Адски тъпо са го направили. И при вас ли е така??Такааа. Хайде пак. Днес цял ден не съм се спряла. И то да кажеш, че с нещо по-различно, а то с текущи ежедневни неща, които си ме чакат. Чистих, прах, правих си разни женски процедури
, готвих на Анди 2 пъти, сладкиш си правих за мен за вечеря, излизахме с Анди (откога не я бях извеждала, сигурно седмица, което за нас е ... майкоо
). Сега дечко спи (за вотри път днес) и сядам доволна. 
Момичета, ние в същност кумуваме сега на 16ти!
Веси, да, имаме снимчици, макар и няколко, трябва да пуснем.
За за резултата, ами нали гледа снимките ми във фейса - е то това е резултат най-вече от 90-дневната. 
Но и ти и Мариелка, Фликс, Терпсихора къде сте тръгнали и вие с диета? Та вие сте слаби, та саби.
Остава и Хари с нейните 45 кила да каже, че я почва и вече тотално ще падна. Фликс, абе мен ако питаш щом не си готова да се откажеш даже от ракийката




А тук куклите са три.
Не твърдя,че съм компетентна,понеже не съм правила такъв,но щом има налепи,от там и високата Т,от там и АБ
