Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?-21

  • 51 702
  • 732
# 585
До алекс 101 Хасково ако знае дали има превод да пише
незнам дали има превод,мъжът ми ще провери на обяд,ако има ще пиша
Виж целия пост
# 586
извинете че попитах но скоро ми се прецака компа и угася когато си иска  повече няма да питам
Виж целия пост
# 587

Преди малко бях в социалните да подам документи за новата година.
Аз също през изминалата година работих на две места и бях на борсата.
Иска се, заповед за напускане от старата ти работа, в твоя случай от двете ти работи, бележки за доходите от двете ти работи и ако има суми на обезщетения при напускане да са вписани и те, ако няма да пише изрично че няма.
Удостоверение от Бюрото по труда, това което са ти дали там когато си се зпаисала, го преснимай.
Ако в момента работиш, трудов договр от настоящата ти работа.
Бележка от лекаря за имунизациите на децата.

Това е. Успех!

На заповедта за напускане пише, че има обещетение при напускане и размера си пише. Значи мога да преснимам бележката и да я занеса в БТ Grinning Благодаря ти Hug
Виж целия пост
# 588
Някой да има инфо за Шумен?
Аз съм с е-банкиране и  проверявам постоянно - ШУМЕН банка ОББ - няма за сега
Мерси

Пуснати са детските и парите за децата инвалиди( бившия чл.40, ако не се лъжа), няма интеграционни. В ДСК още не са потъпили по сметката ми, така че по другите банки е малко вероятно. Като ги видя по сметката си, ще пиша.


~Elg~ , не се хаби! По- лесно им е да пишат, въпреки че в по- гтолямата си част и не могат, но не и да прочетат няколко страници назад...
Виж целия пост
# 589
Благодаря Тарталета Simple Smile значи след 16 ч. ще ги има по картите на общиснка

Виж целия пост
# 590
Габрово-ЦКБ-ИМА.
Виж целия пост
# 591
някъде случайно да са почнали да дават детски?
Някой хора толкова ги мързи,че чак не могат и да четат!!!!А от моята банка един път ми обясниха че ДСК ПЪРВИ ВИНАГИ ПРАВЯТ ПРЕВОДИ ЗАЩОТО ИМАТ НЯКАКВА АВТОМАТИЧНА СИСТЕМА И ВЕДНАГА ПАРИТЕ ОТИВАТ ПО-СМЕТКИТЕ КАТО ГИ ПУСНАТ ОТ МИНИСТЕРСТВОТО!Другите чакаме защото парите се обработват няколко часа преди да ги изтеглим!!!
Виж целия пост
# 592
някъде случайно да са почнали да дават детски?
Някой хора толкова ги мързи,че чак не могат и да четат!!!!А от моята банка един път ми обясниха че ДСК ПЪРВИ ВИНАГИ ПРАВЯТ ПРЕВОДИ ЗАЩОТО ИМАТ НЯКАКВА АВТОМАТИЧНА СИСТЕМА И ВЕДНАГА ПАРИТЕ ОТИВАТ ПО-СМЕТКИТЕ КАТО ГИ ПУСНАТ ОТ МИНИСТЕРСТВОТО!Другите чакаме защото парите се обработват няколко часа преди да ги изтеглим!!!
Това за пръв път го чувам...В 11 към ДСК-София нямаше.Ей сега ще проверя пак и ще пиша.
Виж целия пост
# 593
някъде случайно да са почнали да дават детски?
Някой хора толкова ги мързи,че чак не могат и да четат!!!!А от моята банка един път ми обясниха че ДСК ПЪРВИ ВИНАГИ ПРАВЯТ ПРЕВОДИ ЗАЩОТО ИМАТ НЯКАКВА АВТОМАТИЧНА СИСТЕМА И ВЕДНАГА ПАРИТЕ ОТИВАТ ПО-СМЕТКИТЕ КАТО ГИ ПУСНАТ ОТ МИНИСТЕРСТВОТО!Другите чакаме защото парите се обработват няколко часа преди да ги изтеглим!!!

Айде стига де!
Жената се извини вече!
Дай ся да й размахваме пръсти още 5 страници, щот видиш ли пълнела темата с излишни въпроси.
А пък 100 отговора, гласящи едно и също, са къде, къде по- полезни...
Tired  Crossing Arms
Виж целия пост
# 594
Добро утро момичета,виждам че вече са започнали преводите ,та по този ред на мисли има ли някой от Казанлък който да е теглил?Ако има такъв нека пише.Благодаря.  bouquet  bouquet  bouquet
За Казанлък  днес следобяд ще можем да ги теглим!
Виж целия пост
# 595
nqkoi proveri li za kubrat DSK dali ima prevedeni
  bouquet
Виж целия пост
# 596
за Варна инфо..някой има ли защото и ДСК нямат още превод
Виж целия пост
# 597
сега ходих до банкомата в Бургас все още няма
Виж целия пост
# 598
като ми купиш нов комп няма да ме мързи.питам като човек а вие сте груби.защо тогава не отг и на другите така които питат същото като мен?
Виж целия пост
# 599
благодаря,джули   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия