Исторически романи

  • 91 298
  • 471
# 90
Разбрах, че в петък излиза втора част на Вълци на Мантел, " Доведете труповете"
Виж целия пост
# 91
mijjjka , всички ли книги от поредицата Болейн ги има в читанка ?
Не всички, за съжаление. Но пък аз бих могла да ти пратя "Вярната принцеса" и "Любовникът на девицата", точно те липсват  Hug.
Благодаря! Приемам предложението, заради Болейн ( на първо време  Simple Smile ) съм решила да си купя четец и още го мъдря какъв да е точно Sunglasses

Виж целия пост
# 92
mijjjka, нямаш никакъв проблем да ти пратя Бялата и Червената кралици.
Само казваш кога и ти ги пускам!  Hug
Виж целия пост
# 93
mijjjka, нямаш никакъв проблем да ти пратя Бялата и Червената кралици.
Само казваш кога и ти ги пускам!  Hug

Благодаря ти, мила! Ще  е по-натам, ще ти пиша  Hug
Виж целия пост
# 94
Разбрах, че в петък излиза втора част на Вълци на Мантел, " Доведете труповете"

Мдаа, в продажба ще е от 1 април, но може би вече я има  Mr. Green
А ето и как ще изглежда корицата  Hug

Виж целия пост
# 95
Здравейте!Препоръчайте ми интересен исторически роман, не много тежък и муден ,като учебник по история.Ще се радвам да ми препоръчате такъв!!!
Виж целия пост
# 96
Влизам, за да изразя възхищението си от "Пленница на короната" на Ф.Г.  Grinning
В момента я чета и много ми харесва! Мисля, че това е най-динамичната книга и книгата с най-бързо развиващ се сюжет, която съм чела до момента от Филипката  Grinning
Препоръчвам ви я!  Hug
Виж целия пост
# 97
О Мижика, супер! Мерси  Hug
Виж целия пост
# 98
Супер, радвам се, че "Пленница на короната" се харесва, нищо, че не съм я чела още  Mr. Green. И в другата тема, и в темата за историческите сериали, все позитивни отзиви чета. Говорили сме си, че не всички романи от поредицата за Тюдорите и Розите са силни, затова съм доволна.
Виж целия пост
# 99


"В новата си поредица за тийнейджъри Филипа Грегъри повежда младите си читатели по следите на тъмните сили в средновековна Европа."

Новата книга от Филипа Грегъри - за тийнеджъри (а за нас, които не сме ...?  Rolling Eyes )
Ще бъде представена на Панаира. Нещо не се радвам сякаш, но може и да е интересна ...  Laughing

Виж целия пост
# 100
Дано да не е като "Вещицата", че ще се откажа от нея окончателно.
Виж целия пост
# 101
Дано да не е като "Вещицата", че ще се откажа от нея окончателно.

Май тази ще е дори по-зле от "Вещицата"  Laughing
Рейтингът й в Goodreads е потресаващо нисък  - 3,14 срещу "цели" 3,21 в полза на "Вещицата"  Laughing

http://www.goodreads.com/book/show/17912540

Аз определено мисля да пропусна Peace
Виж целия пост
# 102
Завърших "Любовникът на девицата" и много ми хареса! Да не кажа, че се нарежда след "Другата Болейн" в моята класация.
Сега обаче, ме сърбят ръцете да започна "Другата кралица", макар че знам, че е грешка. Правила съм я и затова. Но така ми се иска да продължа да съм там, в двора на Елизабет ...  Crazy Луда работа  Laughing

Виж целия пост
# 103
Завърших "Любовникът на девицата" и много ми хареса! Да не кажа, че се нарежда след "Другата Болейн" в моята класация.
Сега обаче, ме сърбят ръцете да започна "Другата кралица", макар че знам, че е грешка. Правила съм я и затова. Но така ми се иска да продължа да съм там, в двора на Елизабет ...  Crazy Луда работа  Laughing

Да, Виви, по-добре недей да започваш "Другата кралица" непосредствено след "Любовникът..."   Simple Smile
Аз направих тази грешка - уж веднъж да съм по хронологията, така да се каже   Laughing
И доникъде не я докарах с "Другата кралица"  Rolling Eyes Ще я почвам пак след време  Peace

Аз продължавам "Пленница на короната" - за момента май нея мога да поставя на 2-ро място след "Другата Болейн". И веднага след тях - "Любовникът на кралицата" и "Вярната принцеса" - те еднакво ми харесаха!  Grinning

А издателство "Обсидиан" ще издават роман, който ми се стори интересен. Определен е като "най-добър исторически роман" в читателска класация в Goodreads  Thinking



http://obsidian.bg/?cid=8&bid=398

И си го включих и това заглавие в списъка с книги за Панаира  Laughing
Виж целия пост
# 104
О, тази звучи интересно!

Сега правя почивка от Филипката със другият мой любимец -  Стивън Кинг  Sunglasses
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия