
Честито и на мъничетата! да са живи , здрави и много щастливи!
Еми, чудото стана

Олче, мерси за кафето




На пижаместата серия картинки Ени отново ми заприлича на Вики.
Страхотни шапки. 
НАЗДРАВЕ!!! 




Пак страхотни снимки си показала, Ени от ден на ден по-сладка става!


ЧРД на любимия ти мъж, да ви е здрав, все така послушен и много да ти помага и да се обичате дълги дълги години!
Не се настройвай предварително.

, чакаме обещаното от теб и Калина!



Сега да не ни ги покажеш пак чак на 3-я РД?
Добре си порева. 
А и да се похваля, че и изпита по английски мина, взех го с 5 и сега вече официално съм приета за докторант! 


Дай Боже да ви върви по вода и Алекс да расте здрава и щастлива.Отдъхни си и ти и се поглези с нещо любимо 

Пиши ми на лични ако си в настроение и имаш желание 
. 




Има ли някой, която е измислил нещо по-различно за празника от тревиалните детски клубове?
Нещо все ми се струва, че на повечето места на съумяват да го организират празнично и децата не правят много разлика между рождения ден и нормално посещение в детски клуб. Мами от София, похвалете някой,ако ви е направил по-различно впечатление, моля
Препоръчани теми