Бродирана красота - Гоблени 80 - юбилейна тема :)

  • 104 780
  • 739
# 360
Който е шил или виждал Риолис, може ли да споделите какво ви е мнението за качеството, завършения вид, цялостното излъчване?
Виж целия пост
# 361
Който е шил или виждал Риолис, може ли да споделите какво ви е мнението за качеството, завършения вид, цялостното излъчване?

Аз съм виждала комплектовката, конците са разкошни, панамата също, в петък ще си купя и за мен един.
Виж целия пост
# 362
Който е шил или виждал Риолис, може ли да споделите какво ви е мнението за качеството, завършения вид, цялостното излъчване?

В момента шия Риолис - съвсем различно е. Моят е на бяла панама, с вълнено-акрилни конци. В първият моменти ти се струва доста грубо, кръстчетата не са така изящни и подредени, по-скоро се вижда само горната им част, но отдалече / а нали всъщност като се окачи на стената така ще се гледа/ впечатлението е отлично - плътен, ярък рисунък, с усещане за релеф и дълбочина...
Виж целия пост
# 363
Тези дни нали много ровя и много се чудя, случайно попаднах на един руски форум, в който обсъждаха, че често се случва панамата да не е правилно изрязана и била доста рехава. Аз ще видя утре и ушити в магазинчето, но не знам мъжът ми колко време ще ме изтърпи да разглеждам, а и децата ще са с мен и двамата.
Виж целия пост
# 364
ИнаТ, да по-рехава е, но конците са доста дебели, бродерията става изключително плътна.
А за панамата - даже много повече от на другите фирми са сложили - открая остава по около 10 см...
Виж целия пост
# 365
Джема, и мен ме мъчи това, че напоследък хич не мога да хвана иглата и да се развихря, но пък няма начин. Няма кой да ми изчисти и да ни пренесе багажа. Най-много обаче ме крепи това, че ще си имам собствено кътче, където нещата за хобитата ми ще бъдат подредени, ще си имам работен плот и ще мога да си се потапям в моя си свят и да релаксирам!  fiuuuuuu

Джо, ако ми изскочи нещо подходящо веднага ще ти показвам.
Виж целия пост
# 366
А за панамата - даже много повече от на другите фирми са сложили - открая остава по около 10 см...

Абзолютно вярно , сега погледнах , че моята Испанска танцьорка на Ланарте е на Риолис-Русия, вносител Аксиома М
Нали за това говорим или Риолис си имат техни си разработки някакви  newsm78
Виж целия пост
# 367
Не, предполагам
Ланарте правя отдавно по лицензия, и найповече комплекти кои сняти от производства
А обсъждат по-скоро Риолис "Сотвори сама"
Виж целия пост
# 368
А обсъждат по-скоро Риолис "Сотвори сама"

 Peace
Виж целия пост
# 369
Ето това е оригинален Риолис купен от Аксиома. Панамата е 14 каунт -броих го. Панамата е по скоро бежова екрю, конците са вълнено акрилни и се шие много приятно. Този го уших за 10 дни и то само вечер.

Ето и малък фрагмент от него, дано да проличи  релефността на конците


Виж целия пост
# 370
Днес като отида в магазина, ще ги видя, нали там имало и ушити.
Виж целия пост
# 371
Да покажа две етапчета. Шиех си рибарите, но го прекъснах за сега. Ето до къде съм
Сега започнах един сватбен.   Трябва да се получи това
Благодаря на Сиссак за схемата   bouquet
Виж целия пост
# 372
Момичета, предварително се извинявам за профанския въпрос, но какво използвате и как залепяте или прикрепяте бродирания фрагмент към картона, когато правите картички
Виж целия пост
# 373
Аз исползвам Двусторонен Скотч (надявам се че горе долу правилно написах до бг)
Виж целия пост
# 374
Вишенка, благодаря ти! Виждам, че си във Варна. Пиши ми на лични, ако искаш да се запознаем , т.к. и аз съм от Варна и като една истинска самоотвержена даскалица, дори ще ти помогна за БГ Laughing
Извинявам се за спама!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия