Първите кокичета се подават под снега , ЮНЧЕ жадува вече за пролетта - ТЕМА 112

  • 34 541
  • 720
# 150
Здравейте!Тези дни все нямам време да пиша.Вчера майка ми и брат ми бяха рожденници.Батко празнува събота вечерта с/у неделя,бяхме в задението му и си изкарахме много весело .Майка ми  и племенника гледаха  Стефан .Е аз го бях приспала,така че не съм я затруднила много.Вчера преди обяда пък бяхме на дет. рожден ден.Имаше пиратско парти също беше много весело.Доволна съм от почивните дни имаше разнообразие ,че през седмицата все едно и също.Времето наистина е чудесно,дано няма почече студове,но едва ли ще се размине ,за 8 март задължително ще има изненади Laughing.Св. Валентин не сме решили дали ще празнуваме,аз уважавам на първо място православните празници,но няма лошо да се отбележи и този.galinkacat и моя Стефчо е много инатест на моменти,старая се да го разсея да му говоря понякога помага понякога не,деца какво да ги правим.polito_87,браво за килцата и аз трябва сваля 2-3 ама напоследък все ми се хапва нещо сладко ,иначе пак спрях хляба,че от него много пълнея.bellaa как сте,хайде кога ще ги съберем на шите дечица ,обади се като ходите до някой мол Grinning ние в събота бяхме в Гранд мола там има батут и веселбата е голяма .Лек ден на всички!
Виж целия пост
# 151
Здравейте,
Времето се стопли, но се пазете, защото още има вируси и грип, ние си отложихме консултацията за края на месеца и то по инициатива на педиатърката ни, точно заради грипа, а и навън днес доста дечица и родители кашляха, и така кой с хрема, кой с кашлица- не бързам да се радвам на затоплянето...
Поли, браво за килцата!
Нина, аз лично съм решила до 2 г. поне да си ползваме ненедент и без това до 2 г. трябва да е без флоур!
!4.02 със сигурност ще празнуваме, тогава имаме и годишнина от годежа.
Виж целия пост
# 152
 Peace Здравейте, вий Simple Smile)
Не знам как да започна, за това ще се спотайвам малко да се ориентирам  и да си припомня старите редове..  Hug
Виж целия пост
# 153
Я, кой се появи  Laughing хайде ориентираи се и пиши   Hug
При нас нищо ново затова и не пиша. 14ти не празнуваме, но едни обувки за подарък не бих отказала  Whistling

Виж целия пост
# 154
Боян вече има 16 зъба, и последния кучешки изби (гадината!), и бая го поизмъчи, сега май вече след 2-та годинка последните кътници остават, нали, че нещо съм позабравила...
Ние на 14 февруари (живот и здраве!) ще сме на топличко във Флорида, по принцип не празнуваме, ама и аз като Алиена нЕма да откажа някое парфюмче или сандалки   Mr. Green.
Виж целия пост
# 155
Да се запиша в новата темичка  Grinning
Аз да се похваля, че от два дена почти ми ги няма неразположенията от бременността и съм друг човек.  Simple Smile Даже излизахме на разходки Simple Smile
Аз дори не разбрах, че идва 14-ти... дано милото е измислило нещичко...скромно  Praynig

Виж целия пост
# 156
Оооо, отборът с бременните повторно юнки се увеличава, честито Жани!
Виж целия пост
# 157
Запис
Виж целия пост
# 158
Изгоря ми компа и вие сте писали-писали  Laughing

ninand, Аз взимам Ненандент, но не в малката тубичка с накрайника, а в по-голяма, синя. Тя е без флуор. Има и жълта, но е с флуор и е за над 4 год.


Ние празнуваме 14.02, с рождения ден на Габи  Grinning. Иначе не бихме го празнували, мъжът ми казва, че след толкова години не сме влюбени, а се обичаме. Пък и си имаме годишнина от сватбата.
Иначе съм луднала, правя грандиозна за моите възможности торта за Габи, която ще занесе в градината. Не съм сигурна в крайния резултат, но съм категорична, че точно такава торта ще и направя, а тя е в невероятен възторг и цяла вечер ме е целувала, че ще и направя такава торта.  Wink
Виж целия пост
# 159
Ние на 14.02 празнуваме рождения ден на баща ми Simple Smile. Петя, да пуснеш снимка на тортата непременно!

Оказва се, че аз в средата на март трябва да замина за 4 седмици за Белград по работа, така че ще оставя Бобата и баща му да се отглеждат. Първо бяха 2 седмици, после 3, сега 4, но ситуацията в случая е "ден година храни" и трябва да замина. Мисля, че ще му е доста трудно на Бобата да приеме отсъствието ми, защото сутрин и вечер е свикнал на едни гушкания, едни целувки и ме търси много...

След това планираме 2-седмично пътуване до Англия на гости на едни наши приятели (с Бобата, разбира се), но ще съм вече в 31-ва седмица, та малко се чудя не сме ли твърде курназ...

В понеделник пък бях на изпит по френски във френския културен институт за ниво Б2 - дано съм го взела... Въобще, от задачи нямам време да усетя, че съм бременна... не е като миналия път.

За паста за зъби - и ние ползваме ненедент без флуор, но не с накрайник, а с обикновена четка. Доволна съм и не съм мислила да сменям. Бобата има все още само 7 зъба.
Виж целия пост
# 160
Ние 14 го празнуваме колкото да приготвя нещо сладко
Днес имаме годишнина от годежа та ето по чашка вино    Wine Glass
Петя и аз с нетърпение ще чакам снимките Simple Smile
Виж целия пост
# 161
На мен тази бременност ми е по-тежко като че ли. чувствам се много изморена, даже и ми се гади понякога - нямаше такова нещо със Стефан.

Да питам - децата ви показват ли предпочитание към един от двамата родители? Стефан определено търси повече баща си, въпреки че и двамата прекарване едно и също време с него (може би татко му малко повече, но не значително). Като се събуди, първо татко си вика, например. Иска татко му да му дава млякото сутрин...
Виж целия пост
# 162
Снеже, и на мен през първите 3 месеца на тази бременност ми се гадеше доста повече отколкото при предишната и бях много уморена, но после мина. Сега само усещам сякаш по-сериозно напрежение в тазовото дъно, повече ми тежи сякаш матката надолу, въпреки че никак не съм наддала много. Предполагам, че е от по-отпуснатите мускули.

Бобата няма особено ясно изразени предпочитания и все пак мисля, че мен ме търси повече. Сутрин винаго се буди с викове "мамо, ля!" и вечер преди лягане с мен иска да се гушка. През останалото време според зависи кой прави по-интересни неща Simple Smile.
Виж целия пост
# 163
Здравейте!
Какво забелязвам, че 'старите' вече чакат 2-ро?  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug  bouquet

За 14-ти най- много да си сипя едно винце, тати го няма, а и по принцип не празнуваме Св Валентин..  Peace

Кайо като види баща си и се разтреперва от радост.. Тъй като напоследък го вижда само по скайп, всеки втори, леко плешив 'батко' , е нашият тати и почва да вика с всичка сила 'татииии'..А аз само се червя и обяснявам, че не е тати този 'батко' или 'дядо'... Whistling
Виж целия пост
# 164
Анджи, честита годишнина!  bouquet
Хахах Мона, опасен е!
Ние с мъжа ми си делим на Моника вниманието по равно.
По темата от първите изречения на snowwhite и Sv.  няма да се включвам  Mr. Green Приятно е обаче да чета за тези ви трепети.
Да кажа, че Аморето много ми липсва в темата напоследък, Грети- също.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия