Вода розов Девин за приготвяне на АМ за новородено

  • 9 235
  • 55
Моля, кажете ми мога ли да използвам направо розовия Девин за АМ или трябва първо да се преварява, или кипва?
Виж целия пост
# 1
Аз използвах директно.
Виж целия пост
# 2
Зависи от възрастта на детето.
За малко бебе-препоръчително е да се превари. Когато преди години водата излезе на пазара, такава беше препоръката на МЗ конкретно за нея. Беше написано на едни хартиени етикети,  които бяха закрепени на гърлата на бутилките.
Виж целия пост
# 3
Аз досега съм ползвала само такава, но започнах да сменям марките, знам, че не е хубаво да се преварява мин/изворна вода
Виж целия пост
# 4
Първите 6 месеца преварявах, после не.
Виж целия пост
# 5
И аз онтачало преварявах и после минах на Девин, но не твърдя, че това е правилното


 
Аз досега съм ползвала само такава, но започнах да сменям марките, знам, че не е хубаво да се преварява мин/изворна вода

Чувала съм за минералната, че не трябва да се преварява, за изворната не мисля, че има проблем да я превариш
Виж целия пост
# 6
Бебка е само на розов Девин от първите дни(дохранвах с АМ)и ВИНАГИ преварявам водата 5 минути.След 6я месец мисля да престана.Педиатърката е на същото мнение!За изворната не е проблем да се преварява,само минералната не трябва Peace
Виж целия пост
# 7
До една годинка преварявах водата - дали Девин, дали друга марка, само че винаги гледах да е изворна, а не минерална.
След годинката спрях да преварявам, но пак давам за пиене сам изворна.
Виж целия пост
# 8
Колкото и някои да казват, че розовият Девин и други подобни са подходящи за директна консумация от раждането, от това, което аз съм изчела какавата и да е водата, до 6м задължително се преварява! Но мнения и разбирания много и просто сама си прецени на коя теория да се довериш.  Peace
Виж целия пост
# 9
Розов Девин ползвах без да преварявам и за двете ми деца още от началото.
Виж целия пост
# 10
Използвам розов Девин по препоръка на педиатърката на Маги от самото начало, но винаги я преварявам и така приготвям АМ или давам директно за пиене.
Виж целия пост
# 11
Редувах чешмяна вода с изворна Девин.
Винаги преварявах. Изворната Девин не е 100% микробиологично чиста. Не ми се рискуваше.
Виж целия пост
# 12
чешмяната вода,колкото и да ври,винаги остава котлен камъц на дъното  Naughty
обикновенна розова вода се дава след навършване на 6 месеца  Naughty
най-добрия вариант е да преваряваш розовата вода  Naughty
Виж целия пост
# 13
Първите 6 месеца преварявах, после не.


и аз така Peace
Виж целия пост
# 14
Педиатърът ми рече и отсече - преварена. Дори бембяна Девин - преварена.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия