)
, когато го гледах, но е доста поучително
))
Да е жива и здрава Габи, както и цялото ти семейство
Тортата е уникална, евала!!
Гретхен, Зара - дано да оздравяват бързо мъниците (ако има други болни и те).
Продължава да е на вълна гушкане - всичко и всички иска да гуши

със сигурност ще го спечелиш!
Тортата изглежда страхотно,жалко че не можем и ние да си хапнем 
Много съм доволна!Дано да не спре свалянето на килограмите,защото искам поне още 10кг. 

Чета ви , но няма какво ново да пиша 

И голям характер оформя , пфуу
зъбите излязоха вече няма оправдание ... надявам се да е период
Стълби качва сам , храни се сам с вилица много добре , с лъжица също се справя добре , но има още какво да се желае 
Само трябва да уредим да са заедно със Еличка в една група . Яслата е много спретната и топла , на 2 мин от нас и ако случим на госпожа ще е супер 
А той все се цапа , особено като реши че трябва да се храни сам ..
Благодаря
Препоръчани теми