
Дребния цяла нощ не спа от колики (то аз съм си виновна де, че онзи ден нападнах един лют начос) и ми се спи две не виждам...
(не са идвали от изписването ни на 10.09) 




Колко притеснения щяха да отпаднат!
То не стига, че нямаме време, ами трябва и да го измисляме! Омръзнаха ми картофи, ориз, зеле, леща, грах, боб в различните им разновидности...ами то кво остана

Тъкмо ми е на дневен план преустройването, че стопли ли се времето и дребуса заминава в другата стая...




.
.
.Изписва ми " Това видео или е било премахнато от Facebook, или не е видимо поради настройки на личната информация."
да ми е жива и здрава, ама почвам да се замислям, че нещо хич не се пазя както трябва
Така е малкия вече дни наред.Приспиваме се с гооляяяммм зОр и цялото чудо за 30мин. сън
От няколко седмици спи при нас на спалнята,защото магията е в биберона, изтърве ли го се събужда на мига.А я изтърва по 10-15 пъти на вечер и за да не се тормозим всички като е до мен само му я давам и веднага е отнесъл
да ми е жива и здрава, ама почвам да се замислям, че нещо хич не се пазя както трябва
Препоръчани теми