Бродирана красота - Гоблени 80 - юбилейна тема :)

  • 104 807
  • 739
# 300
siReni* аз лично не зная, мисля че няма, но защо не снимаш да ни ги покажеш.
Виж целия пост
# 301
Здравейте момичета!Аз до сега само ви четях.Всичко е много интересно и полезно.Записвам се при вас като горд собственик на първия ми ушит гоблен Grinning-Заснеженото градче.Избрах го малък и лесен като за начинаещ.А от четири дена започнах друг доста по голям-Беседка с рози.Доста шиене ме чака.Ако някой ми беше казал че някой ден ще шия гоблени щях да му кажа че не е добре.А сега нямам търпение да седна и да шия Joy
Виж целия пост
# 302
Ако някой ми беше казал че някой ден ще шия гоблени щях да му кажа че не е добре.А сега нямам търпение да седна и да шия Joy

И аз така , но вече няколко месеца откакто това ми се случва и съм си благодарна, че съм го открила, нямам нужда от успокоителни вече - имам си гоблените  Wink


Виж целия пост
# 303


Да покажа какъв подарък ми направиха, сега си го рамкосвам и ще си го сложа на стената Simple Smile
Виж целия пост
# 304
Няколко страници по-напред     Sunrice беше показала тази красота !  bouquet



Повечето от вас проявиха интерес и помолиха за схемичките им!Благодарение на нея  Hug и мене  Blushвече ги имате Peace!!!






И оформени ! Peace
           


bubic bouquetза красивите гоблени които ни показваш!Добре дошла  Hug!

Джема
Grinningако все още не си си намерила подходящи модели за картички ,погледни в по-предни страници или в моите публикации ,наскоро пусках доста!Ако и това не те задоволява  newsm78 ще пусна още! PeaceКои цветя предпочиташ -рози,лалета ,пролетни  Grinning!?

Виж целия пост
# 305
Няколко страници по-напред     Sunrice беше показала тази красота !  bouquet





Много са хубави, а 1:1 или 1:4 се шие?
Виж целия пост
# 306


Да покажа какъв подарък ми направиха, сега си го рамкосвам и ще си го сложа на стената Simple Smile

Прекрасен подарък  newsm10 smile3525 smile3501
Мила ,я сподели  Praynigтози воден знак на картинката как го правиш! newsm78!?

Виж целия пост
# 307
Няколко страници по-напред     Sunrice беше показала тази красота !  bouquet





Много са хубави, а 1:1 или 1:4 се шие?
Aз ги ших 1:1 Simple Smile
Виж целия пост
# 308

Мила ,я сподели  Praynigтози воден знак на картинката как го правиш! newsm78!?



Май не е "мила" , а "мили" , и ако не се лъжа , това е дизайнера на въпросната фирма.
Виж целия пост
# 309
.Ако някой ми беше казал че някой ден ще шия гоблени щях да му кажа че не е добре.А сега нямам търпение да седна и да шия Joy
Май всички сме така. Заразно е и неизлечимо  Grinning
Виж целия пост
# 310
.Ако някой ми беше казал че някой ден ще шия гоблени щях да му кажа че не е добре.А сега нямам търпение да седна и да шия Joy
Май всички сме така. Заразно е и неизлечимо  Grinning

Мда, сега нищо не ме успокоява толкова, дори книгите.
Виж целия пост
# 311
  И аз в отбора ooooh!
 С това гобленче се сдобих вчера,дъщеря ми също получи едно  Sunglasses.http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1997/294288523816128795129656 … Z0V1WZU74MMQE.JPG
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1791/193210267744910061129656 … 0WI4et93rSA4V.JPG
 Да похваля магазинчето,че са намалили конците DMC на 90ст.
Виж целия пост
# 312

Мила ,я сподели  Praynigтози воден знак на картинката как го правиш! newsm78!?



Май не е "мила" , а "мили" , и ако не се лъжа , това е дизайнера на въпросната фирма.


 ShockedВярно ли!? WinkАз не знам че има такава фирма newsm78!Ми тогава да получим и ние по един такъв хубав подарък с водния знак  щом ни ползва форума за реклама Hug!О" мили ",извинявай тогава за предното обръщение  Blush!Но си чакам отговора  Naughty Grinning!
Виж целия пост
# 313
.Ако някой ми беше казал че някой ден ще шия гоблени щях да му кажа че не е добре.А сега нямам търпение да седна и да шия Joy
Май всички сме така. Заразно е и неизлечимо  Grinning

Мда, сега нищо не ме успокоява толкова, дори книгите.

Абсолютно подкрепям. И аз съм така - абсолютно заразно и неизлечимо! И просто прекрасно!
Виж целия пост
# 314


Да покажа какъв подарък ми направиха, сега си го рамкосвам и ще си го сложа на стената Simple Smile

Пу, как вместо да си изпишеш очите си извади веждите "мили".Изложи се много, заедно с фирмата ти.Тъкмо се чудих дали да поръчам от Гобленко, но ти ме отказа категорично.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия