. По-нагоре имаше мнение,че е възможно детето на Ева да е от Борис. Тогава ще стане голяма веселба....Завърза се интрига и около Нора и Сашко. Аз мисля,че Маги първа ще разбере. Или Сашко ще сподели с нея нещо,или по невнимание ще остави някаква следа,която ще й подскаже.
Виж целия пост
# 447
Например шалчето...
Виж целия пост
# 448
Само аз ли си мисля така или "тайнствения" мъж, който сваля Нора в чата ще е брата на Анастасия  Thinking Не виждам какво друго могат да измислят...

Опа, редактирам се - значи правилно си мисля  Mr. Green С една серия назад съм в гледането и затова  Crazy

Ники Илиев ще е гост в Отчаяните съпруги днес  Peace
Виж целия пост
# 449
Идеята на Явор и на мен ми се губи...не знам защо е вкарана тази сюжетна линия  newsm78

А пък Крис си има пари...не знам защо се очудвате, все пак си е богаташко дете, не е на някаква заплата 300лв, нали е лекар, баща му граф, не е като да е останал без пари  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия