Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?-21

  • 51 687
  • 732
# 600
велико търново цкб има Simple Smile
Виж целия пост
# 601
nqkoi ako znae dali ima za kubrat prevedeni da pi6e
Виж целия пост
# 602
Варна-ДСК- има превод Peace
Виж целия пост
# 603
Плевен- Пощенска банка- има превод
Виж целия пост
# 604
Някой има ли представа колко време е необходимо на паричките да се преведат от една банка в друга?Картата ми е на Инвестбанк,но тук има само ДСК и от там тегля.
Виж целия пост
# 605
ДСК Шумен, налични са детските в сметката ми. Това, за да не питаме до припадък едно и също!
Виж целия пост
# 606
Няма детски надбавки в Хасково на ПИБ!
Виж целия пост
# 607
Варна Инвест - някой с инфо?Нямам възможност да ходя до банкомата.
Виж целия пост
# 608
ДСК Шумен -  преведени Grinning
Виж целия пост
# 609
Инвестбанк,Стара Загора-ИМА преведени детски надбавки Grinning
Виж целия пост
# 610
ОББ-София-няма!
Виж целия пост
# 611
ДСК Шумен -  преведени Grinning

Че даже и с червено написано.
Виж целия пост
# 612
за Русе на инжест банк някои знае ли дали има Simple Smile
Виж целия пост
# 613
Добро утро момичета,виждам че вече са започнали преводите ,та по този ред на мисли има ли някой от Казанлък който да е теглил?Ако има такъв нека пише.Благодаря.  bouquet  bouquet  bouquet
За Казанлък  днес следобяд ще можем да ги теглим!

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 614
Благоевград СИБАНК-няма
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия