СЕПТЕМВРИ 34

  • 28 920
  • 730
# 405
Цвета, честит ти рожденник, да е жив и здрав и много послушен! Mr. Green  bouquet  bouquet  bouquet
Якето, което купих и ви показах е за 7-8 год ooooh!, а тя няма още 5! Обаче и е ок, само ръкавите навивам 2 пъти, та си мисля че още 2 зими ще и става, просто няма да и покрива толкова много дупето. Ботушите са 30 номер, сега носи 27-28 и те ще са и ок мисля и така. В Хипото има апрески на промоция за 15 лв, ботушки на бенетон за 29лв и на барби за 26лв, за информация, ако някои търси Mr. Green
Виж целия пост
# 406
Дани пък умира за сладко.Бате яде непрекъснато и той милия само се катери по него да му даде я шоколад,я вафла,но се крият от мен Grinning
Дани още спи,аз ходих за кухнята...брррр много студено бе ,добре че не го изведох малкия.
Арлина,и аз на Дани му купих зимно яке от Зара 2-3г.,нямаше по-малки,дългички са му ръкавите,но ще си го поноси Grinning
Виж целия пост
# 407
Ботушките от Зара са чудесни. Но иначе предпочитам да пазарувам по-тънко аз, ето тези неща излязоха анблок 55 евра. Изобщо, тези намаления добре ми повлияха на картата в посока изпразване  Crazy похарчих майчинството за януари там, авансово това за февруари, че мисля, дори част от март замина...  hahaha
Виж целия пост
# 408
Здравейте!
Добре сте се поръшътали из намаленията, и аз искам, но икономическото ни положение в момента хич не позволява  Confused
Ние с дребния от вчера сме си вкъщи, че има разстройство и е подложен на диетка. Но сътринта почна нещо да покашля и да точи зелени сополи. И понеже съм гадна майка до понеделник ще гледам го оправя и засиля на ясла, извадих тежката артилерия - всички видове витамини и имуностимуланти. Вит. С + калциев глюконат + есберитокс + виброцил + стодал + ентерол. Горкото то, като ме види със спринцовките изпада в див ужас и се крие под масата  ooooh!
Сега го чакам да се наспи и да оправям багажа, Илия се прибира и заминаваме на село до Сандански. Дано въздуха там му помогне да позакрепне. Невена си е вкъщи, реших днес да не я пускам за 3-4 часа и да я взимам на обяд.
Алекс сладко обича, но и солено не отказва. То всъщност покрай кака си всичко прояде  ooooh!
Цвета, да ти е жив и здрав мъжа, да те гледа добре, пък и ти него  Wink
Наде, определено така изглеждаш по-добре от преди.
Аз също се подстригах преди 2 седмици, доста я скъсих, сега ми до раменете, някъде, етажирана. Уж за повече обем, ма то като няма коса къв обем?  newsm78 Ще гледам да се снимам скоро и да се изтипосам  Peace
Виж целия пост
# 409
Цвета, да ти е жив и здрав мъжа Peace
И аз не смея да купувам дрехи за в бъдеще,защото не знам дали ще им стават.Особено на Алекс обувките ги купувам за в момена.Сега носи 31 номер,а миналата зима носеше 28-29 и не знам за другата година кой номер да купя.На Андреа може само яке за другата зима да й взема,сега докато са намаленията по магазините.Всичко останало ще купувам на есен.От Ла редут спрях да пазарувам.Не съм доволна от техните стоки. Peace
За сладкото-ми Андреа не отказва,но повече обича солено. Peace
Mirinda при нас пък е обратното.Андреа  като види,че ще давам сиропи на батко й,и тя отваря устата и се сърди ако не й дам.Давам и по малко витамини,колкото да я излъжа. Laughing
Виж целия пост
# 410
Здравейте момичета , чудя се проблем ли ще е , ако забавя реимунизацията с Пентаксима  newsm78 , трябваше след 19-януари да се обадя на педи да запишем час , обаче адски ме е шубе от скапания грип , а наща педи го кара малко през просото и ако звънна ще ми каже , че няма проблем . Ние иначе сме добре , всеки ден ме изненадва с някоя нова дивотия и така . В голяма чуденка съм какви играчки да купувам и изобщо кажете някакви занимателни игри , че съм позабравила вече  Laughing каката тази година ми е абитуриентка и там вълненията са уДжас...
Та може да са ми от помощ и мамите които скоро са били абитуриентки  Mr. Green
Виж целия пост
# 411
Моята педиатърка направо си ме върна - оня ден водих детето за реимунизация (като не сме болни у дома, изобщо изключих, че е грипна ваканция и консултациите не работят). Каза ми още, че краят на грипната ваканция не значи отваряне на консултациите и да звъня да питам кога ще отворят, да заведа за реимунизация, т.е. явно не е толкова страшно да се отложи.
Виж целия пост
# 412
Уау, кошнички от кашкавал, който ги е измислил  #2gunfire
Реших и аз като другите...ей, така да се пробвам нещо по-така.....Спаначеното руло го направих, ама тези кошнички ми омазниха цялата куФня....
Мръднахме преди обяд из квартала до пазара и т.н., дребо събра доволно студ и сега нани...
Издивях с това готвене...

А винаги като видя лентичката на Анита29 и се стресирам колко са големи децата ни вече, докато се светна, че нейната буба се роди по-рано ми се излива студен душ в гърба....

Ваксина няма да бият на детето, докато не се отмени грипната ваканция, не знам във вашия град дали вече го направиха. Принципно няма проблеми да се забави ваксината, стига да не е с няколко месеца все пак  Peace
Виж целия пост
# 413
Здравейте и от нас. Hug

Цвета,честит ти рожденник да ти е жив и здрав,много да ти помага и слуша.
Надинка,прическата ти е супер даже ми изглеждаш и по слаба.
Покупките ви са супер,ма ние тук нямяме никакъв свестен магазин та камоли намаление.Харесах си много неща от Ла редут но не съм пазарувала досега и не ги разбирам много как става.
Миринда значи ще идвате в нашия край,бързо оздравяване и дано си изкарате хубаво.
ние от няколко дни сме във фаза нарев всака нощ.Много съм скапана и ми иде да го ...... #Cussing out
Виж целия пост
# 414
Баш в Чикаго Покахонтас.
ЕмиР, неподготвени не, понеже предупреждаваха за близард от началото на седмицата (20 часа снеговалеж и вятър)

Ето малко снимки: http://www.chicagotribune.com/news/chi-110201-monster-snowstorm- … 8278.photogallery

Детето се сдоби със зимен елек за 4 годишно и летни блузки за 3 годишно от края на миналото лято ($ 2.99).
Виж целия пост
# 415
Баш в Чикаго Покахонтас.
Обичам този град...там се запознахме с мъжа ми  Heart Eyes
Детето се сдоби със зимен елек за 4 годишно и летни блузки за 3 годишно от края на миналото лято ($ 2.99).
И ето заради такива цени ми липсват моловете там  Simple Smile И тука уж има намаления, но не за стоки, които да заслужават да купуваш  Rolling Eyes Специално за Зара аз съм доста недоволна, преди два месеца някъде купих на малката един анцуг (горнище и долнище), ами след първото пране приличаше на парцал  Sick А не беше евтин...Та май техните стоки няма да ги купувам скоро...
За Пентаксима не е страшно ако се забави, нашата педи ни каза септември месец, че ще го бием като се върнем в Бг, даже да е по-късно  Peace
Виж целия пост
# 416
Миринда...да минава. Ако децата ни ходеха в една ясла нямаше да те харесвам  Mr. Green Верно, че и твоето дете някой го е заразил....ама точно от това ни мислене ...е таково дереждето в яслите и в  градините - вечно болни деца и никое неможе да издържи повече от 2 3 седмици да ходи и после в къщи. Верно, че като си на работа не е лесно.....амааа за 3 дена рзстройство и зелени сополи  Thinking  - дано успееш...Въобще не ми се мисли, аз като тръгна на работа - сигурно и аз ще ги пускам болни Thinking Баси незнам...явно се свиква... Thinking
Ники1това за неподготвените в Бг е като шега...уж все се знае, че ще вали и все улиците не са почистени, защото я няма сключен договор с фирми, я няма снегоринки...Но послените години нещата са различни...та в тоя смисъл го казах...Но все съм си мислила, че при вас не може да се допусне такова нещо - техника, пари, въобще доста по-напред сте...Немога да преценя колко см сняг е наваляло...явно вятъра е нявявал...Мда прочетох повече от  20 см сняг е паднал...
За ваксините - еми ако е болно детето, нали се чака да оздравее...А тук имаше деца, дето ваксините им бяха бити доста по-късно...така че не е толкова фатално...За реимунизацията май трябва да е до 24я месец най-късно....
За сладкото - еми не е зависим...давам по-малко, за да не иска на всяка цена...мече барни от на сестра му , сокове си пие...от някоя вафла на Кати да гризне...но той се задоволява с едно залче...засега...Плодове предлагам всеки ден и вече им е навик и на двамата...
Виж целия пост
# 417
Миринда, малкия май доста се разболява откакто се почнали! SadКолко дни впрочем е ходил? Че силно ме вълнува този въпрос?
Сладко - ние също не ядем, освен ако е шоколадово. И от скоро хапва Данонино! Embarassed Нито кремчета, нито разни сладки макарони, млечни баници, кексове, много се радвам за което, мисля че това е добре и за зъбите и за навиците в храненето. Но я виж да види нещо тъмно кафяво, малеееей. Давам нещо за залъгване!
И на мен ми се пазарува, пък и нищо не ни става от есенните неща, само много дебелите за този студ сега. Та може да понапазарим блузки и долнища, нашата баба се разплете, та имам хубави детски жилетки, които ще заместят якетата, бодита ще ми трябват и по тънки пижамки. Може и до английските сайтове да опра.
Цвета, честит ти рожденник, да е още дълги години до теб и както казва свекърва ми: "С тихи стъпки по пътя на живота!"
Виж целия пост
# 418
За Пентаксима мисля в най-скоро време да го бием,току виж пак ми се разболее Praynig Praynig Praynig
Мойто диване пък спа от 5 до 7 и сега кой знае кога ще заспи довечера...
Не иска да яде нито каша,нито попара с масло и сирене и се тормозя че малко сирене и въобще млечни хапва Sad
Отиваме да се къпем Grinning
Виж целия пост
# 419
ЕмиР без навявания 50 см. Обаче като избутат снега настрани + навявания е метри.

Покахонтас - яде мандарини напоследък много (сладко). С тях пробутвам и супата. Така и така отваря устата.  Simple Smile
На тегло е добре детето, но понеже се събужда през нощта и търси "М'якооооооо" искам да се уверя, че си взима калориите през деня. Опасявам се, че мога да правя грешка така.
Тая нощ се събуди в 2.30 и се чудеше какво й липсва. Изреди всички играчки, с които спи, накрая й просветна и ми се хвърли на корема.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия