Иначе маски за коса и подобни неща никога не съм си правила през живота и не знам. Другите мами знаят повече неща за маските, те даже дискутираха, но когато моята не падаше още и така не съм обърнала внимание.
))Оправих го всички да го гледат
Който желае да пробва пак :

за другия месец като сяда вече по стабилно ето тук: http://namalena.com/

!
.
sweet_maniche, а защо не поръчате нещо за ядене - щом се скътава мъжО ти, поднеси му и ти изненада - да плати доставената храна
Моята свекърва е уникална птица - девер ми има близнаци и той, те са на 1 г. и 5 м. Жената през две седмици идва за по два дена от Истанбул до тук, когато я помолим остава и за доста повече, гледала ми е сама близнаците за 48 часа, докато аз се веех във Велинград...сега я оценявам още повече. Момичета, да не ни заключат темата - Даниелка я няма, а ние вече сме на последна страница
. И той, и брат му близнаци, пу-пу-пу. Аз на твое място нема да припаря повече до него, че не се знае третия път как ще се справи
Браво на свекърва ти! За пример е, при мен добре че е майчето ми.
. И той, и брат му близнаци, пу-пу-пу. Аз на твое място нема да припаря повече до него, че не се знае третия път как ще се справи
. И той, и брат му близнаци, пу-пу-пу. Аз на твое място нема да припаря повече до него, че не се знае третия път как ще се справи
Браво на свекърва ти! За пример е, при мен добре че е майчето ми.
Аз все му бягам по тъч линията, но той ме наобикаля като разгонен котарак....пу-пу, да не му е уроки



Препоръчани теми