Бродирана красота - Гоблени 80 - юбилейна тема :)

  • 104 791
  • 739
# 315
Редактирах се  Simple Smile

Хм, много странно. В схемата един до друг са дадени два различни символа, единият се шие с номер 407, другият - с 3773, а всъщност това е един и същи цвят със стара и с нова номерация newsm78

Момичета, помагайте: кой цвят да сложа между 407/3773 и 950, за да ми се получи светлосянка? Praynig

То май няма какво, но се сетих какво да направя  Simple Smile
Виж целия пост
# 316
Тези красиви коне на черна панама ли се шият?
Виж целия пост
# 317
Здравейте! Аз не пиша много често, но затова пък ви чета всеки ден  Simple Smile За сметка на това шия и преди 2 месеца завърших петия си гоблен http://picasaweb.google.com/104147306279853729073/WswaKK#5568733430597032050 
Започнах и другарчето му "Пиеро". Всички тук показвате много красиви неща и ми давате стимул да продължавам с шиенето  smile3525
Виж целия пост
# 318
Много е сладко това гобленче, дето го покадваш purple_   Peace Crazy
Виж целия пост
# 319
аз си купих тези картички от ибея Wink


от тук   пиленцата са супер идея за първа пролет   Hug
Благодаря
Виж целия пост
# 320
Гуди, отдолу има Читать далее  - кликни там Wink.
Виж целия пост
# 321
снощи и аз разглеждах този сайт, харесах си доста картички...страхотни са, има много сполучливи идеи...
а за такива като мен,дето нямат готови картички, от какво може да си ги направят,т.е. какъв картон,колко дебел и т.н.
Виж целия пост
# 322
Аз купувах обикновен картон от книжарница - цветен.  Peace
Виж целия пост
# 323
А може и да купиш картон от магазини за рисуване, къде продават боя, а понякога и рамки
аз от тука купувах http://www.krisiart.com/
Виж целия пост
# 324
снощи и аз разглеждах този сайт, харесах си доста картички...страхотни са, има много сполучливи идеи...
а за такива като мен,дето нямат готови картички, от какво може да си ги направят,т.е. какъв картон,колко дебел и т.н.

цветен картон А4 от малката книжарница във фирма "Радецки" и после режеш на две за първата или само сгъваш на две за втората

 

ако си сръчна с макетно ножче можеш да си изрежеш отвора, но аз съм опитвала и резултата не беше блестящ  Blush

 Stop  тези с отвора се сгъват на три
Виж целия пост
# 325
а за такива като мен,дето нямат готови картички, от какво може да си ги направят,т.е. какъв картон,колко дебел и т.н.

Най-леСно е с цветните листи А4 - прегъваш на 2, режеш и става точно за 2 картички.
Прегъваш половинката на 2 за едната картичка, после си очертаваш отпред с шаблонче прозорчета и готово Peace.
Виж целия пост
# 326
мацки, аз имах голямо щастие днес.
http://www.bayernwelle-suedost.de/images/bigeventgalery/bw_11_walch.php
http://www.bayernwelle-suedost.de/

та ми се щете да ушия нещо за автокъщата. идеи събирам всякакви, особенно за ситроени  Hug
Виж целия пост
# 327
Благодаря ти, Kordelia  smile3525
Виж целия пост
# 328
Малки картинки на симпатични цветя за Джемма, е има и големи

http://picasaweb.google.com/terepontocruz/BORDADOLIBROFLORESPCRUZ#

Цветенца , мноого

http://picasaweb.google.com/cris.nana/EnciclopediaPontoCruzFlores#

Виж целия пост
# 329
мацки, аз имах голямо щастие днес.
http://www.bayernwelle-suedost.de/images/bigeventgalery/bw_11_walch.php
http://www.bayernwelle-suedost.de/

та ми се щете да ушия нещо за автокъщата. идеи събирам всякакви, особенно за ситроени  Hug

Аз не мога да ти помогна, но от все сърце ти честитя и ти пожелавам безаварийни и вълнуващи пътувания! Много ти отива тази колица  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия