Пресечена супа!

  • 26 556
  • 13
Моля ви мами помогнете ако има как.. обещах вкусна супа но уви се пресече и няма за кога и с какво да направя друга  Crossing Arms  Tired Tired
Та въпросът ми е има ли някакъв начин да оправя пресечената супа /застройка/ и дали би могло да се яде пресечена. Благодаря ви!! Simple Smile)
Виж целия пост
# 1
За ядене става Peace
освен да я пасираш(зависи каква е де) да стане хомогенна ..няма да ли4и пресе4еното... newsm78
Виж целия пост
# 2
Яжте си я пресе4ена, нищо й няма. И другия път уравновесявай температурите на застройката и супата, преди да ги смесиш. И не я захлупвай след застройка.
Виж целия пост
# 3
Бях на гости и сега не помня каква точно супа ядохме newsm78, но домакинята нарочно я пресече, каза, че така се правела. Аз бях учудена, но супичката си беше много вкусна. Може би някой ще се сети каква супа се прави така?
Виж целия пост
# 4
Яла съм курбан 4орба пресе4ена Peace
Виж целия пост
# 5
Бях на гости и сега не помня каква точно супа ядохме newsm78, но домакинята нарочно я пресече, каза, че така се правела. Аз бях учудена, но супичката си беше много вкусна. Може би някой ще се сети каква супа се прави така?

Аз пресичам нарочно клин-чорбата.
Само така я яде мъжа ми.
Виж целия пост
# 6
Аз доколкото знам,курбан чорбата се пресича.А твойта супа си я яжте спокойно,нама и нищо.
Виж целия пост
# 7
Онзи ден и моята супа се пресече. Пасирах два сварени картофа и горе-долу се оправи.
Виж целия пост
# 8
Спокойно можеш да я пресечеш и после да твърдиш,че е по китайски. Wink
Аз умишлено правя така със спаначената супа,но с 2 яйца-така я харесват у дома.
Виж целия пост
# 9
Моята майка "пресича" супите от лапад, пащърнак, дори спанак...Стават си вкусни, много даже  Hug
Виж целия пост
# 10
Аз пък, за да не ми се пресича застройвам само с жълтък и няколко капки оцет. Наистина има ефект.  Peace
То за ядене става пресечената супа, но на мен лично не ми е много естетично.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Мене въобще не ме бърка. На някои супи наистина им отива да са пресе4ени. Спана4ената супа например я оби4ам или бистра, без застройка, или пресе4ена с яйце. Курбан 4орбата също се преси4а, но аз никога не съм правила, просто съм 4ела. Гъбена супа също има една рецепта, която се преси4а.
Виж целия пост
# 12
Просто пасирай супата, ако смяташ че семейството ти няма да я
хареса. Иначе няма нищо страшно. За да не ти се пресече друг път
оставяй я да се охлади за 30 минути и тогава застройвай.
Виж целия пост
# 13
Ако се сложи прясно мляко и се разбърка ми е чудно дали ще се замаскира бульона?...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия