На Снежковци и весели шейнички се радват АПРИЛЧЕТА добрички!

  • 40 522
  • 730
# 525
Деска да ти е жив и здрав и много да ти помага  Wink
Честито и на мъничетата! да са живи , здрави и много щастливи!
Еми, чудото стана  Hug
Олче, мерси за кафето   bouquet
Виж целия пост
# 526
ЧРД на двойникът на красивото Ани, който даже и татко й се пада! Много да слуша всичките си домашни любимци!   bouquet
Честит втори рожден ден на Валентина и Венцислава!
Страхотен Ванка и цяла тумба щурчета!  Heart Eyes
Олче, за малко да си изтървеш седмичното задължение.  Wink На пижаместата серия картинки Ени отново ми заприлича на Вики.  Heart Eyes Страхотни шапки.  Simple Smile
Питам Мария какво иска да й подарим за рождения ден. "Бяла тоота 2 вещички".  Rolling Eyes Никак не помага това дете. Бърка родителските задължения яко. А като я знам даже няма да опита от бялата торта, както и да духне свещичките върху нея. То време вече не останало. Някакъв 1 месец само. Въздиш.
Виж целия пост
# 527

Дес, жив и здрав да ти е Митака Laughing, да ви слуша и обича все така, а и вие него!
Поздрави от наШта маса, за ваШта! Heart Eyes НАЗДРАВЕ!!! Blush

Ако има в редиците ни стройни някакви  Laughing Галета, Гали и Галини - нека се чувстват поздравени!  bouquet  bouquet  bouquet

Олче, за малко да си изтървеш седмичното задължение.  Wink

А, смея ли?!! hahaha
Въздиш и от мен... Hug

Ужас на страница през 1 пост мой... Embarassed
Виж целия пост
# 528
betybo, честит рожден ден на твоите принцеси!!! Да са живи и здрави, много щастливи и усмихнати!!!



Стискам много силно палци за прекрасния 8-мартенски подарък на Fever - дано, дано, дано! да е наред всичко!!!
     
Олче, де са ти сърчицата?! Crossing Arms Пак страхотни снимки си показала, Ени от ден на ден по-сладка става!
Деси, да ти е жив и здрав, и винаги да те обича мъжът ти!!!

Маймунка, много сладък усмивко Ванко, какви са мъници, неориентирани всичките!

Еми-и-и-и!!! Колко много се радвам, това е прекрасна новина!!! Отсега нататък Алексчето само хубави преживявания да има!!!
Виж целия пост
# 529
Аз малко със закъснение да ви поздравя за празника:
Христо Фотев
НА МАЙКА МИ

Мамо.
И аз ще се завърна, както винаги.
И както винаги, най-неочаквано
прозореца ти ще изпълня в тъмното.
Не ставай изненадано от стола си,
не падай във ръцете ми —
погледай ме
и позволи ми да сваля палтото си.
Да насека дърва и във нозете ти
да коленича — да запаля печката.
Над куфара ми се склони усмихнато.
Над дрехите ми, книгите ми — мислите.
И докосни ги — моля те, — накарай ме
отново да обикна тежината им.
Не се страхувай — пристъпи в душата ми,
прозорците й избърши, пред някого
гостоприемно разтвори вратата й —
върни на огледалото й блясъка.
И изпълни й счупените съдове
със сребърната влага на очите си,
за да живея — за да нося винаги
във мислите си твоето присъствие.
Мамо,
не остарявай, моля те — и никога
не вярвай през деня на огледалото.
В очите ми се гледай непрекъснато.
Съпротивявай се срещу тъгата си.
За здравето си се бори отчаяно.
И защитавай — моля те, душата си
от бръчките, от пясъка на времето.
Не казвай, че е суета — понякога
си освежавай със червило устните...
И не умирай — заповядвам ти — до края.
До края съществувай във живота ми.
Явявай се в най-страшните ми сънища
със бялата си рокля — съзерцавай ме
от погледите на жените — тихите...
Да се обърна стреснато след някоя
и да те видя във дъжда —
в прозорците,
в балконите, в дърветата и в себе си.
Мамо.
Не ме изоставяй,
мамо.


А за малките и големи рожденици

- да ви слушат и обичат много!

Ех, Олче, каква хубавата новина- един слънчев лъч се промъкна, докосна сърцето ми и ме усмихна...благодаря ти!

Браво на Алексчето и на мама му!

И още нещо, което ми попадна пред погледа. С него ви пожелавам хубав ден!:
Виж целия пост
# 530
Боже, колко обичам стиховете на Христо Фотев!  Невероятно, i√k@, благодаря ти, че ми припомни това прекрасно стихотворение! Heart Eyes
Виж целия пост
# 531
Моля, моля. Пак заповядай!    bouquet
Ето тогава нещо специално за теб, Чоки: http://elan.truden.com/home/home.htm виж в раздел "поезия"
Виж целия пост
# 532
betybo, да са ти живи и здрави!

Много са сладки, а какви малки шушулки са били Heart Eyes


Много се радвам и аз за Алекс. Хайде вече, Еми, успокой се, отдъхни, почини си и само весели моменти оттук нататък.
Виж целия пост
# 533
betybo Честит 2ри рожден ден на Валентина и Венцислава! Да са ви живи, здрави и с много късмет в живота!
Ей Олче направи ми деня щастлив!!! Много се радвам за Алекс и мама Еми, пожелавам им от тук на татък само хубави мигове на щастие и взаимна обич!

ъ

Деси зло да ви забрави Hug ЧРД на любимия ти мъж, да ви е здрав, все така послушен и много да ти помага и да се обичате дълги дълги години!
Виж целия пост
# 534
Миме, дано все пак да се развият добре нещата... Praynig Не се настройвай предварително.
Диди все по - сладка става, слабост си ми е от бебе. Heart Eyes

Като гледах сладуранките на бетибо, си спомних обещаното кадро от ЛВ, пак на двойни прекраснотии, а защо не и на Жабче принцесите (Жабче, засичате ли Дидка/Тина/Таня в близнашката тема?), а ако мама Вили ни покаже Светльо и Боби, за цвят, съвсем добре ще се получи. Blush

Малоло, и ти ни преметна Crossing Arms, чакаме обещаното от теб и Калина! Wink
Виж целия пост
# 535
Мерси Олче Hug Hug Hug
И аз чакам снимки на близнашки красоти, но другите да не се ослушват и те да се отчитат бързичко Wink
Виж целия пост
# 536
Деси, честит да е рождения ден на мъжа ти!Да е жив и здрав!Много да те обича и винаги да ти е опора за всичко! Hug
Еми, много, много се радвам!Ето че вече всичко се подрежда!От сега нататък само хубави неща да чуваме от тебе! Naughty Hug
Бетибо, да са ти живи и здрави малките красавици!Много са сладки! Heart EyesСега да не ни ги покажеш пак чак на 3-я РД? Naughty Laughing
Олче, Миме, Маймунка, страхотни дечица!Колко са порастнали всички!Особено Елинка-калинка какви сладки бузки е заформила, станала е вече голямо момиче!
Като споменах, Ния и тя има бузки вече, напоследък яденето не ни е проблем, е пак си е доста капризна, но добре си похапва детето!Днес сложихме последната ваксина, мерихме я - 13кг и 88 см, малко са ориентировъчни тези числа, както сами знаете защо. Simple SmileДобре си порева. ooooh!
Аз започнах да ходя на немски.Два пъти седмично от 18,15-21,00ч.Много ми е трудно, защото непрекъснато се обърквам с другите езици.Но пък е много забавно да си пак сред хора, бях забравила...Всички сме млади, само аз имам дете. Simple SmileА и да се похваля, че и изпита по английски мина, взех го с 5 и сега вече официално съм приета за докторант! Laughing
От понеделник Ния започва да ходи на градина.В началото по 2 часа сутрин, после на половин ден.За държавните градини май няма да се доредим, поне не и тази есен! Tired
Виж целия пост
# 537
Чести рожден ден на първите ни вече 2 годишни априлчета Венцислава и Валентина.Нека да са здрави,щастливи и обичани деца :love:betybo,да те радват и да се гордееш много с двете си сладки дъщерички  bouquet



Емили,едва ли има по-щастлив човек от теб днес HugДай Боже да ви върви по вода и Алекс да расте здрава и щастлива.Отдъхни си и ти и се поглези с нещо любимо Grinning

Миме,какво е станало Rolling Eyes аз така и не разбрах,а виждам,че си изтрила писаното. HugПиши ми на лични ако си в настроение и имаш желание Peace

Деси,да ти е жив и здрав рожденника да ви радва и да  се разбирате още дълги години заедно
.
Виж целия пост
# 538
Еми, чудесни новини! Много се радвам!  Hug
Обещавам снимки, но не днес, че вече ми се спиии. 
Олче, и в близнашката не пишат въпросните мами. Само Вили засичам там.  Mr. Green
Виж целия пост
# 539
Привет и от нас!   bouquet

Да са живи,здрави и усмихнати първите ни рожденници!   bouquet

Еми,радвам се от сърце, всяко зло да е зад гърба ви!   bouquet

Едни,много силно стиснати палци за мъничето на Фивър  Praynig

Момичета,рождените дни са много близо,чак се плаша  Tired Има ли някой, която е измислил нещо по-различно за празника от тревиалните детски клубове?  newsm78 Нещо все ми се струва, че на повечето места на съумяват да го организират празнично и децата не правят много разлика между рождения ден и нормално посещение в детски клуб. Мами от София, похвалете някой,ако ви е направил по-различно впечатление, моля  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия