В ритмите на декупажа с чалга,кич....и много настроение_40

  • 57 609
  • 724
# 720
val1977 органайзерчето е чудно, много ми харесва неразбирам обаче каква е основата-ламинат? newsm78
 И пак да кажа за студения порцелан.  Peace Ако ти се струва "лепкав" стегни го с още малко царевично нешесте И да уточня че лепилото е С200 но не разредено. Чудя се как да ти направя и да ти пратя ама ще се развали по пътя Rolling Eyes
Виж целия пост
# 721
Дидиа, точно такива чинийки ми трябват! Благодаря за информацията! Иде ми да хукна към Овча купел Simple Smile)) Знам едно по-близко до нас СБА, в Слатина, през седмицата ще проверя там. За съжаление, и да има среща, аз по празниците няма да съм в София, така че ще търся сама да си купя чинийки. А ти не допускай друг път такива грешки да ходиш с любимия на пазар. Аз моя вчера го заведох в база-3 на Илиенци и той се шашна  Laughing

Ето от мен едно комплектче. Шишето сте го виждали, но наскоро направих чинийката /благодаря на fanito за салфетката/:
http://media.snimka.bg/8108/022471920.jpg?r=0
Виж целия пост
# 722
              Бони,чинийките са точно такива като тази от комплекта ти!Гладко стъкло без орнаменти.
Виж целия пост
# 723
Nova tema
Виж целия пост
# 724
здравейте аз се явявам от дъжд на вятър ето малко и от мен
http://www.facebook.com/pages/%D0%BD%D0%B0%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0% … /133020376712440#!/photo.php?fbid=205793226100727&set=a.205793152767401.62282.100000101529069&theater
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия