Хайде още малко зор да завършим ЯНУАРСКИЯ отбор тема 28

  • 30 664
  • 779
# 240

Всички дето сме 2 в 1 вижда му се края!   bouquet
Heart Eyes Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 241
Бебешондел, това беличкото, което виждаш не е крем. Така са си момиченцата в началото. Можеш лекичко с тампонче да почистиш, най-вероятно няма да успееш да го махнеш. Маха се от само себе си. Не търкай Simple Smile

Честито на всички мами и татковци!!! Да са ви здравички бебоците и само да ви радват!

Моето бебе днес цял ден спи, чудя се дали да го събудя да си поседи буден. Да не вземе да се кукне през нощта.
Виж целия пост
# 242
Здравейте влизам за бързичко,че малкия е голям глезльо baby_neutral.Все ми е в ръцете.
Сека да поздравя новите ни бебенца и техните щастливи родители  bouquet
Честити малки юнаци на Plamena_panauotova,dimianna,Kate84.Нека да растат здрави и щастливи!!!
Честити малки принцеси   на radost83, lyuba84, LadyAngel .Много да ви радват !!!

Стискам палци на мамите които им предстои раждане.
Виж целия пост
# 243

Люба,браво миличка!Ако можеш разкажи за раждането /нали и аз ще съм секцио,та се вълнувам/  bouquet Като се замисля вас когато ви изписват аз най-вероятно ще съм в болница Simple Smile Леле,то не остана...
разказвам.... В родилна зала ми направиха клизма, сложиха ми системата за оводняване, през това време ми взеха кръв, направиха запис, сложиха катетър. Станах и се занесох в операционната, легнах свита на охлюв и ми сложиха спиналната( не боли, боцване леко се усеща, не трябва да шаваш само). По време на операцията се усеща как се местиш и те дърпат, но никаква болка, когато вадят бебет те натискат, за да го избутат. Аз лично си го представях многоооо по- гадно. Треперех 1ч след операцията студено ми беше, а сега ми идва да се обличам и да си ходя  
Виж целия пост
# 244
Като част от съвместната инициатива на BG-Mamma и Ла Лече Лига България, искам да ви предоставя информация за лекциите и срещите, организирани или провеждани с подкрепата на Ла Лече Лига в различните градове на страната до края на м. Януари 2011 г.

ЛЛЛ СРЕЩИ

Тема: „Да започнем кърменето с добър старт.”
Кога: 22 януари 2011, събота, 10:00 ч.
Къде: гр. Варна, Майчин Дом, ул.Мир №1

Тема: „Захранване и отбиване – факти и заблуди”
Кога: 24 януари 2011, понеделник, 10:30 ч.
Къде: гр. Карлово, 10:30 часа, „Дон кафе”

Тема: „Предимството за вашето бебе”
Кога: 29 януари 2011, събота, 10:30 часа
Къде: гр. Пловдив, ул. Княз Александър Батенберг № 29, книжарница Хеликон

СРЕЩИ С ПОДКРЕПАТА НА ЛА ЛЕЧЕ ЛИГА

Тема: “Честно ми кажи!” (за предизвикателствата, които майчинството ни отправя)
Кога: 29 януари 2010, събота, 11:00 ч.
Къде: гр. Стара Загора, кафе-аперитив Камелия, ул. Руски № 56 /входа е до Германско Българската Лаборатория – до
химическото чистене/

ЛЕКЦИИ С ПОДКРЕПАТА НА ЛА ЛЕЧЕ ЛИГА

Тема: „Предимства на кърменето” и „Захранване на бебето. Здравословно хранене на цялото семейство”
Кога: 23 януари 2011, неделя, 11:00 ч.
Къде: гр. София, “Тук-таме”, ул. “Гео Милев” 22, вх.А
Виж целия пост
# 245
Бебешондел, Тони ти е отговорила вече. В началото имат едно бяло , което не може да се отстрани нито с измиване нито с кърпички. Почиствай леко и малко по малко то се изчиства. Мен ме предупредиха още в болницата за това! Аз не мажа с крем там! Пудря със сулфатия зол! Много добре й действа на кожичката и не се подсича, нито се зачервява по гънките. Така съм гледала и племеника!  Peace
Виж целия пост
# 246
Люба благодаря ти Hug Желая ти бързо възстановяване и скоро да се прибирате в къщи!
Виж целия пост
# 247
Привет отново!

Аз се върнах от лекар (засякохме се с bubalina  Hug ) и при нас нещата изглеждат обнадеждаващи. Над 3 см разкритие, тоновете, водите и плацентата отново идеални. Дано скоро да се появи буболечката. Аз съм си вкъщи и чакам да ми почнат контракциите. Интересното е, че по случай преносването и инцидентни болчици нямам Laughing

chopi, приятелката ти е много добър фотограф! Хайде пожелавам ти скоро да гушнеш малкия сладур   bouquet

Честита Лия на Люба! Честита Йоана на LadyAngel и Zaharieff! Да са живи и здрави и много обичани и послушни!

Гледах снимките, много красиви слънчица са всички!

Това от мен, че чакам гости. Слънчев ден ви желая   bouquet



Анабела, супер!!! Може пак да се засечем днес, утре, а може и в една стая да ни сложат!!!  Mr. Green


Изоставихте ме вие  Confused Аз с кой ще раждам  hahaha

То не се знае  Mr. Green Може да ни изненадаш  Peace
Виж целия пост
# 248
Привет отново!

Аз се върнах от лекар (засякохме се с bubalina  Hug ) и при нас нещата изглеждат обнадеждаващи. Над 3 см разкритие, тоновете, водите и плацентата отново идеални. Дано скоро да се появи буболечката. Аз съм си вкъщи и чакам да ми почнат контракциите. Интересното е, че по случай преносването и инцидентни болчици нямам Laughing

chopi, приятелката ти е много добър фотограф! Хайде пожелавам ти скоро да гушнеш малкия сладур   bouquet

Честита Лия на Люба! Честита Йоана на LadyAngel и Zaharieff! Да са живи и здрави и много обичани и послушни!

Гледах снимките, много красиви слънчица са всички!

Това от мен, че чакам гости. Слънчев ден ви желая   bouquet



Анабела, супер!!! Може пак да се засечем днес, утре, а може и в една стая да ни сложат!!!  Mr. Green


Изоставихте ме вие  Confused Аз с кой ще раждам  hahaha

То не се знае  Mr. Green Може да ни изненадаш  Peace

А дано  afwitch
Виж целия пост
# 249
Айде честито на днешните мами! Да са им живи и здрави рожбите!

Chopi, секси сесийка наистина, бравос, приятелят ти може само да съжалява!

Относно шевчетата след раждане - някак си държа да е с упойка, никак не е приятно усещане!

Сутринта бях на преглед - ако до неделя не съм родила, в понеделник (термин) ще отивам с багажчето към болницата да ми помогнат да родя  Laughing
Уф, вече трудно се изтрайва с този тежък корем и безсънни нощи!

Виж целия пост
# 250
Честито на всички нови мамчета и на техните семейства - да са ви живи и здрави рожбичките!!!    bouquet От няколко дни влизам с идеята да честитя поименно на всички, но така и не успявам  Crazy А и бебоците ни много бързо се увеличават, което е супер  Hug

На всички, които все още са 2в1 пожелавам лек час и скоро по едно хубаво пухкаво бебоче!  Wink

Нашата малка Адина днес става на цял 1 месец, как бързо отлетя първият ни месец заедно... Ето и една виртуална почерпка от нас  Wink

Виж целия пост
# 251
Аз днес бях на преглед,защото имам болки и напъни,термина ми мина а малкото още неиска да излиза.Направиха ми запис на тоновете,всичко е наред,но ще чакам до понеделник и тогава влизам в болница за индукция (ако до тогава не излезе само де).Вече нямам търпение и незнам как ще изчакам до тогава... Живи и здрави бебчета на всички вече родили мами Simple Smile
Виж целия пост
# 252
Kate84, Радост 83, Люба, Захариев честити бебоци на всички. Много да ви слушат и радват.
Алекса честит ви първи месец.
А по отношение на акането - ние сме всеки път посрани. Май това означава, че се храним добре.
Виж целия пост
# 253
Ох,момичета и аз още не съм родила Crazy!Утре влизам в болница,за да видим как ще процедираме - дали ще предизвикват раждане или ще изчакаме още мъничко.Вече ми е много нервно и нямам търпение най-сетне да си гушкам бебчо!

Честито за всички новопоявили се бебчета!!!Нека да са живи и здравички!!!

Хайде стискайте палци утре,че яко съм се сдухала!
Виж целия пост
# 254
galaxy, mariyap  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Алекса, честита ви месечинка!  Hug  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия