Забранена любов - тема 5

  • 35 244
  • 729
# 465
Ана е направила аборт сто на сто! Ама как само прескачат във времето без да е ясно  кое кога се случва Crossing Arms, аз се чудя тая жена няма ли да го надува тоз корем пък то какво станало. Сигурно са минали поне една две седмици от както почина майка й ако не й повече, и въпросната книга може вече да е към средата, но защо да ни занимават нас като му дойде времето изведнъж Анка ще изскочи с готов ръкопис Mr. Green
Виж целия пост
# 466
На Яна зърната ми се набиват в очите през цялото време. Една жена от класа никога няма да тръгне само по зърна.
Виж целия пост
# 467
Само по зърна... hahaha Joy

Аз Яна никак не я харесвам, особено много ме дразни гласът й, но да не започвам, че като се замисля няма нещо, което да ми харесва в нея. Rolling Eyes С черна коса е много по-добре. Naughty И в СД определено се забелязва прогрес при нея, почти не ме дразни. Shocked Но в ЗЛ е отчайващо зле, особено като актриса. Stop
Виж целия пост
# 468
Според мен е вярна максимата, че жената трябва да избира между тяло и лице. Затова така се получава с Яна Маринова.

Абе има доста, които познавам и да ти кажа хич не им се е налагало да избират  Laughing

Но в нейния случай определено " едно дал, друго взел" , даже май, " едно дал, много взел "  Mr. Green
Виж целия пост
# 469
Само по зърна... hahaha Joy

Аз Яна никак не я харесвам, особено много ме дразни гласът й, но да не започвам, че като се замисля няма нещо, което да ми харесва в нея. Rolling Eyes С черна коса е много по-добре. Naughty И в СД определено се забелязва прогрес при нея, почти не ме дразни. Shocked Но в ЗЛ е отчайващо зле, особено като актриса. Stop
Същото мнение!  Peace
Виж целия пост
# 470
Да ви кажа нямах си и дея за коя Яна говорите докато не видях това за зърната. И на мен ми се струва много просташко. Тя на клуб ли е тръгнала или управлява списание...Супер зле. Гласа й е отвратен, изобщо като актриса е кръгла нула с дупка посредата.
На мен любим ми е Стойо. Винаги ми е забавен, а и актьора определено играе много добре образа на маймуната.
Какъв аборт е направила Ана? Аз това не ссъм го гледала? Да не съм изтървала някоя серия...
Виж целия пост
# 471
Само предполагаме за аборта на Ана. Wink
Виж целия пост
# 472
  Нещо  взех  да се  замислям  дали  изобщо  е  била  бременна , или  това е  поредната  й  игра  да  шантажира  ? Thinking  То  колко  месеца  реални  минаха  от  както  тя  каза  ,че е  бременна  -  до сега  да  беше  и проличало ........  Май   съчиних  нов  сценарий ....... Wink
Виж целия пост
# 473
Момичета, аз нещо изпуснах. Сашко извади шала от някаква кутия. Нора колет ли му е пратила? Тогава би трябвало да знае адреса  newsm78 Или са имали поредната среща и го е пратила вместо себе си? Кой схваща логиката? 
Виж целия пост
# 474
-=Деси=- В този филм почти няма логика.  Peace
Виж целия пост
# 475
Норчето взе да ме дразни вече....много се надува,ако продължава така възлюбения й Филип никога няма да я хареса...а ще тичка по Маги  Laughing
Виж целия пост
# 476
Sunshine92 Тя нали си търси узрял мъж,не пубер като Филип.  Mr. Green
Виж целия пост
# 477
Първоначално нали искаше да дразни Филип...и постоянно му се бърка в работите,и го обижда по всякакъв начин.Личи си,че се дразни,че му е безразлична вече ,осовено откакто се появи Маги  Laughing
Виж целия пост
# 478
Незнам дали някой сценаристи,режисьори чете коментарите,но моля ви тази е отвратителна   я   н   а моля ви махнете я от екрана много ви моля това,което каза на Ана мина всякакви граници вече или поне Борето да каже нещо,най дразнеща актриса то глас като мъж,облича се като проститутка и излгежда над 35.. #Crazy
Виж целия пост
# 479
Много ми е смешен Митето като започне да говори с един изтънен глас,да чупи стойки и да маха с ръце..То бива театралност,ама много неестествено ми идва Rolling Eyes Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия