"Зима е навън дошла в ОКТОМВРИйската дружина цари уют и топлина"

  • 60 411
  • 738
# 180
Добър вечер!
Надявам се мацките да купонясват добре!  Hug
ето снимки на нашите Убавици - мен ме изтрих, че не се харесвам.  Mr. Green
http://blagomiratabakova.snimka.bg/arts/esen-2010.548656.22359220

Аля, браво на скиорката! Сами я видя и каза, че и той иска на ски  Laughing
И ти си излязла добре от положението  Laughing Laughing
Лека нощ
Виж целия пост
# 181
Боги, Боги, трий и мойта, докато е време!!!  Обаче си личи - толкова съм била на кеф, че съм се ухилила чак до падналата коронка на едикойси зъб  Laughing

Много ще се радвам, ако покрай ЕЛи и вашите деца се вдъхновят за ски или друго весело нещо. Така както аз покрай Зори ПОЧТИ се навих да организирам детски рожден ден сред природата Simple Smile

И на мен Плами и Дилянка ми липсват. Да викаме дружно и силно? ЕХООООО? Ако искате, пишете във фейсбука, където не чете цяла България! Само се обадете!

Чакаме отзиви от софийската среща.
Виж целия пост
# 182
много сте хубави!Много! И аз искам срещааа
Виж целия пост
# 183
ехо, девойи, ето ме и мен, нали трябва да пиша дипломна, и съм влязла във форума и чакам да ми мине  Mr. Green
снощи изкарахме супер, малко беше ама качествено. В началото беше малко зор, щото Надя дойде с Ивайла и отказаха да я пуснат, били сме на маса за пушачи. Ама после ни направиха отстъпка и ги пуснаха. Не че не пробвахме да сменим мястото с такова за непушачи, ама управителя се направи на добър.
Ествествено забравихме да извадим апаратите. Аз успях накрая, след като половината си тръгнаха, да щракна 2-3 фотоса, ще ги сваля днес.

Айде, обичам ви, отивам да си пиша анализите.
Виж целия пост
# 184
Добри ден и от мен!
Заля ме много работа и нервички покрай Йоана и очите й, но се надявам вече да съм на линия!


Видях прекрасни снимки на кученца Heart Eyes и малка скиорка, която просто ми напълни душата!   bouquet

Радвам се, че добре сте изкарали на срещите! Аз така и неразбрах  Embarassed нямах време да влизам, а и едва ли щях да успея да дойда.

Копирам поста си от фейсбука
Сега да видим кой къде чете повече:)))
Имам въпросче-както знаете Никола ми е с асма, а Йоана с алергия към цъфтежа на тополите и незнам още към какво. Всяка година мама и кака ги водят на море през юни. Сега са решили на Сандански, но трябва аз да го организирам. Нямам време да търся и да ровя. Та по същество който е ходил нека сподели мнение - хотел, басейн/задължително/ и разбирасе по кое време е най-добре да се ходи там!
Виж целия пост
# 185
Здравейте мацки Heart Eyes

 Потвърждавам думите на Танчето - беше много хубаво, ама много за малко.
Апаратът ми така си отлежа в чантата - склерозата ни е подгонилаааа, девойкииии Mr. Green

Нинче, аз препоръчвам хотел Свети Никола  http://www.hotelsvetinikola.com/
/ Вътрешния басейн е минерален/ - изпробвано е там, много сме доволни!

Друго хубаво местенце е: http://www.spasamsara.com/

Няма басейн , но са цели апартаменти. с кухни и т.н. Собствениците са страхотн Peace

Детския открит минерален  басейн в парка е идеален / това за сведение само/

От мен това.

Виж целия пост
# 186
М-да,

много кратко и много хубаво.
Искам пак - за повечко време...
Нинче - с тези алергии - с какво ги лекувате? И Изобщо какво правите.
А иначе аз ще ходя сега на Сандански - в някакво хотелче - на всичко включено в цената.
Мога като се върна да разкажа какво е било.
Спомням си че Ади води Пепи на Сандански точно с цел подобряване заради алергии - но тя трябва да си разкаже.
понеже и моят всяка пролет прави страшни конюктивити и разни такива - та се интересувам и аз.

Виж целия пост
# 187
Я да ви питам друго Simple Smile Мамата нещо се е сгрухала, и ми излизат непрочетени теми отпреди повече от 3 години. Съблазних се да отворя някои от тях... много, много интересно Simple Smile Явно за 3 години още съм се променила... Вие прочетохте ли нещо старо? Имаше една много готина тема: "18-годишното ви АЗ щеше ли да хареса това, което сте в момента?" какво ще кажете по въпроса?
Виж целия пост
# 188
Бря, заби ме, ми аз съм явно много закостеняла, след като не си спомням като съм била на 18 какво съм си мислила за сегашната ми възраст...Мисля си, че бих се харесала...две деца...хм, че знам ли, замислих се сериозно.......
На 18 бях тъкмо влюбена и много, ама ужасно хлътнала по мъжа до мен и изобщо не съм си мислила след 10-20 години каква ли ще съм...
Да си призная, не съм от тези хора, които си поставят някакви цели годишни или 5-годишни, работи от типа "до края на годината трябва еди какво си да свърша..." никога не са занимавали мозъка ми...
Не съм си поставяла конкретни цели, нещата просто са се случвали......
Виж целия пост
# 189
И аз се разрових
даже си принтнах някои нещица
Но по задълбочено др седмица
че сега задачки
Виж целия пост
# 190

Да си призная, не съм от тези хора, които си поставят някакви цели годишни или 5-годишни, работи от типа "до края на годината трябва еди какво си да свърша..." никога не са занимавали мозъка ми...
Не съм си поставяла конкретни цели, нещата просто са се случвали......
ох, аз все така планирам... този месец ще почна това. до лятото трябва да е готово за да направя ето това, а наесен живот и здраве- ето това трябва да стане, а пък догодина..... ит.н. Joy Joy Имам планове за близките 5 години по месеци и сезони.... Joy Joyама съм си окачалка - затова!!!!
Аля, що ми показа старите теми...влязох в темата ни кога са ни растяли зъбките и Меги е кръщавала Йони...
Колко хора липсват от тогава...
Какво стана с Попи??С Карменче? с Уасп? и Мира не влиза...и Пипи... и още, и още...
Виж целия пост
# 191
ох, аз все така планирам... този месец ще почна това. до лятото трябва да е готово за да направя ето това, а наесен живот и здраве- ето това трябва да стане, а пък догодина..... ит.н. Joy Joy Имам планове за близките 5 години по месеци и сезони.... Joy Joyама съм си окачалка - затова!!!!

Не си сама  Mr. Green И аз обичам да имам план за петилетката, и за това как ще го изпълня за 3 години  hahaha

Вкъщи ще разгледам снимките подробно, че тук няма време, а фейса е блокиран  Whistling

За вчера - много ми хареса, въпреки, че бях леко отнесена, ма то щото ме втрисаше и ми беше отпаднало. Цяла нощ се дрогирах с всякакви прахчета и днес съм пушка!

Виж целия пост
# 192
Имаше една много готина тема: "18-годишното ви АЗ щеше ли да хареса това, което сте в момента?" какво ще кажете по въпроса?

Знам ли newsm78
Аз се чувстам добре в собствената си кожа...
Може би на 18 г. амбициите ми бяха по-големи, но по стечение на обстоятелствата избрах да съм жена на мъжа си, вместо да градя своя кариера. Не съжалявам.

Планове не правя за нищо. Живея в настоящето и действам според зависи  Mr. Green
Виж целия пост
# 193
И на мен Плами и Дилянка ми липсват. Да викаме дружно и силно? ЕХООООО? Ако искате, пишете във фейсбука, където не чете цяла България! Само се обадете!

И на мен ми липсват! Може би имат нужда да си "починат" и да се завърнат с нови сили...
Виж целия пост
# 194
Клю-клю, предлагам да си правим срещата вече в часовете за гимнастика на Коко, днес видях Мира там, оставяше Билял и си казахме два лафа в бързината. Понеже Аля каза, че идеята за спортна гимнастика не е лоша, остана да привикаме и Пламката за кафето и Боги и Роси.....

Та Мира се гледат с мъника и с баткото, тя изглеждаше супер, доста и е непрегнато и май няма много свободно време....ама с две деца е така... Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия