Ди - аз за сега само за гърне се боря, прав е фаза 2
Не на последно място защото в яслата така ходи (на гърне). В този ред на мисли - mamamecana Теди е в 57 ясла. В коя група сте приети? Може да се засичаме там
Ако знаете Теди вчера каква цицина си направи
Пи вода преди заспиване в леглото и като се метна на възглавницата - ама не уцели. Удари се в таблата на леглото и сега си има цицина и лилаво на челото. Голямо е шило
Иначе и той много говори. Сега е на обичлива вълна - иска да гушка всички котета, кучета, самолети, луната, абе каквото се сети. И обича - тито Тефи (чичо Стефи - братовчеда на мъжа ми), тати, мама, баба .... Много е смешен. Вече се храни с голяма лъжица като нас. Петя, Теди също иска да опитва по чиниите и много харесва кисели краставички (но само хрупкави) и туршия. Само една ракия му остава Ние тези дни сме само по разходки, направо съм толкова щастлива от хубавото време
Хайде поздрави от нас и до скоро


Поне му харесва да му се мият, че малко неща позволява да му се правят, да не му нарушат пространството и финото му тяло...

А и не остана много време до края на майчинските.Все места няма. 



Много удобно щеше да ми бъде малкия да тръгне от март или дори април на ясла, но не би