Пролетно слънце грее, АВГУСТинче навън лудее...-тема №26

  • 28 129
  • 732
# 165
Моля ви,спрете да пишете толкова много-не смогвам да ви изчета  Joy Joy Joy

Мариелка,как върви диетата?

ха ха ха, ти си мислиш че е много, ама не знаеш по едно време, няма те 2 дена и фуп 25 страници  Laughing

Джема, не съм те срещала на живо, но ме изненада с тази пластична операция, та от снимките ти винаги си ми изглеждала перфектно  Simple Smile, какви комплекси те гонят  Simple Smile  Hug!

Ние вчера се напързаляхме като за последно тази година, снега вече се топи горе по пистите. Пуснах и Соня на шейната сама, а тя като се засили надолу едвам я стигнах, щеше да се зарие в снега милата и после сигурно нямаше да иска да погледне ни снаг, ни шейни повече. Тя като се разпищя, чак като я стигхан и хванах да спра шейната разбрах че е било от кеф, аз си помислих, че я е страх. Много и хареса. А Аднджей преби Емил, даде му засилка с шейната и понеже почти на края на пързалката има едно като хълмче, Емил там излетя и се приземи по задник, а шейната падна върху него, тя пласмасова, лека, от нея не се нарани, но дупето бая го болеше. Хем му бешее смешно, хем го боля и той се чудеше да реве ли, да се смее ли, после вика на баща си няма да ме пипаш повече, сам ще си се засилвам  Laughing.
Виж целия пост
# 166
Моля ви,спрете да пишете толкова много-не смогвам да ви изчета  Joy Joy Joy

Мариелка,как върви диетата?

ха ха ха, ти си мислиш че е много, ама не знаеш по едно време, няма те 2 дена и фуп 25 страници  Laughing


Хихихи,знам-знам.Пролетта,когато ми се скапа компютъра,беше така.За 1 седмица толкова изостанах,че се отказах да насмогвам.  Crazy
Виж целия пост
# 167
Джема да не си прави гърди...ако да,бързо да казваш как е,че и аз искам bowuuАма дали ще ме огрее в този живот Mr. Green
Ние сме добре,времето е страхотно и сме през по-голямата част от деня навън,днес даже не съм сядала на компа Rolling Eyes
И да се похваля,че още съм в еуфория...намерих във фейса 7 от най-добрите ми приятели,с които много сме дивяли на времето и не съм ги виждала от 12 години newsm44
Хайде ставам,че трябва да готвя  Hug
Виж целия пост
# 168
Хей, здрасти на всички!  Grinning
Появих се и аз най–после. Първо да почерпя, че вчера пораснах малко, но съвсем мъничко  Joy   Joy
С една много семпла импровизирана тортичка, но пък много лека и вкусна.  Heart Eyes


Извинявам се не съм чела. Само веднъж малко от старата тема успях, но така и не стиганах до писане. Дано тези дни попрочета. Иначе в Атина беше хубаво. Много топло, много шумно и весело (чак прекалено   Joy ) Еванджи и тя прихвана и още я държи, откъде ги вади тези децибели не знам, но много гръмогласна е станала. Тя разбира се остана най–доволна, защото беше обградена с много внимание от всички посоки. А и я чакаха братовчеди, с които да дивее. Прояде. Там нали яденето е издигнато в култ, всеки я тъпчеше с нещо. Какво ли не е опитала вече, маслини, печени кестени, сувлаки..  Laughing    
Захитря, напълня, порасна. Минахме 10 те кг най–после за моя радост, но все още си е на мама малкото бебе, което няма намерение скоро да спира нощното кърмене. Ако някой знае трикове за отказване да казва.  Simple Smile
Отивам, че реши да се търкаля по земята и се изправи точно където не трябва, под стола си.  
 
Виж целия пост
# 169
Здравейте, мамчета!

Рене, честит рожден ден! Снимките са много красиви и изглеждате много щастливи, дано винаги да е така!
Хари, честито племениче! Да расте живо и здраво!
Софи и Анди също са прекрасни
мама Винету, честито и на теб! Лека бременност и здраво бебче на финала.
Още една мама има да се похвали, но незнам защо се скътава
Джема, ще чакаме снимки. Дано харесаш резултата. Аз лично не съм фен на пластичните операции, а след раждането на Венцислава не бих се престрашила да вляза доброволно в операционна.

Ние сме горе-долу добре. Опитваме се да опазим Венци от разболяване. Тя кашля лошо и текат сополи, ама ще пробвам да минем без лекарства. Давам ряпа (откраднах идеята от Хариела) и капки с клеева тинктура (това го знам от Амбишъс)
По-рано обсъждахте помощта на децата в домакинството. Ето да видите и мойто робче как се труди


Иначе снимките хич не ми се получават. Като види фотоапарата и започва да прави едни физиономии или тича да ми го вземе и накрая ... няма снимки
Това е от мен. Лека на всички!
Виж целия пост
# 170
Рене, честит рожден ден! Да си много здрава и вечно щастлива!  Hug

Джема
, издай тайната.Каква беше пластиката?Сигурна съм,че си била красива и преди, това е било само в твоите очи.Но аз съм за след като операцията ще ти даде повече щастие и увереност! Peace

Исках и още да пиша ама адски ме цепи главата и нямам сили...До утре!
Виж целия пост
# 171
Добър вечер!  Grinning

Ние днес бяхме на консултация. Моята кукла е пораснала доста - 12.360кг (+1.300кг) и 85см (+4см).  Grinning Педито каза, че доста й личи, че е пораснала.  Grinning Отложихме реимунизацията на Пентаксима за следващата консултация, т.е. когато София е на 1г. и 9м. Педито каза че трябва да се направи до 2-годишната възраст на детето, така че няма проблем, има време, пък и сме по-спокойни че няма да бъде сега при тази експанзия от грипове, именно затова и тя ни предложи, ако искаме да я направим по-нататък.

Рене, честит рожден ден!   bouquet   bouquet   bouquet Страхотни сте на снимките и ти, и Еванджи!  Hug Тя има твоите очи и твоят поглед, карасавица ....  Hug  Grinning

Джема, поздравявам те за смелостта! След секциото и операциите, които ми се е наложило да преживея, си мисля че за корекции не бих се подложила, но пък знае ли човек ...  Thinking Дано харесаш резултата и да ни се похвалиш!  Hug

Рени, давай ряпата за кашлица, но също така давай редовно и чай - свари в 500мл вода 3-4 ореха с черупките + 1-2 дюли със семенника и кората + 1 глава кромид лук с обелките и брадичката, без нищо да махаш, като предварително хубаво си ги измила. Вари ги 15мин., после да престои 30мин. и прецеждаш и даваш да пие, когато се сетиш, но най-добре е да бъде поне 30 мин. преди хранене. Чаят е много ефикасен при кашлица, аз го давам на София подсладен с малко мед, тя го пие като невидяла.  Peace

Лека и спокойна вечер на всички!  Hug
Виж целия пост
# 172
Ау Рене, ми продуснах те значи, да си жива и здрава, много да си щастлива и обичана. Точно си мислех тези дни че водолиети почнахме вече и че сигумно ще имаш РД скоро, а то минало вече. Еванджи и на мен ми се вижда много пораснала, но ми прибича на тати, не знам що, гем съм го виждала само на снимки.

Още една мама има да се похвали, но незнам защо се скътава

Коя, коя  Grinning, да казва  Laughing!
Виж целия пост
# 173
 Благодаря ви момичета! Много сте мили, трогнахте ме.  Hug  Аз тъкмо бях забравила, че съм имала РД  Joy   Но то сега празниците тепърва предстоят. Затова го обичам този период, а най–вече заради усещането за пролет, макар и едва доловимо. Просто знаеш, че предстои и това е достатъчно, за да се усмихваш.

А на снимки никак не се харесвам напоследък, ама никак. Просто нямах друга фото, където тортата да е цяла.  Laughing  Уж трябваше да е започнало отслабването, а стана обратното. След Гърция съм +2 кг. Срам и позор! Дори физиономията ми се деформира като напълнявам. Но нали всичко е толкова вкусно там и ние като невиждали.  Sad  Както и да е, аз не съм толкова важна сега. А Еванджи на кого прилича, не знам. Казват, както Хари, че в погледа на мен. А баща ѝ казва, 50 на 50 била.  Simple Smile  На мен на него ми напомня, но нали момиченцата са си на татковците повече ( затова пък имат нашите характери)  Sunglasses
 
Хари  Hug Браво на твоята кукла! Добро дете е била и много е пораснала. Ама наистина, скоро ще те настигне  Grinning  И вашите снимки са много хубави с още по–хубави момичета на тях, с пораснали коси. Честито за бебенцето и от мен! Да ви е живо и здраво!   bouquet

Джема, бързо възстановяване ти желая и да си много много доволна от резултата!   bouquet

Дани, страхотно е това с намирането на загубените приятели. Тъкмо брат ми вчера ми обясняваше, как лесно се намират с фейсбук, да съм пробвала. А Синди Кроуфорд и на мен си ми харесва открай време, т.е упражненията ѝ. Много са пауър, зареждащи. Аз като се пресетя и взема стола, за тези за крака които са, па като се размятам  Joy   Еванджа и тя се нарежда. Коста вика, че съм хвърляла къчове  Joy   Joy   ми да се пази. Но истината е, че стягат добре.  Peace

Е Рени защо експлоатираш детски труд?  Grinning Много ти е сладка помощницата и много хитряшки е погледнала. Милата, дано да я опазиш. Ние голям късмет извадихме, след заминаването ни цялата гръцка рода се е тръшнала с поредната грипна епидемия.  Sad

Поли, хайде и на теб няма да ти се размине празненството  Laughing Знам, че е вери суун. Разсмя ме с пързалката. Много са ти смели децата, ма как няма да са, с такива родители  Mr. Green  Hug

   Целувки на всички спящи сладки, малки човечета! Лека!

   
 
Виж целия пост
# 174
Привет  wavey

Първо нещо да попитам.На Марти отново му се появиха едни червени петна,които имаше миналата зима,после изчезнаха и сега пак се появяват.Разположени са по сгъвките-зад коленцата,в средата на ръцете (там,където вземат кръв от вена) и между дупето и крака.Не са като обриви,а по скоро като лишеи.Уголемяват се постепенно-в момента са с размерите на монета примерно.Миналата година все питах педи,тя нищо не ми отговаряше и си минаха сами - е,мазала съм със Судокремче.Но сега пак излизат и започна нещо да ми се върти в главата ''атопичен дерматит".Помня,че тук имаше деца с такава диагноза,та да питам майките им-възможно ли е да е това?

Джема,много съм загубена  ooooh! Забравих да ти честитя.Хубаво е да корегираш нещо,което е вредяло на самочувствието ти и искрено се надявам да си доволна от крайния резултат.   bouquet

Рене,честит рожден ден и от мен.Много сте хубави с Еванджи.

Рени_вм,и Моя Ишко бърза да ми грабне фотоапарата още щом го види.Затова им се радвам на Веси и Трейси как си снимат децата професионално.
Виж целия пост
# 175
Фликси, според мен си вземи направление от личната и заведи Марти при добър кожен лекар в Бургас да си го види, на Дария след НГ и излизат по краката едни като лишеи, но стават червени и все едно се чоплят и е мн. суха кожата там, водих я и казаха повърхностен дерматит, сега я мажа с един правен крем и много се чудя дали да и слагам утре Пентаксима, ще видя педи какво ще каже. Ти мажеш ли го по принцип Марти с някакъв крем за тяло?


Рене, честит рожден ден на патерици! Много здраве и щастливи мигове със семейството! Еванджи наистина е голяма хубавица! Heart Eyes


Поли, Поли, какво става с теб бе, да не ти е развалена клавиатурата Mr. Green, винаги си писала много грамотно, а последния ти пост е грешка до грешка. newsm09 smile3534 Hug


Мариелка, Алекс престраши ли се да се пусне да ходи сам?


Бубе, разбра ли се вече пола на Б2? Laughing


Аз да се оплача от Дария Laughing, напоследък хич не ще да спи следобяд, спи ми по един час, което на мен ми е крайно недостатъчно. Crazy Също така хич не си играе с играчките, ако аз не я накарам да вземе някоя цял ден ще си стоят небутнати Crossing Arms, ама за какво са и, нали мама е най-добрата играчка, друга не и трябва. Mr. Green


Забравих да кажа че Софи, Анди и Венци са много сладички и наистина вече си приличат на дечица. Sunglasses

Дайте да правим залагания коя е тайнствената бременна Laughing, аз казвам Яна от Видин. Laughing
Виж целия пост
# 176

Поли, Поли, какво става с теб бе, да не ти е развалена клавиатурата Mr. Green, винаги си писала много грамотно, а последния ти пост е грешка до грешка. newsm09 smile3534 Hug

Аз да се оплача от Дария Laughing, напоследък хич не ще да спи следобяд, спи ми по един час, което на мен ми е крайно недостатъчно. Crazy Също така хич не си играе с играчките, ако аз не я накарам да вземе някоя цял ден ще си стоят небутнати Crossing Arms, ама за какво са и, нали мама е най-добрата играчка, друга не и трябва. Mr. Green

Дайте да правим залагания коя е тайнствената бременна Laughing, аз казвам Яна от Видин. Laughing


Хаха, за Поли - сигурно Соня е била в нея и са писали заедно. Аз като пиша с Дани в мен - винаги ми се получава така  Joy Joy Joy понякога аз не мога да разбера какво съм искала да напиша  hahaha hahaha

Ганушче, ами незнам какво да те посъветвам за играчките на Дарито. Дани пък обожава животни и въртолети и по цял ден си ги разнася и си играе с тях. Ако не са те - книги ... Дай му книги и цял ден може да гледа картинки - на животни и въртолети  Joy Joy Joy Joy. Телевизия не обича - само ако има животни или въртолети  Joy Joy Joy
За спането - и Дани вече спи само по 1х на ден и то по няма и два часа, което за мен е също крайно недостатъчно, защото има доста работа напоследък. Ама какво да се прави ...

За бременната - аз залагам на ... тая която си признае  hahaha hahaha hahaha Ама аз знам за още една мама от нашата тема, която ще ражда април  Simple Smile Айс Куин, тя отдавна не пише при нас, но я засякох във фейса. Ама ако има още някоя да си признава без бой.

Всички бебоци вече не са бебоци, а разкошни дечица Simple Smile

Бубе, и аз чакам да чуя разбрахте ли пола  Laughing Laughing Laughing

Бърби, реши ли какво ще обличаш? Много са сладки Анди и Софи.

Рене, честито РД на патерици, всичко най-най и по-най.

Оф, отивам да се опитам да го приспя. Вече направих валентинска картичка за тати :0 Ето да видите


Valentine card by tracy_tomsickova, on Flickr
Виж целия пост
# 177
Трейска, страхотни снимки както обикновено, винаги ти се радвам на идеите и най-вече на способността да накараш Дани да позира. Иначе и Дария много обича книги и може да казва всяко животно как се казва, но... аз трябва да съм до нея и да я питам "Това какво е" и тя да ми каже примерно "кава"(крава), просто сама не иска, но какво да правя, ще я търпя. Mr. Green Joy
Виж целия пост
# 178
От нас само бързо поздравче! По цял ден сме навън на якото време. Свеки яко помага и аз се кефяяя ли кефяяя. Simple Smile Дай Боже да успеем да се видим с Жижин, че куклите ни са с тотално различен режим.  Thinking

Гануша, хехе и аз залагам за Яна Вд, която и без друго отдавна не е писала, а и се познават с Рени.  Laughing Мале, ако е тя с това местене в друг град, дете и учене ще да е най-най-смелата мама сред нас.  Heart Eyes

Трейси, ами май реших. Нещо не мога да си харесам панталонче и май ще съм с пола, да не повярва човек.  Whistling Ей и Айс Куийн ли бе? Ехаа... Жалко, че и тя спря да пише при нас, беше готЕна.

Джема, бързо възстановяване ти пожелавам, миличка! Гледала съм безброй пъти такива операции и предполагам за каква първоначална болка иде реч.. Дано си доволна от резултата!  Hug

Хариелка, браво на порасналото момиченце.  Simple Smile Андичка със сигурнопст не й отстъпва в килцата, а по височа май даже я е задминала.  Laughing

Всичко хубаво от нас!  Hug
Виж целия пост
# 179
Момичета, влизам само още да ви кажа, че се организира благотворително снимане в България за Вики. Който има желание да помогне Simple Smile
Повече информация може да видите на страницата на фейсбук http://www.facebook.com/pages/Da-pomognem-na-Viki/13322603674281 … if_t=fbpage_admin
За София ще бъде уточнено скоро, ще бъде излъчено и по ТВ в петък. Ще ви дам повече информация, ако желаете Simple Smile
Ето и сайта на Вики http://gallery.help-viki.info/, където се продават снимки Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия