Първите кокичета се подават под снега , ЮНЧЕ жадува вече за пролетта - ТЕМА 112

  • 34 541
  • 720
# 135
Ани, дано всичко е наред с твоя преглед и да ви подминат болестите!
Нина, и Пепи настояваше за своето, но засега се нагодихме в последния месец и половина, има си пикове в които иска да играем, но има и моменти, в които е по-изморен и си играе сам и през това време си върша мой неща, да в известна степен и аз се нагодих към неговия режим /той не спи по цял ден, както съм писала/ и може би и затова разбра, че и аз си имам нужда от време за себе си... Според мен и Марина скоро ще спре да настоява с цялата си душа /и сърце/ за нейните си бебешки работи  Simple Smile
Виж целия пост
# 136


1.Вечер кога заспиват вашите деца? -21.30-22 часа
2.Давате ли вече сух боб? - да,не готвя често боб,но много обича Simple Smile
3.Отвиват ли се децата вечер? - спи отвита,но "зимата" при нас е не по -студено от около 10градуса през ноща  Simple Smile
4.Как се справяте с ината?  - казвам твърдо НЕ и ако пак не ме слу6а я игнорирам напално и спира,или се мъча да я разсея с не6то друго Simple Smile
Лек ден!
Виж целия пост
# 137
Здравейте,

Ние тази седмица сме с Бобата на СПА Simple Smile! Изкарваме си страхотно и се замислям, че може би е толкова неотстъпчив обикновено, защото и аз, и баща му сме с неустановено работно време, ту е при едната баба, ту е при другата, ту е с мен, ту с баща си. Тук бяхме 7 дена и постепенно много се нагодихме към някакъв режим и наистина повече ни оставя и на спокойствие, както Поли и нинанд разказват. Но иначе като постоянно се променя средата, и той все иска внимание и може би е по-неспокоен... И аз много обяснявам, то с Бобата вече цели разговори мога да водя какъвто е бърборко. Понякога помагат обясненията, понякога не. За съжаление такъв ще ни остане режимът - непостоянен - и начинът ни на живот е такъв и няма как да го променим, пък и на нас така ни харесва. При мен ту идва много работа и съм адски заета, ту оставам по свободна, все пътуваме... Просто и Бобата ще трябва да става все по адаптивен.

Както и да е, да ви кажа 2 смешки с говоренето на Бобата. Той "к" не може да казва и винаги го замества с "т". Съответно сутрин по случай това, че се къпем с баща му все чуваме "тате тъпи, мама тъпи" - не ни прави впечатление, свикнали сме. Но онзи ден седим в джакузито на хотела с Бобата, влиза при нас една двойка - мъж и жена - и Бобата веднага: посочва първо жената: "Таи леля" (т.е. това е леля), после посочва мъжа и обяснява "Таи чичо" и накрая ги посочва пак и съвсем високо и ясно обобщава "Тъпи!" Абе много смешно се получи, ама на тях едва ли им стана приятно. Побързах да обясня, че това означава, че се къпят...

А "добро утро" кой знае защо го произнася, съвсем ясно, като "по-люто". Сутрин на всички в хотела казва "по-люто!"
Виж целия пост
# 138
Бях се притеснила, че Мартин е много вироглав, палав и упорит, но като чета за някои от палавничетата  Heart Eyes, значи моето диване не е единствено! Ама понеже си имам и един пубер, понякога нещата ми идват в повече.  Mr. Green
Поли поли - пробвах с обяснението, което ти използваш при твоя сладур/че нещо го боли и затова не трябва да се пипа/, ама вече месец му обяснявам, че цветето го боли и не трябва да го разтърсва и че пералнята не се включва и изключва докато работи, защото я боли - и единствено предизвиквам още по- голям ентусиазъм!
Научи се дори да изкарва предпазителя на контакта и затова сега освен с предпазител, е облепен сериозно и с тиксо. Успява някак си да се закрепи на дръжката на шкафа под печката, оттам се набира нагоре и успява да докопа почти всичко, което е отгоре на печката. Столове нарочно не държим в стаята, защото ако види табуретка или стол, веднага е покатерен отгоре. Само си викам да мине още малко време и се надявам, че ще почне повече да слуша. Поне така се надявам, де! Whistling
Нинче, и нашето наказание е в коридора, но секунди след като влезе, пак повтаря белята! Преди време беше писала, че Марина вече не бяга като й слагате вечер памперса, а ляга и чака. Тогава си казах кога ще дойде това време и за Марти, но ето че дойде. Като кажа, хайде да мажем с крем и той се кротва и вече слагането на памперс, е определено поносимо.
Та затова се надявам и че ще започне по нататък и да слуша! Laughing
Нинка - като се излежаваш друг път, карай мъжа ти да крие всички кукли!  Heart Eyes

Св. - много комични ситуации, сладурчета - ей такива моменти са много ценни и после си ги спомняме!
А за спането щях да пиша - в чувалче, но с дупка отдолу за краката - абе е всъщност като дълга рокля, но за него е удобно и без проблем спи с него, а и аз съм така спокойна, че няма да му е студено нощем!
За ината имам много да пиша, но няма да е днес, че много дълго стана!
Виж целия пост
# 139
страхотен ден днес Simple Smile)
тази пролет май ще подрани...
да се похваля, че имаме още един зъб - общо 12 Simple Smile)
знаех си, че ще излезнат накуп, но не очаквах целиии четири  Simple Smile
Хубава седмица на всички!
Виж целия пост
# 140
Добро утро ![/img]

От мен кафето!
Как ще празнувате "СВ.Валентин"?
Виж целия пост
# 141
http://m.sibir.bg/uploads_bg/blog/0067209/img_67209_83436_b.jpg


Виж целия пост
# 142
Добро утро и от мен, момичета!

Времето е прекрасно. Казаха, че пролетта щяла да подрани. Дано няма повече студени дни. Пролет, обичам тееее!

Вчера изкарахме целия ден навън. Направихме си една дълга разхода от около 10км. Децата играха на слънце, хапвахме навън, абе с две думи използвахме пълноценно топлия ден и сега съм заредена за новата седмица. Плюс радостта от факта, че за две седмици вече съм минус 2.300кг. Какво нещо било честото и здравословно хранене! Не съм вярвала, че с ядене ще свалям толкова бързо килцата  Grinning

Ели днес си е вкъщи, защото от снощи нещо се позакашля и не знам дали няма да тръгне към влошаване. Павел все още е здрав, дано не прихване и той!

Св. Валентин не празнуваме (по-скоро мъжът ми не го признава за празник), но съм замислила да взема една малкта тортичка под формата на сърце, та поне сладичко да хапнем. Иначе мъж ми е рожденик на 12 февруари и ще си празнуваме тогава. Ще ходиме на дискотека с приятели и съм много нетърпелива  Laughing

Виж целия пост
# 143
Доброютроо!
Бела, мерси за кафето!
Пролет, обичам тееее!
Поли, развесели ме  Grinning
И аз много бъзразм да се разпролети, чак замислям пролетно почистване вече.
SheIsInLove, дано тази пролет да се засечем в парка  Mr. Green

Току-що питах мъжа ми как ще празнуваме Свети Валентин, а той ми вика " С любов". Т.е. явно не е ясно  Mr. Green Аз предпочитам  Зарезан да празнувам. Абе здрави да сме ще го измислим. Миналата година Мони беше болна целият февруари, та изпуснахме много празници- сега ще наваксваме.
Виж целия пост
# 144
Джери, това е идеалният вариант - "С любов", а преди това и винце  1dating Wine Glass  Тъкмо да се уважат и двата празника  Grinning
Виж целия пост
# 145
bella - чудно хубаво кафенце Simple Smile
Аз да кажа, че на нас ще ни излизат кучешките - доколкото виждам и 4 са тръгнали. Тооо, вече от 2-3 месеца ги чакаме, дано да е скоро се моля Praynig
Ние не празнуваме св.валентин, но пожелавам на празнуващите весело и незабравимо любовно преживяване!
Нинка много рано сте запазили за морето...кой месец ще ходите?
Виж целия пост
# 146
Поли и аз така много се заредих тези дни със слънчице Simple Smile
Джери и аз днес се замислих за пролетно почистване Simple Smile
Сега и за изпитите имам сила и започвам усилено учене
Дано да няма повече зима  Praynig
Виж целия пост
# 147
Здравейте и от нас!
mamamecana, да рано се записахме, защото сега офертите са с 25% отстъпка и за това.  Grinning Резервирахме за последната седмица на август. Дано да е хубаво времето, че миналото лято имахме 3 облачни дни.
PoLy_PoLy от твоята клавиатура в Божите уши. Дано.  Praynig
galinkacat, дано наистина дойде времето и да се разбираме с децата без да има инати от тяхна страна.
Geraldine, много добре го е казал мъжа ти.

Едно въпросче: Каква паста за зъби използвате за децата.
Ние до сега бяхме с Ненедент, но свърши. Днес трябва да купя нова и ми се иска да е някаква друга, не, че Марина не я харесва тази, но да пробваме и друга.
Петя, скоро беше писала за някаква, но сега не помня името. Петяяяя, ако може пак да споделиш.
Вчера в един магазин видях на Бочко, но не посмях да купя. Без Флуор е, аз така предпочитам, но гледам, че пише, че е за деца над 2 год.  Rolling Eyes

Марина заспа и като се събуди мисля пак да излезем да се поразходим, че времето наистина е пролетно. И аз ч чакам с нетърпение пролетта.
Лек, слънчев и много усмихнат ден на всички!
Виж целия пост
# 148
Привет и от нас  Grinning  Страхотно временце наистина  Grinning Вчера доста време прекарахме навън с малкия. Тази сутрин също. Като се събуди пак отиваме към люлките. Нашия господин се научи да се катери на голямата пързалка и не мога да го сваля от там, и направо си умирам от страх да не реши да се пусне от там от където не трябва( има 5 входа - два за пускане, три за качване). Аз търча от единия край до другия уж да го хвана ако тръгне да пада. Засега се пускаме от там откъдето трябва. Много ми се ходи към Морската, но господина категорично отказва да сяда в количката и не смея да ходим нататък пешком, че не е много близо и има доста за пресичане, а на Стелиянски много доверие взе още му нямам. Така че засега обикаляме площадките около нас. Нашия татко е на ски от няколко дена и съответно и кола няма  Sad Тъкмо за 14 ще си е вече тук и мислим да отидем да се почерпим някъде. И аз като Полито се глася да взема една торта във формата на сърце. Вече съм я избрала - с червено захарно покритие и надпис "Обичам те"  Grinning Много ми се хапва тортичка  Wink
Виж целия пост
# 149
Абе това с тортата вече и на мен започва да ми харесва.
Идеален повод да хапна торта.
 Party
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия