129 пъти Ура! Кристофър е в прегръдките на мама, 55-ият е тук, дръж се Обама!

  • 30 542
  • 744
# 675
лени и нейните игри с имената - този път няма да залагаме, а ще предлагаме Simple Smile. айде и аз да си дам стотинките. може да са ги казали вече, но в случай, че сте ги пропуснали - анна, емилия, неда, ева/евелина, лидия, славена, марта. имайте предвид, че и прекалено популярните имена създават драми в тийн годините - моята албена започна да се представя като `али` в хай скула, но сега пък страда, че едно 30% от съученичките и са али-та и съжалява, че не си е останала `бени`... иначе ме очудва, че нямат проблем с мъжкото си второ име, което всъщност е бащиното им, даже си го харесват и често го казват заедно с първите си имена когато се представят.
Виж целия пост
# 676
Докато сме на вълна имена да се възползвам да попитам нещо дето ме гризе  Laughing , нали Кристиян го произнасят Крисчън, ако дойде някоя българка Кристияна на нея Крисчана ( или Крисчъна  Joy ) ли ще ѝ викат, хм  Thinking ?

Солей, споделям с теб двете розови плюнки, с които ме наплюха  Joy .
Виж целия пост
# 677
Докато сме на вълна имена да се възползвам да попитам нещо дето ме гризе  Laughing , нали Кристиян го произнасят Крисчън, ако дойде някоя българка Кристияна на нея Крисчана ( или Крисчъна  Joy ) ли ще ѝ викат, хм  Thinking ?

най-вероятно ще и викат кристина... името и тук се среща, не знам какво те озадачава  Thinking.
Виж целия пост
# 678
Кристина е ясна, аз за КристиЯна питам, но може и да си права и да казват и на Кристияна- Кристина, напълно са способни.
Виж целия пост
# 679
Кристина е ясна, аз за КристиЯна питам, но може и да си права и да казват и на Кристияна- Кристина, напълно са способни.

 doh ти верно за кристияна питаш, но кой да чете подред Embarassed...
Виж целия пост
# 680
Като сте заплюли, карайте наред, де Laughing.

Имената, които харесвахме в началото за момиче, не са същите вече, но пак няма разногласия. Само да не се окаже, че не можем да ги използваме, че ще трябва куче да си взимам Joy.
Виж целия пост
# 681
О, имена избираме?  Grinning
Да дам лепта за изписването на темата: любими кратки Мая, Люси, Брин (на български май не звучи), Ева. Освен това, всъщност, много харесвам Лени, ама то явно е вече заето.
Виж целия пост
# 682
Кристияна ще е като Кристи-Ана, както Биляна е Били-Ана.
И аз съм си харесала име за момиче. Дано да ми се наложи да го използвам  Laughing

Руми, Ясмин и аз много го харесвам покрай Ясмин Лебон Simple Smile. Ако се спелне с Y ще стане работата.
Виж целия пост
# 683
Охооо, колко се наредихме за розови плюнки.  Heart Eyes Хайде, Лени, ръси розов прах и плюй да замазваш, ти си единствената бременна с момиче (официално) в темата.  Mr. Green
Виж целия пост
# 684
Кристияна ще е като Кристи-Ана, както Биляна е Били-Ана.

Ами защо тогава Кристиян не е като Кристи-Ан, ами е Крисчън...ходи ги рзбери  Laughing
Виж целия пост
# 685
 Simple Smile
Виж целия пост
# 686
Моят шеф англичанин казва КрИстиан на синът ми, както и повечето европейци. Тук му казват Крисчън, а той си се представя по български. Не му пречи като гледам, сам ми обяснява как на Инглийски така му казвали. Simple Smile
Виж целия пост
# 687
Ами защо тогава Кристиян не е като Кристи-Ан, ами е Крисчън...ходи ги рзбери  Laughing

което ми напомня за един колега румънец, на който оригиналното име беше мариян. омръзнало му да му викат мери-ан и си сменил официално името на майкъл Simple Smile.
Виж целия пост
# 688
мариян. омръзнало му да му викат мери-ан

 Joy
Виж целия пост
# 689
И моят мъж си смени името наскоро, защото му омръзна да му казват мисиз, а на мен ми писна да обяснявам, че съм женена за мъж, а не за жена.

Емма винаги съм харесвала и точно на него име се бяхме спряли, но като се роди Мая мъжете изведнъж се отметнаха и аз се предадох.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия