ВЪПРОСИ към хомеопати - 11

  • 37 818
  • 751
Хайде скок - подскок в новата, 11-та тема!   Hug

Внимание: Форумът е за обмяна на личен опит, свързан с хомеопатията и информацията в него не е предназначена да замени напътствия, назначено лечение или препоръки на медицинските или хомеопатични специалисти.   Peace   

Преди да зададете въпроса си, моля ви информирайте се поне малко за хомеопатията тук:


     http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=211286.0

  Информативно за Хомеопатията, четете за да се информирате, но моля ви не пишете там! Само тук.
  Peace
 

  Ето сайта на предишната тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=548240.0

 
Виж целия пост
# 1
Хайде, кой ще скочи пръв в новата тема?.................. засичам време и ще има награда Joy
Виж целия пост
# 2
Аз се услушвах някой да ме превари.  Crazy
Виж целия пост
# 3
Е хайде да съм втора Simple Smile
Александър,благодаря за отзивчивостта  и готовността да отговорите на всички   bouquet
Виж целия пост
# 4
Аз скачам веднага с още един въпрос. При остро състояние нашия хомеопат каза да даваме лекарството през час. Тогава не мога да спазя правилото да не се яде и пие преди и след л-вото, защото детето не изпива по цяла чаша течност наведнъж, а давам лъжица по лъжица. Така че все е пила нещо при прием на л-вото. Ефект има ли някакъв в този случай?
Виж целия пост
# 5
Аз скачам веднага с още един въпрос. При остро състояние нашия хомеопат каза да даваме лекарството през час. Тогава не мога да спазя правилото да не се яде и пие преди и след л-вото, защото детето не изпива по цяла чаша течност наведнъж, а давам лъжица по лъжица. Така че все е пила нещо при прием на л-вото. Ефект има ли някакъв в този случай?

Мисля,че пак Има изключения...нашата схема при много силна и остра болка има вариант за даване през 15 мин.
Виж целия пост
# 6
И аз в новата тема  Simple Smile!
Виж целия пост
# 7
Аз скачам веднага с още един въпрос. При остро състояние нашия хомеопат каза да даваме лекарството през час. Тогава не мога да спазя правилото да не се яде и пие преди и след л-вото, защото детето не изпива по цяла чаша течност наведнъж, а давам лъжица по лъжица. Така че все е пила нещо при прием на л-вото. Ефект има ли някакъв в този случай?

През час, тогава 15-20 мин чиста уста е достатъчно, а това означава 20-30 минути спокойно хапване и пиене.
 Но пък знаете, че при остро състояние е обичайно да липсва жажда и апетит.
Виж целия пост
# 8
Да не ви изпусна  Blush Hug
Виж целия пост
# 9
 Hug
Виж целия пост
# 10
mama123, ти от кой град си?
Виж целия пост
# 11
И аз тук.  Blush
Виж целия пост
# 12
Александър   спането по корем дали е важно за определяне на цялостната картина на детето?
защото забравих да кажа на хомеопата като бяхме преди една седмица,че малкия от 2-3 месеца спи почти цяла нощ по корем,като през тези месеци носа все му беше запушен.


tandonova  защо утре не я питаш не е ли необходимо друго ХЛ?
Виж целия пост
# 13
Хайде и аз да се запиша   Party!

Александър   спането по корем дали е важно за определяне на цялостната картина на детето?

При нас това беше важна част за определяне на типа му  Peace! Така ми каза хомеопата, а и на всяко следващо интервю ме пита още ли спи така или дали не се върнал към този си навик.
Виж целия пост
# 14
И аз да не ви изпусна  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия