Eто моята любима питка, покажете и вашите! - 13-та тема

  • 133 407
  • 740
# 225
Зиче,благодаря ти!Дано ти хареса козуначето в машината,ще чакам да споделиш! Hug
Стаси76,и ти си много мила,радвам се,че ти харесват и хапките,и козунака! HugНямам нищо против да публикуваш рецептата където пожелаеш,напротив,много ми е драго,че са ви станали любими Blushbouquet
Пепика,пак нещо оригинално при теб-чак и на шиш взе да го наниваш това тесто,ей,страшно си идейна! PartyА иначе на тази питка,дето я търсиш да я покажеш имам разпечатана още по-красива твоя снимка,но не мога и аз да си намеря файла къде съм го дянала.Отдавна съм си я снела на един лист заедно с една подобна питка на Селма.

Честита Баба Марта на всички!
Виж целия пост
# 226
Марта днес разнася
пълна кошница с цветя,
и на всеки на ръката
връзва някаква мечта.
С пожелание за здраве, радост
и много сбъднати мечти!

ЧЕСТИТА БАБА МАРТА МОМИЧЕТА!

             

ПЕПИКА пак ме тупна в пода от красоти и идеи  Hug HugПризнавам те за най идейната  най естетичната на тестените  вкусотии  Hug Много ми е приятно когато видя твой пост и отделям доста време за да разгледам с кеф какво си сътворила.

Виж целия пост
# 227
4естита баба марта и адмирации за вси4ки страшни красоти сте сътворили  bouquet от известно време и аз се опитвам да направя по нещо месено Embarassed но дале4 не с такива  резултати като вашите ще се опитам да ка4а и някоя снимка (ако успея защото ще ми е за пръв път) нещо май не ми се полу4ава със снимките  но по нататък о4аквам с нетърпение следващите ви предложения
Виж целия пост
# 228
Честита баба Марта Hug
Виж целия пост
# 229
Виж целия пост
# 230
Честита Баба Марта, девойки!!!!!

Пепика, благодаря за страхотната идея!  bouquet Питката вече е на купона........Направих и солети с кашкавал, сирене и подправки за там също......



Виж целия пост
# 231
Маме с глас се смях на това за зодията Хлебарка!
 HugСтрахотно, просто съм като лудите в един през ноща седя сама и се хиля!
Много хубавки и вкусни нещица!
И наистина Пепика е №1 по нестандартните и оригинални неща!
Пристрастих се ей!Докъто не "ровна" в темата няма заспиване!
хайде лека стига съм спамила темата!  bouquet
Виж целия пост
# 232
вчерашната ми месеница




Виж целия пост
# 233
Къде мога да прочета рецептата на месеницата?
Виж целия пост
# 234
анн,рецептата е:

1 ч.ч вода,в която се размива 1 кубче мая и 1с.л захар
1ч.ч кис.мляко,2 яйца и 1 белтък/жълтъкът за намазване/, 2 с.л.мас/олио/,1ч.л. сол и брашно.
оформянето е по желание-на мен не ми се отдава много Laughing
най-добре е-точиш един лист,мажеш с мазнина,отгоре друг лист-пак мазнина,ръсиш сирене-може с яйце/навиваш и усукваш на руло
Виж целия пост
# 235
nano благодаря ти. Отивам да  почвам с месенето.
Виж целия пост
# 236
Маме, страшна ти е питата!  HugЩе кажеш ли как ги правиш тез солети? Отдавна се каня да пробвам, ама все не смея. Хрупкави ли са?
nano , изглежда много вкусно Peace

Ето ми днешната питка слънце Mr. Green Кръстих я питка за прошка.



Виж целия пост
# 237
Аууууууу, Илрай, чудесна е питката ти!!!!!Парче за мен, може ли?

Ето рецептата майка за солетите, аз слагам и подправки, и кашкавал, и сирене, носи и маслинена паста....Въобще, ти имаш фантазия, ще ги направиш чудесно.....

Ето питка и от мен за днес:

Виж целия пост
# 238
Може, може, колкото искаш парченца Simple Smile
Но тестото за солетите какво е?
Виж целия пост
# 239
Може, може, колкото искаш парченца Simple Smile
Но тестото за солетите какво е?

Лелееееееее...отворих я в друг прозорец, написах ти и...не съм я копнала тук...... - ето я и нея - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=289780.msg9911044#msg9911044
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия