Бродирана красота - Гоблени 80 - юбилейна тема :)

  • 104 793
  • 739
# 555
mari_eta невероятна торта! На едни големи патерици, честит рожден ден! Много здраве, щастие, късмет, успехи   bouquet
От мен една бъдеща картичка за 8 март и два етапа

Виж целия пост
# 556
Да, много досадно с тия страници- направо цъках върху "маркирай прочетено" и ги разчистих.
Още малко ми остава от едно мъниче и ще покажа.
ТРябва да реша и какво да започна.  Thinking много труден избор
Виж целия пост
# 557
Труден избор, да, аз затова избягвам да си купувам и трупам гоблени. Първо трябва да се чудя от кой да започна, а после от дълго гледане, започват да ми омръзват и да си харесвам нови.
Както се заричах, че докато не завърша сегашния, няма да започвам друг, сега племенницата ми си хареса едно много сладко китайско голо качулато кученце. Тя имаше една Патриша от същата порода, която се оказа, са и подарили със заболяване и това лято почина макар, че я оперираха и положиха неимоверни усилия да я спасят. Ето го:

Виж целия пост
# 558
При мен като кликна на Нови отговори на моите публикации се отварят тринайсет страници с теми. Т.е навсякъде , където съм писала:)

Моите са 45  Whistling...

Има обяснение как да го оправите в Правила ...... , видях го когато вече бях изтрила моите 37 страници.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=187411.0
Виж целия пост
# 559
има да.
Отиваш на заглавната страница на форума http://www.bg-mamma.com/index.php/ предварително си влезнал с ника си/
и кликаш най-долу вдясно на Маркирай ВСИЧКИ съобщения като прочетени

Така е при големите общности. Реорганизациите предизвикват хаос.
Нещо като днешното състояние н а Европейския съюз. Simple Smile)
Виж целия пост
# 560
Извинявайте, ако не съм се изразила разбираемо. Имам текста на гръцки и търся схемички на буквите, тъй като до сега не съм срещала нищо написано на гръцки. Дано съм ви обяснила ясно. Разгледах това което е пуснала деси, мисля че може да ми помогне. Благодаря ви  Hug
Виж целия пост
# 561
хабиб, разкошни коне! Скоро обсъждахме тази химикалка, стигнахме до извода, че трябва внимателно да намажеш с "Вениш" само мастилото, а след това да си го изпереш нормално целия Hug

Деси, мани , мани , аз с тази химикалка станах нарицателно вече , ама нали я виждаш отстрани , не ми се рамкира чак , а имах такова желание ... първия гоблен ми е все пак

Джемма, поне теб те надуших балчишка душко  Hug и т'ва лято няма спасение , дойде ли август - аз цял месец си храня душата с балчишките красоти , роден град мой  Heart Eyes
Виж целия пост
# 562
Извинявайте, ако не съм се изразила разбираемо. Имам текста на гръцки и търся схемички на буквите, тъй като до сега не съм срещала нищо написано на гръцки. Дано съм ви обяснила ясно. Разгледах това което е пуснала деси, мисля че може да ми помогне. Благодаря ви  Hug

Ето тук има схеми, но само на големите букви, малките не ги намирам


https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png
Виж целия пост
# 563
 
Зорница, благодаря ти, мила  bouquet!

Дид тая, прекрасен е Peace! Какво означава този йероглиф че нали съм пристрастна Blush...
Това е Богатство.

има да.
Отиваш на заглавната страница на форума http://www.bg-mamma.com/index.php/ предварително си влезнал с ника си/
и кликаш най-долу вдясно на Маркирай ВСИЧКИ съобщения като прочетени

Така е при големите общности. Реорганизациите предизвикват хаос.
Нещо като днешното състояние н а Европейския съюз. Simple Smile)


Пак си е наопаки- нещо не успявам или не обяснявам като хората.
Преди новите мнения ми бяха на първа страница, сега на 37 и нататък. Не ми е удобно така.............
Виж целия пост
# 564
did_tag, тази опция е премахната вече. В Правила, условия ... и т.н., в темата за въпроси към модераторите може да прочетеш повече.
Виж целия пост
# 565
Цитат на: хабиб
[color=orangered
Джемма[/color], поне теб те надуших балчишка душко  Hug и т'ва лято няма спасение , дойде ли август - аз цял месец си храня душата с балчишките красоти , роден град мой  Heart Eyes

Охооо, съгражданка, а? Hug Да се обадиш да обменим опит на лято. Peace
Виж целия пост
# 566
Добро утро!

Охооо, съгражданка, а? Hug Да се обадиш да обменим опит на лято. Peace

Мен ще ме вземете ли, нищо че не съм ви съгражданка Wink?


Минавам да ви приканя към едно добро дело - погледнете тук, описани са местата и датите за благотворителната фотосесия за Вики - подарете й надежда за нормален живот и ще получите невероятни художествени фотографии като спомен.http://lamartinia.blogspot.com/2011/02/blog-post_09.html?spref=fb

Аз ще водя децата, после ще ви покажа снимките.
Виж целия пост
# 567
Аз ще се опитам също да намина с децата в Борисовата градина или събота или неделя  Peace

Моите гоблени вървят бавно, но славно. Вече ме научи моят мъж как да свалям от новия апарат снимките, и като си остана в къщи ще снимам да ви покажа мечетата- много леко ми вървят, убеждавам се, че на Дайменшънс хората са мислили, като са правили моделите  Wink Сега съм си разпределила конците за едно котенце, което получих от Сисак за Коледа и за фара на Дайменшънс...
Виж целия пост
# 568
Добро утро!

Охооо, съгражданка, а? Hug Да се обадиш да обменим опит на лято. Peace

Мен ще ме вземете ли, нищо че не съм ви съгражданка Wink?

Абе чудих се, защо се измъкваш лекичко... Как няма да те вземем, ще си спретнем една мини срещичка. Grinning
Виж целия пост
# 569
Идейки за дребни осмомартенски подаръчета?!  Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия