пердета-8

  • 213 749
  • 887
# 285
Релса като тази ли
Виж целия пост
# 286
Да,нещо подобно.
Виж целия пост
# 287
Води се релсов корниз за монтаж на стена ROIAL - Дом Хармония. Но цените са солени, да знаеш  Peace
Виж целия пост
# 288

Супер перденце, само дължината ми е странна. Защо не го направи дълго до земята или пък, ако ще е късо, да е до над радиатора?...
Виж целия пост
# 289
Мисля, че за такъв корниз говори  W:

С Г образен профил да бъде скрита релсата, по която се движи пердето.
И аз харесвам от този тип корнизи.
Виж целия пост
# 290
vliko,благодаря.

rosy_bosy,не виждам прикачена снимка,ако има такава.
Виж целия пост
# 291
Оправих снимката  Peace
Виж целия пост
# 292
Роси - това не е корниз за стена! А просто декоративен завършек чело.
Виж целия пост
# 293
Ами не е точно каквото исках да покажа, тъкмо качвам една снимка, търся си такъв корниз като на снимката, та тъкмо ще ми кажете дали някъде има нещо подобно, дървен, с чело отпред и е на стената, не се вижда частта, където е закачено пердето, самата релса е скрита.

Ей я снимката: корниз

Виж целия пост
# 294
Ма тя не искаше дървен  Joy
Виж целия пост
# 295
моля, кажете ми отново за прането на перде органза- в пералнята , на 30 и без центрофуга или по- добре на химическо newsm78
Виж целия пост
# 296
Ма тя не искаше дървен  Joy

Хм, аз търся дървен, имам снимка на дървен, тя струва ми се търси корниз за стена, където релсата, по която се плъзга пердето е скрита с декоративна лайсна, какво значение има материалът на лайсната, не разбрах  Thinking Аз пускам снимка, за да подсетя какво според мен има предвид тя, иначе нито съм от София, нито разбирам корнизи, за да пиша къде има такива, просто ми се струва, че схванах за какво говори W /пък може и да не съм я разбрала/.
Сега - снимката с дървения корниз - аз си търся Точно такъв, някой някъде да е виждал, предполагам е троянска фирма, която ги прави, там е правена снимката  Thinking
Виж целия пост
# 297
Абе, да ти кажа и аз в началото не схванах какво търси тя  Peace
Явно жената иска нещо по-нестандартно.
Иначе - това, което ти си показала - аз лично не съм виждала, но е много приятно. Има го тоя вариант /макар да не се ползва в Бг - и скрито с плат. Най-различни подобни разновидности:

Виж целия пост
# 298
Абе това дето показах е простичко за изпълнение - всъщност е една най - обикновена челна дъска, на два държача, а на задната част на дъската е монтирана метална лайсна, обаче никъде не съм виждала да продават тоя тип корнизи, пък така ще ми отива на дървения таван в спалнята  Wink
ама като съм патка и не питах хазяите кой им е правил корнизите  Confused
Виж целия пост
# 299
Аз си мисля, че всеки дърводелец би могъл да ти пригоди такова нещо  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия