Първите кокичета се подават под снега , ЮНЧЕ жадува вече за пролетта - ТЕМА 112

  • 34 541
  • 720
# 195
Да е жива и здрава прекрасната Габи!Прекрасно детство и пожелавам и много да ви радва!На мама браво за прекрасната торта!  bouquet
Виж целия пост
# 196
Петя, честит рожден ден на Габи, много щастие й желая и безоблачно детство! Понеже съм гледала филмчето искам да отбележа, че невероятно добре си се справила с героите - изглеждат точно като излязли от филма! Между другото, доста тъжно ми беше на мен това анимационно филмче, макар че е много добро.

Наистина има големи разлики между децата. Аз като четя какво прави Мартинчо на Петя и се шашвам! Бобата е много добре с говоренето, но не толкова с двигателна култура и фина моторика. Има желание да яде сам и с виличка се справя добре, ако са лесни за набождане нещата, но с лъжица мисля, че ще мине време преди да го оставя сам. Добре загребва, но в процеса на пренасяне на лъжицата от чинията към устата почти винаги я обръща и всичко се изсипва на земята. Затова аз му помагам, а като бързаме повече или не яде чак с такъв ентусиазъм предпочитам да го храня. Иначе умира да набожда с вилица и да яде така дори неща, които не се ядат с вилица като филия хляб или маслина. Маслини обожава и може да изяде огромно количество.

По пързалки не се качва сам, аз му помагам, но май всичко зависи от стълбата. Веднъж като бях оставила тази домакинската триъгълна стълба отворена бързо-бързо се покачи на нея и започна да ми маха от най-горната поставка...

Забелязвам, че добре се справя с пиенето от чаша, ако няма твърде много течност в чашата, но за мой срам ще кажа, че предпочитам по-често да му дам шишето с биберона, защото тогава си го смуче доста по-дълго и мога и аз да си свърша нещо.

За събличане и обличане и дума не може да става сега - единствено чорапите да събуе и някоя разкопчана жилетка да съблече.

Сега нещо е настинал Бобата - кашля, тече му носа и го гледам вкъщи. Лекувам го с чайове, за радост досега не ми се е налагало да му давам нещо по-силно и дано по-дълго продължи така... Но не може да спи от запушения нос, много мрънка, сърди се, та е трудничко точно сега. Като оздравее май ще му е време за Пентаксима и малко се притеснявам как ще му понесе.
Виж целия пост
# 197
Честит Рожден Ден на Габи! Честито и на мама Simple Smile)
Тортата е страхотна  Heart Eyes
И на мен ми беше тъжно, даже ми се насълзиха очите  Whistling, когато го гледах, но е доста поучително Simple Smile))
Виж целия пост
# 198
Петя, честит празник   bouquet Да е жива и здрава Габи, както и цялото ти семейство  Grinning Тортата е уникална, евала!!
Моето момченце от днес пак е на ясла, а аз на работа и в офиса. Стискайте палци да не се разболява повече  Praynig Гретхен, Зара  - дано да оздравяват бързо мъниците (ако има други болни и те).
Песнички Теди не пее, само ми довършва текста на моите, така прави и с книжките и с приказката за трите прасенца Simple Smile Продължава да е на вълна гушкане - всичко и всички иска да  гуши  Laughing Много се забавлява да броим - сега си има три чаши от кафе (картонени) и ги брои до три.
Честит празник на всички - кой както празнува, да изкарате страхотно. Ние ще сме при сестра ми на гости  Simple Smile
Виж целия пост
# 199
Петя, Честит Рожден Ден на Габи! newsm38
Много здрава и весела й пожелавам да бъде!
Аааа, тииии си просто невероятна! Тази торта - Петя нямам думи колко е красива и уникална като идея! Ако участваш в конкурс за торти Simple Smile със сигурност ще го спечелиш!
Разкажи после, колко е била вкусна и как са се радвали децата.

Болните - бързо оздравяване Hug
Виж целия пост
# 200
Петя, да ви е жива и здрава рожденничката!Тортата е невероятна,браво на теб!Стефан може да яде сам само с вилица с лъжица много се цапа.Не говори,само някои думи,но всичко разбира каквато и команда да дам веднага се изпълнява .Разкопчана блуза може да свали ,чорапите и панталона до коленете.С чаша може да пие ,но аз предпочитам като Sv.да му дам чашата с мек накрайник за по сигурно.Днес го оставих на майка ми да го гледа ами преоблякла го, сложила го в количката и на разходка ,при мен тези неща стават с 300 зора, направо ме прави дива и щастлива LaughingМежду другото в Хиполенд има намаление на обувки 50%,вчера му взехме на бенетон на супер цена(друг е въпроса колко са оригинални).Лек ден!
Виж целия пост
# 201
Честит Трифон зарезан и Св.Валентин /кой, който празнува/на всички!
Честит рожден ден и от нас на малката Габи на Петя.Да ви е жива и здрава,много послушна и да е майчина отмяна!    bouquetТортата изглежда страхотно,жалко че не можем и ние да си хапнем Rolling EyesGittanna от нас стискането на палци го имаш!Дано,дано, дано да не се разболява! Naughty
Аз да се похваля,че от 7.02. съм на диета и резултата до снощи е -4кг. JoyМного съм доволна!Дано да не спре свалянето на килограмите,защото искам  поне още 10кг. Laughing
Виж целия пост
# 202
Момичета, много благодаря на всички ви!  Hug

Тази е тортичката за вкъщи, с украса за 15 мин, но бях тотално гроги вече. За сметка на това е с невероятно вкусен шоколадов мус.  Wink

Виж целия пост
# 203
Петя, да ти е жива и здрава Габи! Много целувки и от мен!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 204
Честит рожден ден на Габи! Да расте здрава, усмихната, чаровна и умна!
Петя, тортата е превъзходна. Героите наистина са едно към едно с филма. Поздравявам те.
Няма да крия, че мъжа ми също видя тортата и остана очарован и потвърди също приликата. Личи, че много си се старала и си я направила с много любов.
И тортата за вкъщи изглежда прекрасна!
Виж целия пост
# 205
Добро утро от мен!

Вчера нямах възможност да се включа, затова започвам с поздравите с малко закъснение:

Петя, честит празник на Габи! Пожелавам й да е здравичка, весела и усмихната, пожелавам й и много щастливо детство, изпълнено с безгрижие и смях! На теб ти пожелавам да не спират да те радват децата ти и да те карат да се усмихваш непрекъснато! Те са щастливи с всеотдайна майка като теб!

А тортата е невероятно. Усилията ти са се увенчали с успех.

Честита годишнина и на всички, които да се сгодили и женили на вчерашния ден!

Моят мъж не признава Св. Валентин за празник. Досега всяка година съм измисляла какви ли не оригинални изненади, но от негова страна - нищо. Тази година за пръв път не подготвих нищо, а той пък взе, че ми донесе подарък и се получи много глупаво...

Моето детенце не говори (освен стандартните думички за възрастта, но за изречения не може и дума да става), не се качва само на пързалки и стълби (главно защото майка му е шубе и не го оставя да го прави сам), не се облича и съблича (освен свалянето на чорапите и обуването на обувките). Дамо яде и пие сам, като при яденето на супа често се полива и поради тази причина и аз като Зара предпочитам да го храня аз. За сметка на това Елена от вчера започна да казва буквичката "Р", като дори забелязвам, че започна и на мястото на "Л" да я слага (моРя ти се мамо, ще поРея цветята и т.н.  Laughing).

Павел вече е на първо място в списъка за чакащи от септември месец, което ме навежда на мисълта, че няма как да не го приемат. Много ми е мъчно, тъй като той е много привързан към мен и не ме оставя да мръдна някъде без него. Кака му на неговата възраст беше доста по-самостоятелна. Успокоявам се с мисълта, че тогава вече ще е на 2г. и 4м. и може би зависимостта му от мен вече няма да е толкова голяма.

Аз забелязах, че губя цял ден в седене пред компютъра и бездействие. Затова от известно време насам ограничих стоенето пред монитора на половин час сутрин. Разбих си деня на части и съм си измислила по нещо за вършене през всяка една част - 2 часа сутрин за гръцки език, 2 часа следбяд в четене на книжка (докато децата спят), после още 2 часа за гръцки, половин - един час за някоя къщна работа, половин час за спорт и т.н. Ами установих колко по-пълноценно ми минава времето и колко много неща съм свършила вместо да зяпам в Интернет...
Виж целия пост
# 206
gmarinova, ninand, polito, много ви благодаря за пожеланията!  Hug
Виж целия пост
# 207
здрайте момичета..редовно чета ама все не ми се пише.....

първо да се похваля че ни приеха на ясла с някакъв луд късмет...но важното е че от септември сме на ясла

напоследък гледам и да поработвам по малко ....ако искате да разгледате рокли за майката и детето  еднакви има ги в един саит bebino.bg.....

София е добре малко бяхме болни тези дни от грип ама вече сме добре...много бърборясва...има и неща които не и разбирам ама са малко ...иначе яде си кухня харесва и,спи на обед по 2 часа .....слуша абе много е послушна не мога да се оплача...

На 27 ще ходим на гости в Пловдив на баба и дядо и чакам с нетърпение за да можем да поизлезем с мъжа ми....на кино на ресторант и така....

омръзна ми това студено време искам вече да идва пролетта...оф оплаках се....

целувки на всички и всички болнички бързо да се оправят
Виж целия пост
# 208
Милена, много са хубави роклите. Дано да имаш успех! Снимайте ги на деца и майки, ще бъдат много по-атрактивни Simple Smile
Виж целия пост
# 209
Здравейте и от мен , реших да се "вясна " за малко Simple Smile Чета ви , но няма какво ново да пиша  Whistling

Честито на всички с повод и без повод  bouquet  bouquet
 
Юли е  добре , говори вече доста , прави кратки изречения , но не млъква и за секунда , като се закиркинечи на някой израз и не спира д аго повтаря , едно след друго ги сипе ... много зле действа на главоболието което имах след 14-ти  Mr. Green Sunglasses И голям характер оформя , пфуу  ooooh! зъбите излязоха вече няма оправдание ... надявам се да е период  Whistling Стълби качва сам , храни се сам с вилица много добре , с лъжица също се справя добре , но има още какво да се желае  Whistling

Най-накрая се наканих да подам документи за ясла , според жената която ги прие няма никакви проблеми и ще го приемат , тъй като е 58-ми номер а местата са 75 . Направо каза след 27-ми май да отидем да го запишем . Така че съм спокойна Simple Smile Само трябва да уредим да са заедно със Еличка в една група . Яслата е много спретната и топла , на 2 мин от нас и ако случим на госпожа ще е супер Simple Smile

Моля препоръчайте ми ефикасен препарат за петна , писна ми от тези лекета по дрехите на Юли , не мога и не мога да ги махна и много ме е яд . Какво ли не пробвахме , но няма особен ефект , последно взехме някакъв нов Гел на Ариел , но и от него не видях полза .. ooooh! А той все се цапа , особено като реши че трябва да се храни сам ..  Whistling Благодаря  Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия