На Снежковци и весели шейнички се радват АПРИЛЧЕТА добрички!

  • 40 522
  • 730
# 540
Страхотна новина от Еми и Алексчето!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Мимето, сигурно за нещо различно сме стискали палците щом се е получило така.  Wink Дано в крайна сметка всичко да бъде според очакванията ви.  Hug Страхотно смело Диди!  Shocked
(разбира се, че бебосваме още Марчето, тя си е бебе. Laughing)
ЙоЙо, още са малки за някакви мероприятия. А и сезонът не им е от най-удачните за алтернатива на детските клубчета. Виж, летните бебочества могат да посрещат и на открито - на някоя ливада на Витоша примерно. След някоя и друга година, когато малко се очовечат мисля да ползвам Коколандията.  Peace
Принцеске, безаварийно започване на Ния в яслата. А на теб успех с немския.   bouquet

Новините от Фивчето са, че засега новини няма. Това е добра новина към момента  Praynig
Виж целия пост
# 541
Емиии!!!  Hug Hug Hug
Миме*, дано се наредят както трябва нещата. fingerscrossed. Дидито каква сладурана е станалааааа, ще я изпапкам! Heart Eyes
Рая, честити ти нови занимания, и успешен старт на Ния в градината.   bouquet

На РД на Ани май ще сме вкъщи, вече поне имаме детска стая, и ще има къде да играят малките. Grinning Миналата година това беше главната причина да сме в клубче, че нямаше терен за игри достатъчно.
На Саши РД-то най-приятно сме прекарвали навън, не между 4 стени, нооо с априлчетата наистина е трудно това да се получи.

Докато не съм забравила, да ви благодаря за пожеланията към миУото. Предадени са. Simple Smile По-късно ще пусна малко снимки на двойниците - баща и дъщеря, много сладки моменти хванах между тях. Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 542
Добро утро, както казват тук Хеппи Фрайдей Peace
да почерпя за добро утро, за вас добър след обед Mr. Green

Благодаря ви Силви, Рони и Десирее!
Десирее ще чакам снимки Peace
За рожденния ден мисля да е у нас, с деца на нейната възраст след обед за около няколко часа както го направихме миналата година, а вечерта ще се почерпим големи за нейно здраве и след 3 дни за татко и за здравето(нали помните че Диди е родена на 7ми април а баща и на 10ти април)
Виж целия пост
# 543
Рони, Деси, благодаря! Hug
Дано бебенцето на Фивър да се справя все така добре! Praynig
Мимее, и аз прочетох, да стискаме палци за нещо, но после и аз като не намерих къде си писала, реших, че нещо съм се объркала.Дано всичко да е ок при вас.Ааа, писали сме заедно..как огладнях! Grinning
Ния тази нощ вдигна Т от ваксината, дадохме лекарство и повече не е вдигала.Днес е малко киселка, но иначе е ок.Тази вечер ще нощува у баба си, дано всичко да е наред, малко ми е притеснено. Rolling Eyes
За РД и ние ще сме вкъщи.Мисля, че дечицата ни са още малки, за да се възползват от екстрите за РД в клубче, а и ми се струват малко излишни пари на този етап поне.В заведение или навън с Ния е абсурд някакъв, така че за нас вкъщи е най-удачния вариант.Само не знам кои да са гостите.Сестра ми ще е в Гърция на почивка с децата.Само с бабите и дядовците някак не ми се струва много забавно.Ако поканя и други хора с деца, пък ще е тясно...А и се пада точно съботата преди Великден.Ще го мисля още.
За подаръците: Ния ще получи главно дрехи, защото на това се радва най-много, а и защото има нужда.Ще купим и една играчка-някаква кукла, количка за кукли или нещо подобно, от всичко това е най-вървежно.
Сега на мода у нас са филмчетата, не ми харесва, че по цял ден гледа, ама са такива писъци още с отварянето на очите се почва Филмче-филмче.... ooooh!научихме ги наизуст!Поне са на английски и така се упражнявам. Joy
Виж целия пост
# 544
Здравейте.
Да са живи и здрави близначки на Бетибо !!!

Ех , Емили всичко вече свърши и дано само хубави неща от тук нататък се случват на малката Алекс. А какво стана с проблема на Габи, дано го решите бързо и дано не някакво срастване или нещо подобно? Praynig Praynig Praynig

Вчера с Гришко бяхме на занималня - Монтесори за 1 час. Доста неща го накараха да направи. Към някой от заниманията той прояви интерес към други не. Трябваше да построи кула от 8 кубчета с размер 3Х3см, да нанизва макарони , да нарежда пъзел, да може да различава голямо от малко и др. Общо взето трудно го накараха да се концентрира в нещо. Най много му хареса играта - с пълзене да минава под обръч. Другия вторник пак сме там.

Дезире, ЧРД на любимия мъж в къщи. Много години години да се радва на прекрасното си  семейство.

За рожден ден още нищо не съм мислила. Сигурно ще сме си в къщи, мога да поканя и други деца.
Олче, близначките Тиня и Таня  са добре. Дивеят щуреят. Аз не съм ги виждала от есента, но наскоро се видях с майка им. Тя това сподели. Излизат по разходки в техния квартал, както и ние в нашия и затова не  сме се засичали от доста време. Сега като се позатопли времето може и по- честичко да се засичаме с тях.

Миме, дано всичко е ОК при вас!  Praynig Peace
Спирам до тук, че малчо се събуди и отиваме да приберам кака му от градината.
Виж целия пост
# 545
.....Новият интериор в детската ни  Laughing: цък и цък. Жалко, че няма как да обхвана с фотоапарата цялата стая, само по прозорците и тавана няма рисунки. Crazy
Виж целия пост
# 546
Здравейте милички  Hug.Огромно Благодаря на Олчето,която ме замести,но такова   animal037 и  afwitch му хвърлих тия дни,че съм скапана направо.Много силно сте ни стискали палчета и то си пролича по добрите новини  newsm44.Незнам какво щях да правя без вас  Hug Hug Hug.Благодаря ви ,че ви има!+ тези новини има и още едни.Излезна ни дата за ТЕЛК-а и тя е 21-ви Март.Сега Олчето пак ще мЪ настъпи  Flushed,но аз ще си кажа   33uu.Не вярвам в теорията на вероятностите защото шанса е 1 на милион,но вярвам в пръс от оня свят.На 21-ви Март беше роден покойния ми съпруг.наскоро обвинявах него за всичко случващо се с Алексче,ако си спомняте.................Както и да е .......дано всичко мине наред.В тоя ред на мисли ето как изглеждах на днешния ден преди 16 години    http://emiliarie.snimka.bg/family/vsyaka-prilika-e-sluchayina.563429.22067390    .Това до мен е кумЪ а това в ръцете ми не е Габи , Mr. Green Зори е !Джони е от 3 месеца на топло в  pregnant на мама по това време.Та..да се върна по същество.Дойде ни писмото за телка и ни искат куп изследвания и прегледи.Вчера бяхме на гастро и пулмолог в детската клиника на Ами Буе,но гастрото ни върна за грешка в кода в талона,а пулмолога малко ме понаплаши.Каза,че е разбираемо че с тази атрезия на хранопровода ще има хъркане на гърдичките ,но тя се съмнява че Алекс е и с вродена пневмония.Иска да и занеса рентгеновата снимка от Пирогов + една нова по възможност направена качествено за да види има ли изменения на белия дроб.Ако подозренията и се потвърдят и не се вземат спешни мерки за лекуване,след години целия и бял дроб ще бъде скапан.Иска да започне да лекува и кашлицата която ни е непрекъсната,но според нея не е само от атрезията.С две думи ще се ходи пак.Иначе направихме първата хепатитна ваксина,а БЦЖ-то ще го правим в началото на Май.Днес за първи път и хапнахме нещо различно от маминото сладко мляко и не до там вкусното Ам,нооооооо нещо не бяхме впечатлени  от гадното пюре  Wink.Ето и запечатания момент http://emiliarie.snimka.bg/family/aleks-na-6-meseca.577022
Имамама успях да прегледам и Габчо.Има на лице започнало срастване,но за сега ми казаха да мажа с по мазен крем  и разпъвам възможно по често.Ще мажа и ще следя положението.Нани много благодаря за информацията  Hug
Рони аз вярвам,че малкото бебче на приятелката ти скоро ще бъде в ръцете й.Дано да качва килца възможно най бързо и се моля всичко да е наред и с него и с Фивър fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover.
Десиииииии  dohзло да ви забрави мила ,ма нали съм изкукала  smile3537 smile3538 хем знаех.Честит Рожден Ден на Митко ! Да ви е жив и здрав най-добрия татко на света  Hug Hug Hug

Миме аз още стискам палците,но така и не видях до кога да ги стискам и не разбрах за какво ставаше въпрос  Embarassed.Ако ти се говори,може да ме светнеш Wink ,цялата съм в слух и дзъркели    Hug Hug Hug
Щях да пиша още,ама ще ме прощавате,че тука вече ме гледат малко страшно.Всичко гладни а прислужницата вместо да слага масата седи и си чатка по компа  Thinking.Да слагам тенджерата на масата,че после да имам очи да искам пак някой да се занимава с дЯцАта,че мама е решила най после да си прави  pletka.ще гледам утре пак да се докопам до това чудо,та да продължа.Хубава вечер и много цунки на малчовците  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 547
Emilli, стискам палци/не, че съм ги пускала за вас/  това поредно изпитание да е и последно и да завърши с щастлив край за Алексче! Praynig Hug
Наистина изумителна прилика между Зори и Габи! Party
Хубаво, че срастването не е пълно, значи всичко ще се оправи с малко усилия от страна на мама. Браво, че го видя навреме! Габчо ще се противи малко, но ще свикне да ти дава да я мажеш.
Съжалявам, че преди се изказах неподготвена! Не трябваше да изказвам повърхностни предположения.... ooooh! Embarassed Tired Stop

Деси, леле, какви художници си имате Joy Добре, че са се вихрили само в детската... bowuu Да ви е жив и здрав татито!  bouquet

Миме, голямо сладурче това Диди! Hug
Принцеске успех в начинанията! Peace
Дано е инцидентна Т. на Нийката! Утре ще е кукуряче! Hug
Имамама, интересни неща разказваш за занималнята! Другия път пак да се похвалиш! Simple Smile
Виж целия пост
# 548
Честит рожден ден на първите ни Априлчета, Венцислава и Валентина!!! Много много късмет!  Hug

Еми, чудесна новина! Желая ви от тук нататък всичко да минава по-леко  Hug

Миме, стискам палци, нещата да се уредят!  Praynig

Рая, браво за успешното развитие в кариерата! Успех!

Деси, лекичко минаване на шарката!  Hug

Далинка продължава да я мъчи кътникът, вътрешната страна на бузата й се е възпалила и е голям зор  Rolling Eyes

Nanny, чудесна е детската градина. Дано детенце ходи със желание.  Hug

Нас ни изненадаха с неприятната новина, че ако не тръгне тази седмица на ясла (в Бургас), ще има прием чак юни..., а пък майчинството ми свършва чак в началото на април, нали нямам право сега... няма как да я пусна  Confused Много се надявах все пак да измисля някакъв начин и да си се приберем...
Усилено търся подходяща работа и тук и там... преглеждам обяви за квартира в Бс..., но ... сигурно ще останем тук поне до лятото...

Времето е страхотно за разходки. Желая ви един хубав слънчев ден навън!  Hug
Виж целия пост
# 549

Пожелавам ви много слънчеви и усмихнати почивни дни.На всички,който празнуват Тодоров ден с повод или без повод 
Виж целия пост
# 550
Преди 8 години на Тодоровден се роди Габи. Всички бебета бяха Теодоровци и Теодори. Едното момиче беше много нещастно, че и свекъра й била Тодорка и нямало как да не си кръсти детето Теодора Mr. Green Винаги на Тодоровден ме налягат спомени. И двете ми деца са родени на някакъв имен ден, но такива, които се сменят дните. Вики на Цветница.

Деси, много хубави снимки. Задобряла си с обработката. Това само с Пикасата ли е?
Виж целия пост
# 551
Здравейте мами, напоследък все не ми остава време да пиша докато изчета и коконите се събудили  Mr. Green
Деси страхотни снимчици сладури  Heart Eyes Hug
Миме дано все пак нещата се наредят  Praynig
На мен ми е едно насталгично другата седмица ставаме на 2 годинки как бързо отлетяха и от малки бебенца 2 кила станаха 2 госпожици с характер  Crazy Flutter
Вчера се прибрахме в къщи само да поспим и днес е така няма по щастливи от тях все едно на въже съм ги държала цяла зима  Mr. Green
Приятен ден на всички  Hug
ПП обещавам близнашки снимки по късно като ги сваля от апарата  
Голям съм заплес  doh Емиии много се радвам че всичко приключи най сетне целувки на 3 -те госпожици и 2 -та мъже в къщи  Hug
Виж целия пост
# 552
Вери, да ти е жива и здрава Габи! newsm51 Да е все така усмихната, красива, нежна и грижовна!

По питанката, мъча се с Фотошоп.  Wink

Днес и вчера не можем да се нарадваме на времето. По активността личи, че и всички тук така. Mr. Green
Виж целия пост
# 553
Деси, уникални кадри!!! Фотошопът ти няма нищо общо с бликащата любов от снимките!   bouquet Heart Eyes
Бен, успех!   bouquet
Някои хора вече реват, когато ги прибират у дома.  Laughing
Виж целия пост
# 554
Здравейте,

за РД-то-просто няма как да поберем 10ина дечица, придружавани от 20ина родители вкъщи  newsm78

ходихме до 5,6 детски клубчета-имам чувството,че имат картелно споразумение  Laughing във всичките едно и също предлагат, почти на еднакви цени, никаква кративност, нищо различно, накрая направо се отвратихме и сега хич не ми е ясно какво да правим  newsm78 От друга страна, много се забавлява,когато ходи по клубчета... Имаме и къща с двор,но ми се струва,че още ще е студено за мъниците.

Исках да ви питам да споделите как реагират мъниците ви,когато им откажете нещо. При нас са невъобразими драми и тръшкане, истерии до дупка  Rolling Eyes Отдавам го на това,че през деня го гледат баби и дядовци и никога нищо не му се отказва /в резултат на това цялата къща и уредите ни са изпотрошени  #2gunfire /, но в крайна сметка може и от характера му да е. Моля ви, споделете.

Освен това,освен,че сме на етапа "аз" за всичко и всичко иска сам да прави като искам да му помогна,започва пак да се тръшка. Другото ново е,че всичко е 'мойто'. Дори на пързалката като отидем,заявява 'мойто' и започва да пречи на друте дечица да се качват и да се пързалят и те /това не винаги де/.

Пожелавам ви хубава и слънчева седмица!   bouquet

Миме, палците ме заболяха,а не разбрахме защо  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия