пердета-8

  • 213 776
  • 887
# 360

Да ти кажа след почти 10 дневно обикаляне из всички знайни и незнайни магазини за пердета, шалтета, спално бельо и прочие интериорен текстил, останах най-впечатлена от този
http://gabriella-bg.com/
имат невероятно разнообразие от завеси, пердета, шалтета и какво ли още не. Не всичко е качено в галерията на сайта, в магазина има много повече мостри. Ако имаш възможност, се разходи до там - на Съборни, точно до гърба на археологическия музей срещу стоматологията.
Благодаря ти.
Ще го имам предвид като тръгна да купувам.
Виж целия пост
# 361
Имам въпрос обаче незнам как най - точно да се изразя , че да ме разберете.
Воал ако се направи на два слоя , т.е. вместо тънко перде и завеси да са и двете от воал, ще затъмни ли поне леко при светната лампапрез нощта .Имам един голям прозорец не отваряем на коридора 2/2м и в едно предаване видях нещо такова - единия пласт воал седеше пуснат, а другия беше прибран в страни и ми изглеждаше много хубаво.Ще пусна снимки скоро на прозорците , само да се прибера по светло някой ден , че още нямаме ток и в тъмното няма да станат снимките.
Виж целия пост
# 362
Имам въпрос обаче незнам как най - точно да се изразя , че да ме разберете.
Воал ако се направи на два слоя , ..
Вижте снимките на моите пердета от воал по напред в темата ,на един слой са ,но има набор и доста затъмняват. Не се вижда отвън при светнато осветление,може би защото воала е  по-тъмен.
Виж целия пост
# 363
Аз пък имам една чуденка - може ли да се ползват за пердета ,корнизите от вертикалните щори?
Виж целия пост
# 364
Здравейте! Хайде и аз да се посъветвам с вас. Искам да сложа перде в детската стая, която е малка 3,40/2,30.  Прозорецът ми е дълъг 2 метра, като под него е парното и има щори. Три прозореца са като средния се отваря. Корнизът ми трябва да е може би поне 2,5 м. Как според вас ще стои по-добре - с перде дълго до земята  или до парното. Пердето едно ли да бъде или две да са? Корнизът да бъде хванат за тавана или над прозореца? Thinking Първо бях на варианта да са две къси перденца до парното, след това започнах да мисля за дълго и сега съм зациклила и не мога да реша. Според вас как ще стои по добре. Flutter
Виж целия пост
# 365
Здравейте! Хайде и аз да се посъветвам с вас. Искам да сложа перде в детската стая, която е малка 3,40/2,30.  Прозорецът ми е дълъг 2 метра, като под него е парното и има щори. Три прозореца са като средния се отваря. Корнизът ми трябва да е може би поне 2,5 м. Как според вас ще стои по-добре - с перде дълго до земята  или до парното. Пердето едно ли да бъде или две да са? Корнизът да бъде хванат за тавана или над прозореца? Thinking Първо бях на варианта да са две къси перденца до парното, след това започнах да мисля за дълго и сега съм зациклила и не мога да реша. Според вас как ще стои по добре. Flutter

Здравей, и аз се чудех като теб как да постапя,тъй като под прозореца е планувано да се сложи бюро, сложих пердето, но все още не съм го скъсила, защото съм пред дилема. Хем искам да е късо пък ми хареса как се получи като е до земята. Ще ти покажа как стои дано с това да ти помогна по лесно да вземеш твоето решение. https://picasaweb.google.com/105953468851343617874/CbkgpG?authke … gCN7JgPXZrO3OjgE#
Виж целия пост
# 366
На нас вчера ни монтираха плисе щорите в детската стая. Много съм доволна.  Peace Реших да не е перде и то дълго, защото децата си играят с тях. Дърпат ги, увиват се в тях.  ooooh!
В трапезарията в неделя ще ни е готово пердето и вече ще снимам и показвам всички пердета по стаите. Виж, за кухнята се спрях на късо перде.
Виж целия пост
# 367
mimka_8, благодаря ти!  Hug Много сладки са ви перденцата и добре стоят. Още съм в чуденка.
Виж целия пост
# 368
Здравейте! Хайде и аз да се посъветвам с вас. Искам да сложа перде в детската стая, която е малка 3,40/2,30.  Прозорецът ми е дълъг 2 метра, като под него е парното и има щори. Три прозореца са като средния се отваря. Корнизът ми трябва да е може би поне 2,5 м. Как според вас ще стои по-добре - с перде дълго до земята  или до парното. Пердето едно ли да бъде или две да са? Корнизът да бъде хванат за тавана или над прозореца? Thinking Първо бях на варианта да са две къси перденца до парното, след това започнах да мисля за дълго и сега съм зациклила и не мога да реша. Според вас как ще стои по добре. Flutter

Здравей, и аз се чудех като теб как да постапя,тъй като под прозореца е планувано да се сложи бюро, сложих пердето, но все още не съм го скъсила, защото съм пред дилема. Хем искам да е късо пък ми хареса как се получи като е до земята. Ще ти покажа как стои дано с това да ти помогна по лесно да вземеш твоето решение. https://picasaweb.google.com/105953468851343617874/CbkgpG?authke … gCN7JgPXZrO3OjgE#

Бих го скъсила.
Виж целия пост
# 369
Здравейте! Хайде и аз да се посъветвам с вас. Искам да сложа перде в детската стая, която е малка 3,40/2,30.  Прозорецът ми е дълъг 2 метра, като под него е парното и има щори. Три прозореца са като средния се отваря. Корнизът ми трябва да е може би поне 2,5 м. Как според вас ще стои по-добре - с перде дълго до земята  или до парното. Пердето едно ли да бъде или две да са? Корнизът да бъде хванат за тавана или над прозореца? Thinking Първо бях на варианта да са две къси перденца до парното, след това започнах да мисля за дълго и сега съм зациклила и не мога да реша. Според вас как ще стои по добре. Flutter
И аз се чудех по същия начин за пердетата в спалнята - дали да са до долу или до радиатора. При поръчката на пердетата в Домко ми казаха, че имало някакви щипки за перде, с помощта на които през отоплителния сезон можело да се "навият" или "наберат" пердетата до нивото над парното, за да не падат върху радиатора. Тъй като още не съм почнала да мисля за отоплителния сезон, не съм и търсила, но ако някой има такива щипки - моля да сподели впечатления  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 370
viliko мерси за съвета. Засега ще стоят до долу и мисля да си купя някакви щипки за да ги захвана. Когато сложим бюрото ще реша какво да правя.
Виж целия пост
# 371
Имала съм всякакви пердета. Просто има ли радиатор - трябва да е късо, най-малкото, защото задържа топлината. Има ли мебел - трябва да е късо, естетически стои по друг начин. Пък и при децата - не им трябват тежки пердета и дължини. Там си тичат късичките доста. Аз в спалня примерно харесвам дълги. Но това си е моя вкус де. Иначе и аз първо слагам - после определям дължината.  Peace
Виж целия пост
# 372
моет ое дълго, а над радиатора съм го защипала с магнитни щипки и става като лондонска щора Peace
Виж целия пост
# 373
И аз се чудех по същия начин за пердетата в спалнята - дали да са до долу или до радиатора. При поръчката на пердетата в Домко ми казаха, че имало някакви щипки за перде, с помощта на които през отоплителния сезон можело да се "навият" или "наберат" пердетата до нивото над парното, за да не падат върху радиатора. Тъй като още не съм почнала да мисля за отоплителния сезон, не съм и търсила, но ако някой има такива щипки - моля да сподели впечатления  Hug  bouquet

[/quote Онзи ден гледах такива в магазините за пердета на Екзарха. Това което видях беше по скоро магнити. Два броя в комплет бяха 12 лева. Имаше и пердата хванати с тях по различен начин. Много кокетно стои и е решение за дългите пердета през отоплителния сезон.
Виж целия пост
# 374
Тия щипки са страшен кич обаче...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия