Бродирана красота - Гоблени 80 - юбилейна тема :)

  • 104 790
  • 739
# 345
да се похваля завърших първият си гоблен.... много е малък но аз все пак си се гордея.... снимка ще пусна довечера...Голямо МЕРСИ на всички защото е много мотивиращо да гледам вашите красоти  Hug
Виж целия пост
# 346
Джо, браво на теб!  newsm10, Честито! Остава да направиш едно около-българско кръгче и да ни повозиш Wink
Виж целия пост
# 347
мерси момичета  Hug
колата я спечели един музикант с уговорката да я подари на самотна майка или на социална организация. понеже съм доста ангажирана в града ни, той решил че ще я даде на мен  Embarassed 
Виж целия пост
# 348
Джо, а един часовник да им избродираш? Прегледах моя архив с часовници, но нямам нищо подходящо, търсех нещо с кола или поне горе-долу на тази тематика, за да ти покажа, ама - нъц. Ще потърся докато съм у нас, ако намеря ще покажа.
Виж целия пост
# 349
часовник е добра идея и е нещо, което се ползва  Hug
Виж целия пост
# 350
да се похваля, почнах едната орхидея, схемичката ми пратиха pepen и silvanapei . Малко да напредна и ще покажа  , за сега съм на първото листо. Успешен, ползотворен и хубав ден на всички момичета. Hug
Виж целия пост
# 351
Джо, честито и от мен! С малко закъснение видях, но вие напоследък много бързо пишете. Кога шиете бе, хора? #Crazy
Виж целия пост
# 352
Малки картинки на симпатични цветя за Джемма, е има и големи

http://picasaweb.google.com/terepontocruz/BORDADOLIBROFLORESPCRUZ#

Цветенца , мноого

http://picasaweb.google.com/cris.nana/EnciclopediaPontoCruzFlores#



Благодаря.  bouquet

Джо, честита ти кола.  Hug

Ох, момичета една простичка молитва за дома не мога да я довърша вече 2 седмици. Вчера след работа исках да шия- трябваше да ходим на вилата и там останахме да спим, не ших. Днес викам ще я довърша, сега мис е обадиха довечера да ходим на гости, ама и да приготвя сладко, хлебчета и да опържа риба. Ееее, шие мис е пък, не ми се ходи никъде, но не можем да откажем.
С тия темпове, сякаш нарочно ме спира все нещо д ане шия, а си бях казала нито ден без бод. Може 1 бод да е, ама напредък. Тъй че нейде между месенето и пърженето ще ударя 2-3 бода, пък. Амаааа ха. Simple Smile
Виж целия пост
# 353
       Еееееейй..., Бързашки, к'ъв е тоя дзвер бре! Ма то голяма работа това чудо!... Да си ми здрава и щастлива, да навъртиш стотици безаварийни километри!... Яхвай "въшката" и ми долети на гости, ще я полеем юнашката! Wink Grinning
Виж целия пост
# 354
Джемма, много празници се насъбраха cheers. Вчера един, днес два, кой от двата ще празнувате довечера? И ние снощи зарязвахме на вилата, а довечера май ще се събираме у дома. И аз няма да бутна май иглата Mr. Green
Виж целия пост
# 355
Хе-хе, Петльовден ще празнуваме. Все момчета имаме в компанията, аз 2, дръжката и тя 2, третата дружка- 1. Какво да сева, кеото съм си намислила за днес. прави. Но няма да се дам- ще си довърша поне цвета, с който шия.
Виж целия пост
# 356
Джо , Честито ти червено бижу и от мен   car003 newsm53 . Голям късмет, страхотно  Grinning . Да си я караш със здраве.
Виж целия пост
# 357
Джо,не е случайно,че си получила колата.Честито и от мен, безаварийно каране.Искам да поздравя всички останали с красотите,които са създали.
Виж целия пост
# 358
Джо, честита придобивка. Да си я ползваш най-рационално и по предназначение и повече километри пропътувани  и най-вече безаварийни.
Джема, дано всекиму се случва да пропуска гоблен заради такива поводи. Нали знаеш редовната наздравица за маса" Като сме зле - все така да сме!" . То и аз реших, че до довечера ще свърша втория Риолис, но снощи мъжът ми се прибра от командировка, снощи обърнах по-малко време на гоблена, днес ще имаме гости и ................. С две думи си представяте, че няма да може да се шие. Но нека само такива работи да се чуват, а не за болести или други лоши неща.
Виж целия пост
# 359
Джо честита ти кола. Много километри да навъртиш с нея и все безаварийно. И аз в последно време не мога да хвана иглата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия