Забранена любов - тема 5

  • 35 244
  • 729
# 495
Обърнах им внимание аз на буквите, но реших да не " подсказвам "  Laughing
Виж целия пост
# 496
И аз така.
Чакам си.  Flutter
Виж целия пост
# 497
Kaто по-млада Яна беше много хубава и нежна според моя вкус - в Хотел България например и когато стана мис нещо си. От Сървайвър насам и на мен ми е грубовата и грозна.
Виж целия пост
# 498
Маймуната: "И сега, ще си направите ли детенце... Цеко ще е мъжкар като мен ..."  Joy
Виж целия пост
# 499
Маймуната: "И сега, ще си направите ли детенце... Цеко ще е мъжкар като мен ..."  Joy

А защо каза "Цеко", нали се казва Стойо?  newsm78
Виж целия пост
# 500
Маймуната: "И сега, ще си направите ли детенце... Цеко ще е мъжкар като мен ..."  Joy

А защо каза "Цеко", нали се казва Стойо?  newsm78

Защото дядо му се казва ЦЕко....и Стойо е Цеков по фамилия  Laughing
Виж целия пост
# 501
Маймуната: "И сега, ще си направите ли детенце... Цеко ще е мъжкар като мен ..."  Joy

А защо каза "Цеко", нали се казва Стойо?  newsm78

Защото дядо му се казва ЦЕко....и Стойо е Цеков по фамилия  Laughing

Аааа, мерси, това съм го проспала  Hug
Виж целия пост
# 502
Аууу,братчеда на Валери се мярна най-после  Heart Eyes
Виж целия пост
# 503
Ха, появи се.
Виж целия пост
# 504
Видяхте ли физиономията на Крис  Joy
Виж целия пост
# 505
Най -послеееееееееееееее newsm44 newsm44 newsm44 newsm68 newsm68 newsm68 #Shocked
Виж целия пост
# 506
Ха честито! Mr. Green  Вече нямам търпение да гледам епизода като легнат децата.
 А някой има ли идея колко точно серии остават до края?
Виж целия пост
# 507
Moже би 66-67 поне аз така ги смятах.....иииииииииии...мъжкия глас се обади леле за тази роля хубу съгласна съм да е гола и цицките и да се виждат ама да беше по женственаааааа
Виж целия пост
# 508
аз съм писала поне 5 пъти колко са общо сериите  Wink
ей, появи ли се вече валери номер 2 Laughing, предполагам е доставил наслада за душата на много дами  Sunglasses
още изненади крият - той и ана Sunglasses
вероятно вече в сериала е лято и е била сцената с трамвая/така мисля, де, карам по някакви /вече/ ужасно стари спомени/за изненадата на крис имам предвид/.

яна и аз не харесвам, но това не означава нищо Laughing.
стойо ми е любимецът Heart Eyes

Виж целия пост
# 509
Палмира , да не си част от екипа на сериала ? Wink
Я дай малко повече инфо ? Sunglasses
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия