Забранена любов - тема 5

  • 35 244
  • 729
# 450
Отдавна се каня да отговоря на коментара, че Ева с всеки изминал епизод изглежда все по-стара от Мартин  Wink

По-голямата част от вътрешните снимки са правени рано сутрин, определено не всеки изглежда перфектно след сън, затова се получава така, то и останалите актьори изглеждат малко смачкани.
Виж целия пост
# 451
Da, определено филма е на моменти. Явор нещо не мога да го разбера.
Виж целия пост
# 452
И аз да кажа за бижутата на Ана - такъв пазарлък "на око" може да се случи примерно в заложна къща /всъщност никога не съм оставяла нещо в заложна къща, та само предполагам/, но съм си купувала бижу,като съм връщала старо - нещо разпространено за златото. Ако златото се продава за 32лв/г /примерно/ го изкупуват на 16лв/г. Това, което ти изкупуват трябва да се претегли, да се определи карати и т.н. не става с един поглед и някаква цифра - Ана за пореден път я изкарват тъпа и безпомощна  ooooh!
За разговора с господина в бижутерския магазин - ще си спестя коментари  ooooh!

Маги и Фичо защо бяха такива нахилени като зелки, да не би да се е случило нещо между тях, дето не ни го показаха  Twisted Evil

Тайничко се надявах /въпреки, че не ми се връзваше с никакъв сценарий/ Нора да си пише с братовчеда на Валери, дето го чакаме да се появи на бял кон  Flutter
Опазил бог той да се беше оказал. Щях да си сложа край на живота  Mr. Green
Виж целия пост
# 453
 Joy Слашче Hug
Виж целия пост
# 454
изобщо нямам време да гледам сериала, ама да надзърна докъде  стигнал  Wink
норчето преспа ли вече в 'царско село' с пишещия ромео  Rolling Eyes, ана почна ли книгата с която ще срази враговете Sunglasses
Виж целия пост
# 455
Нора ще преспи със Сашко? Grinning За Ана, тепърва започва... Heart Eyes
Виж целия пост
# 456
Каква книга? И как така Нора ще преспи със Сашко, нали все пак ще разбере, че е баща на Маги, живее в мансардата, Нора знае, че те я купиха.
Виж целия пост
# 457
Ана книга ли ще пише-дали ще стигнат стотина серии,с това темпо на сериала каква ли книга ще напише Thinking
Виж целия пост
# 458
Отдавна се каня да отговоря на коментара, че Ева с всеки изминал епизод изглежда все по-стара от Мартин  Wink

По-голямата част от вътрешните снимки са правени рано сутрин, определено не всеки изглежда перфектно след сън, затова се получава така, то и останалите актьори изглеждат малко смачкани.
а Марто да не го снимат следобяд, че е свежарка?
На каква възраст са двамата артисти?
Виж целия пост
# 459
Яна Маринова е 78 набор, а Ники Илиев е 81.
Никак не е голяма разликата реално, но на вид може да им дадеш поне 10 години.
Виж целия пост
# 460
Яна Маринова ми изглежда много възрастна, не знам защо. Сестра ми е 78, има две деца и ако ги сравня, Яна ще й е като леля, а на сестра ми й личат годините, не е като да не й личат. Освен това , има нещо, което не ми харесва в нея, не е от ролята, просто нещо в устата и очите ми грубее леко май   Rolling Eyes
Виж целия пост
# 461
Яна Маринова ми изглежда много възрастна, не знам защо. Сестра ми е 78, има две деца и ако ги сравня, Яна ще й е като леля, а на сестра ми й личат годините, не е като да не й личат. Освен това , има нещо, което не ми харесва в нея, не е от ролята, просто нещо в устата и очите ми грубее леко май   Rolling Eyes

   Peace Peace И  аз  съм  на  същото  мнение  !   bouquet

Дори  не  знаех  кой  набор е ,  но   ми  изглежда  ,че  наближава  40 .........
Виж целия пост
# 462
Според мен е вярна максимата, че жената трябва да избира между тяло и лице. Затова така се получава с Яна Маринова.
Виж целия пост
# 463
Защо са решили да ни набиват в очите циците на Яна с тази блузка?
Аз като хич не я харесвам и все кусури и търся...  Laughing
Виж целия пост
# 464
Ето промото http://www.facebook.com/video/video.php?v=145199145542030&oi … 2912&comments
Тоя Димитър взе да ме дразни още повече.....не може ли да говори нормално?! Прекалено много се вживява и говори като някво пиянде  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия