Редно ли е подобно безобразие ???

  • 13 547
  • 257
# 255
Дона, специално аз не се гнуся в случая, а намирам повод да оплюя хляба, който продават, защото излиза, че освен некачествен е и мръсен. Наистина, в никоя друга страна не съм яла по- гаден хляб, отколкото този тук и сега. Принудена съм да си правя сама хляб ако искам да ям читав. Утре какво, във ферма ли ще трябва да живея? Искам да се занимавам с други неща, а не да произвеждам храни.



Дона, Бояна, аз също се гнуся относно хляба, направо като си помисля с какви гадиости ни заливат пазара... #2gunfire Ами онези слуачаи с менте-цигарите, които бяха пълнени от цигани, които са болни от Хепатит А, в този случай какво да кажем, самият вирус на хепатит в изключително устойчив на висока и на ниска температура и се съхранява дори и след миене на ръцете! Sick Tired
Виж целия пост
# 256
Това с цигарите предполагам са от ония ментета, които циганите продават по пазарите? Или греша? 
Виж целия пост
# 257
Миенето на ръце е една от предпазните мерки, за да не се разболееш от хепатит. Затова се казва - мийте ръцете, мийте всичко, което консумирате добре.
Заразяването/предаването е по чревен път.
Вирусът му е изключително устойчив наистина и дори на минусова температура може да се запази за 10 години.
Единственото "хубаво" нещо е, че щом си го хванал веднъж, организмът изгражда траен имунитет срещу него.
А има и ваксина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия