виждам че се срещате и на живо,но само за София ли става въпрос или защото повечето сте от там-ако има среща в Пловдив ще ми кажете нали? 


Това Ели ви го избра.
Иначе Ели пак ми вдигна температура... без нищо друго, но цяла нощ беше 39,9. Това - миналата нощ, тази вече беше ок. Ама ме притесни малко, и така и не се наспах. Ама хич
Та не ми е и много до писане...

... Така или иначе и ние ще си имаме нашите подаръци, е не валентински, но полезни за пътешественическите ни желания. В крайна сметка се събрахме с кръстниците и си полафихме с тях, не бях правила нищо специално, освен един чийзкейк, ама и той полу готов на д-р Йоткер....





, а ние пихме на спокойствие кафе в Хепи. 
!
- вероятно тази 90 дневната....има ли желаещи с мен?

. 

с тази чаровна усмивка, ми компенсира неудовлетворението от похарчените пари за билет.
Чудя се да я воля ли на лекар? Според татко й - съм се вглеждала в глупости, нищо му нямало на детето. А тя видимо си сменя физиономията и става една такава - унила
Не знам... може и наистина проблема да е в моята глава.
Препоръчани теми