За диетата ви съм без думи, ефективна е действайте...

Събота и ние с любимия ходихме на кино. Бяхме с приятели и аз като цяло се бях наканила да гледам нещо леко и релаксиращо, но.....Избраха си филма Орелът http://www.infofilmi.info/filmi/orelat, като цяло доста страховит, но пък исторически и беше зрелищен определено за голям екран..
В неделя ходихме в Гранд мол-а на компютърните игри и ни хареса на всички...Има игри и като за цялото семейство и се позабавлявахме. Абе събота и неделя винаги толкова бързо минават. От малка мразя неделята сега покрай децата съвсем....приготвяне за детска градина, а като почне за училище с домашните не ми се мисли...
Кламерче мартеничките са убийствени
А за Криси не знам какво да кажа, нямам подобно наблюдение върху Коко, а пък нямам и идея от какво да е. Доктор с изследвания ми идва на акъла само..
Посреща ме от градина по една тънка блузка, вкъщи все се разхвърля, което не е лошо, разбира се.
та може да каже повече, но от това, което знам, различните деца и различните проблеми се проявят по различен начин. Уф, нищо не казах.... но с промяната в типа на детето може да се наблюдава промяна в оросяването, в затоплянето на крайниците, това, дали му е топло или студено... така че може да е или промяна израстване, или признак, че нешо се опитва да я бори. Но не и че се разболява
, който трябва вече да е нареден и отворен. Ако има интересни модели ще ги снимам, за да ви покажа и да си направите и вие. 
/просто прекалих тогава в стремежа си да съм финно гадже/ и сработи де - забърсах най-якото гадже в училище
след което го зарязах, защото се оказа пълен кухар.
но това е положението! ВЕЧЕ НЯМА ДА СЕ ЖЕНЯ!!!! 
