Пейпал - помощ! - 3-та тема

  • 38 167
  • 747
# 150
А случааайно да ти е празна картата? Защото за верифицирането трябва да имаш евро и половина поне в нея, а иначе имам точно такава карта в моя Пейпал и стана без никакви проблеми Peace
Виж целия пост
# 151
Да, парички трябват.
Това е причината.
Виж целия пост
# 152
Усетих се аз ама късно Embarassed
По мои сметки трябваше да има достатъчно, сметките ми излязоха криви.
Всичко е ОК.
Благодаря Ви!
Виж целия пост
# 153
Аз пък не разбрах това за 100-те евро и за блокирането. Какво значи?
Виж целия пост
# 154
Значи, че без да си верифицирала картата, можеш да похарчиш от нея максимум 100 евро - може на "вноски" да ги харчиш, може и наведнъж да ги похарчиш.
Ако не я верифицираш, като достигнеш 100 евро похарчени - спират ти акаунта в Пейпал и не можеш да го използваш, докато не верифицираш картата.
Сега ок ли е? Simple Smile
Виж целия пост
# 155
Опитвам се да сменя курса, така че да ми таксува по курса на банката

Намирам само
-> My Account
-> Profile


 другите опции не ги намирам
-> Credit/Debit Cards също не намирам newsm78
Виж целия пост
# 156
Значи ще те таксува по курса на банката.
Всичко е ок.
Виж целия пост
# 157
Алекс, благодаря ти, че отговаряш на тъпите ми въпроси  bouquet
Виж целия пост
# 158
Ако знаеш на колко по-тъпи съм отговаряла Mr. Green
Виж целия пост
# 159
Хахахаха, мога само да предполагам Mr. Green
И за последно още един от тъпите въпроси: Сега проверих, че първоначално са ми е дръпнали 1$, а после след като захраних картата още 1,50 евро.
Виж целия пост
# 160
Значи, че без да си верифицирала картата, можеш да похарчиш от нея максимум 100 евро - може на "вноски" да ги харчиш, може и наведнъж да ги похарчиш.
Ако не я верифицираш, като достигнеш 100 евро похарчени - спират ти акаунта в Пейпал и не можеш да го използваш, докато не верифицираш картата.
Сега ок ли е? Simple Smile

Океееееей е  bouquet




Ако знаеш на колко по-тъпи съм отговаряла Mr. Green

Да, сигурно Laughing Считам и своите си въпроси за глупави, но начинаещите и назнаещи език сме така Tired
Благодаря ти отново Алекс, аз искам още нещо да попитам, като пазарувам в различните сайтове, Пейпал как разбира за това, в смисъл, къде се вкарват данните от Пейпал? Уф вярвам, че ще ви се стори тъпо, но...
Виж целия пост
# 161
Здравейте! Купих от един продавач неща за 500 паунда, но paypal не ми позволява да платя фактурата. Накарах продавача да ми изпрати 2 фактури по 250 паунда - първата успях да платя, но не ми позволява да платя втората. Да не би да има някакви лимити- седмични или месечни за плащане? Ползвам paypal от 2 години, но досега накуп толкова пари не съм превеждала  newsm78
Виж целия пост
# 162
Sisley83, когато си избереш артикулите от даден сайт и тръгнеш да плащаш ще имаш опция да избереш дали да платиш директно с карта или с акаунта ти в paypal - избираш плащане с paypal и ще те препрати към въвеждане на e-mail и паролата ти, с която си се регистрирала в paypal. Дано си ме разбрала  Embarassed
Виж целия пост
# 163
Значи, че без да си верифицирала картата, можеш да похарчиш от нея максимум 100 евро - може на "вноски" да ги харчиш, може и наведнъж да ги похарчиш.
Ако не я верифицираш, като достигнеш 100 евро похарчени - спират ти акаунта в Пейпал и не можеш да го използваш, докато не верифицираш картата.
Сега ок ли е? Simple Smile

Океееееей е  bouquet




Ако знаеш на колко по-тъпи съм отговаряла Mr. Green

Да, сигурно Laughing Считам и своите си въпроси за глупави, но начинаещите и назнаещи език сме така Tired
Благодаря ти отново Алекс, аз искам още нещо да попитам, като пазарувам в различните сайтове, Пейпал как разбира за това, в смисъл, къде се вкарват данните от Пейпал? Уф вярвам, че ще ви се стори тъпо, но...

Тя тази тема е за начинаещи.  Laughing
Пейпал не разбира. В сайта, в който пазаруваш, трябва да има логото на Пейпал.
Като си напълниш кошничката и тръгнеш да плащаш, ще можеш да си избереш опция за плащане.
Там избираш Пейпал, след което автоматично те прехвърля да се логнеш в Пейпал и да потвърдиш плащането.
Виж целия пост
# 164
Здравейте! Купих от един продавач неща за 500 паунда, но paypal не ми позволява да платя фактурата. Накарах продавача да ми изпрати 2 фактури по 250 паунда - първата успях да платя, но не ми позволява да платя втората. Да не би да има някакви лимити- седмични или месечни за плащане? Ползвам paypal от 2 години, но досега накуп толкова пари не съм превеждала  newsm78

Провери си наличността по картата.
Обади се в банката и питай какво се случва.
Съобщение някакво за отказ от плащане дава ли ти Пейпал?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия