Бродирана красота - Гоблени 80 - юбилейна тема :)

  • 104 801
  • 739
# 330
Джо, честито ти червено бижу  bouquet!
Виж целия пост
# 331
Джо, честито! Страхотна е!
Виж целия пост
# 332
мацки, аз имах голямо щастие днес.
http://www.bayernwelle-suedost.de/images/bigeventgalery/bw_11_walch.php
http://www.bayernwelle-suedost.de/

та ми се щете да ушия нещо за автокъщата. идеи събирам всякакви, особенно за ситроени  Hug
Честитооооооооооооооооооооо!!!!!!!!!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 333
Браво Джоо,леко и безаварийно каране да ти е  Hug
Виж целия пост
# 334
Джо, честито ти червено бижу  bouquet!
Grinning и хаааа , ха така , със здраве  да се ползва Wink
Виж целия пост
# 335
Джо, честитоооооооооо миличка! Ех, че хубавооооо! Със здраве да си я караш и безаварийно, разбира се!   car003 И нека тази широка усмивка никога да не слиза от лицето ти!

В момента нищо не ми идва на акъл какво би могла да ушиеш, но утре сутринта на отпочинала глава може и нещо да ми проблесне!
Виж целия пост
# 336
Джо, честито   bouquet
Виж целия пост
# 337
Честита кола, безаварийно каране!
Вчера видях 3 гоблена направени изцяло от мъниста! Очите ми останаха в тях! Бяха ги донесли да ги рамкират. Щях да попитам от къде са, но жената си ги сви като казах, че са много красиви newsm78 Наистина бяха много красиви!
Виж целия пост
# 338
 fy6y6y - Вишенка показваше такива, май в миналата тема и предложи дори, да помогне да се снабди с такъв който иска
Виж целия пост
# 339
Честито на Джо и от мен...ама аз понеже не мога да схвана,та искам и пояснение - как я спечели тази червена красавица, нещо като томбола ли или... Party

Благодаря за отзивите за картичките и картоните Peace
Виж целия пост
# 340
Аз тези дни разглеждах из нета такъв сайт , след като въведох '' мъниста гоблени''
Нямаше голямо разнообразие , но пък нещо интересно - курс за деца  Grinning
Виж целия пост
# 341
мацки, аз имах голямо щастие днес.
http://www.bayernwelle-suedost.de/images/bigeventgalery/bw_11_walch.php
http://www.bayernwelle-suedost.de/

та ми се щете да ушия нещо за автокъщата. идеи събирам всякакви, особенно за ситроени  Hug


 smile3501Както се казва в едно предаване, имаме НОВИНА  newsm10!А от мене "Супер новина" newsm47Браво бе мацоранке и червено палтенце си облякла ,всичко в тон!Хиляди поздравления от мене и да караш внимателно ей newsm53! Радвам се за тебе ето така  newsm68 newsm44
!Джо Бързия ще става-Джо Мълнията  :D!Ако имаше и крилца щеше по-бързо да долиташ до нас  Wink!

Аз ти предлагам да избродираш логото на ситроена  и под него един стар модел и годините на фирмата  от-до!Друг е въпроса дали ще се намерят схеми , а и не познавам марките коли !Ти покажи картинки , а аз ще  #Crazy!За друго не се сещам  Thinking!

Аиде да ти е честита  cheers!И да почерпиш  Naughty!
Виж целия пост
# 342
Аз тези дни разглеждах из нета такъв сайт , след като въведох '' мъниста гоблени''
Нямаше голямо разнообразие , но пък нещо интересно - курс за деца  Grinning
а така
http://www.google.ru/images?um=1&hl=bg&newwindow=1&b … &aql=&oq=
Виж целия пост
# 343
Аз ти предлагам да избродираш логото на ситроена  и под него един стар модел и годините на фирмата  от-до!

много добра идея
Виж целия пост
# 344
Ето картинки на ситроен:

   

Има го и в оранжево и сиво, но на нея червеният ще и свърши идеална работа  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия